Magic Sand Çilek Kokulu Ince Taneli Kedi Kumu 20 L 8682368907256

Satıcı : Temiz Kedi Kumu
81,90 TL
(4,10 TL / Litre)
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Magic Sand Çilek Kokulu Ince Taneli Kedi Kumu 20 L

 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Magic Sand Çilek Kokulu Ince Taneli Kedi Kumu 20 L %100 BEYAZ BENTONİT
 • Magicsand kedi kumu içeriğinde tamamen doğal bentonit kullanılması sebebiyle sizin ve kedinizin sağlığına zarar verecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Emicilik Özelliği: Mgicsand kedi kumu, mükemmel topaklaşma etkisiyle sıvıyı içine çeker ve anında topaklaşır. Bu özelliği ile size ve kedinize zarar verebilecek her türlü bakterinin üremesinin önüne geçilmiş olur. Minimum Tozlanma: Magicsand kedi kumu üretilirken tüketicinin kullandığı ortamda tozlanma meydana gelmemesi için özel işlemlerden geçirilerek toz miktarı minimum düzeye indirgenmiştir. Koku Önleyici Etkisi: Magicsand kedi kumu çevreye kötü kokuların yayılmasını önlemesinin yanı sıra, sıvı ile temas etmesi durumunda bulunulan ortama hoş bir koku verir.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Ağırlık / Hacim 20 Kg
 • Tip Bentonit
Şikayet Et

Magic Sand Çilek Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu ile Pratik Kullanım

Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt 8682368907256 dışarıya güzel koku yayan oldukça etkili bir kedi kumudur. Kedilere tuvalet alışkanlığının oluşturulmasında kaliteli kedi kumlarının kullanılması son derece önemlidir. Kedi kumlarının topaklaşması seviyeleri ve sıvı emilimini en iyi şekilde yapmaları, kedilerin daha rahat tuvaletlerini yapmalarını sağlar. Kediler, kedi kumlarının temiz olmasına oldukça dikkat ederler ve kirli kumlarda kesinlikle tuvaletlerini yapmak istemezler. Ayrıca, kedilerin sinirli ve gerin hallerinin sebeplerinden bir tanesi olarak kumlarının temizlenmemiş olabileceği gösterilir. Çilek kokulu ince taneli kedi kumu kullanan kişilerin bu noktada dikkatli davranarak kedi kumu temizliğini her gün yapmaları gerekir. Kedi kumu kalitesi ve temizliği kedilerin psikolojilerini direkt olarak etkileyen bir durumdur.

 • Sıfır Tozlanma
 • Dışarıya Hoş Koku Yayılımı
 • Uygun Fiyat

Çilek Kokulu Kedi Kumu Özellikleri

Kedi sahiplenmek isteyenlerin en büyük endişelerinden bir tanesi de kedi kumlarının dışarıya yayacağı kötü koku olmaktadır. Ancak, kaliteli kedi kumu kullanıldığı takdirde dışarıya kötü kokunun yerine güzel kokular yayılacaktır. Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt kedilerine güzel kokulu kedi kumu arayanlar için etkili bir ürün olmaktadır. Sıvı ile temas etmesi halinde çilek kokusu açığa çıkar. Bu çilek kokusu, insanları rahatsız edecek ağırlıkta bir koku olmadığı için evin içerisinde olumsuz bir durum oluşturmayacaktır. Koku önleme ve dışarıya güzel koku yayılması özellikleri ile bu ürün kedi sahipleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle evinde birden fazla kedisi olanlar ya da devamlı olarak kedi kumu almak istemeyenler için litresi yüksek kumlar tercih etmek daha faydalı olacaktır.

Çilek Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu Kullananlar

Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt yorumları incelendiği zaman, ürünü kullananların kedi kumundan oldukça memnun kaldıkları da görülmektedir. Kedilerin de bu hoş kokulu kumları çok fazla sevdikleri biliniyor. Kedilerin burunları insanlara nazaran çok daha fazla koku alabildikleri için kötü kokuları anında fark ederler. Bu yüzden, dışarıya kötü koku yayan kedi kumlarında kediler tuvaletlerini yapmak istemezler. Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt kullananlar da kedilerinin bu güzel kokan kedi kumunu oldukça sevdiklerini belirtmektedirler. Aynı zamanda kumun tozlanma riski olmadığı için, etrafın toz olmasının da önüne geçilmektedir. Özel bir formülle üretilen kedi kumu, tozlanmaya karşı son derece etkili olmaktadır. Kedi kumu arayan kişiler, özel olarak üretilen ve sıfır tozlanma sağlayan ince taneli kedi kumlarını tercih ediyorlar.

Çilek Kokulu İnce Taneli Kedi Kumu Fiyatları

Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt özellikleri ile kedi sahiplerinin ilgisini çeken bir ürün oluyor. Kedi kumunu kullanan insanların bu ürünü tercih etmelerinden bir tanesi de mükemmel topaklanma sağlamasıdır. Kumların ıslak kalması önlenerek hem kedilerin patilerinin ıslanmasının önüne geçilmekte hem de kumun temizliği kolaylaşmaktadır. Patileri kendi idrarı ile ıslanan kediler, evin içerisinde dolaşırlarken etrafın kirlenmesine sebep olabilirler. Ayrıca kötü kokuyu da etrafa yayacakları için emilim gücü yüksek olan bu ürünün kullanılması önerilir. Çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt fiyatları kediler ve sahipleri için sağlamış oldukları avantajlara göre oldukça değişkendir. Trendyol’da yer alan çilek kokulu ince taneli kedi kumu 20 lt satın al seçeneğine tıklayarak ürünün sahibi olabilirsiniz.