"

Mamajoo

" araması için 168 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mamajoo

1991 yılında Grup Ltd. bünyesinde Türkiye'de kurulan Mamajoo, bebek sağlığını ön planda tutan tasarımlarıyla çok sayıdaki annenin öncelikli tercihi konumunda bulunuyor. Birbirinden kaliteli ve şık biberon ve emzik modellerine imza atan firma, çalışan annelere de hayatlarını kolaylaştıracak seçenekler sunuyor. Mamajoo biberon ve emzik çeşitleri, tüm bebeklerin daha sağlıklı büyümelerine ve ailelerin geleceğe güvenle bakmasına yardımcı olmayı başarıyor.

Mamajoo ile Emzirmek Çok Kolay

Mamajoo emzik ve biberonlar, çocuklarınızın ağız sağlığını korurken sağlıklı bir şekilde gelişmelerine de katkı sağlıyor. Bakteri önleyici maddeden üretilen Mamajoo emzikler, bebeklerin layık olduğu en yüksek hijyen seviyesini sunuyor. Marka, çalışan ve emzirme problemi çeken annelere de son teknolojiden faydalanan yenilikçi çözüm önerileri getiriyor. Mamajoo süt sağma ürünleri, emzirmek için doğru vakti bulamayan annelerin hayatını kolaylaştırıyor. Mamajoo süt pompası, çalışan annelerin sütlerini önceden sağıp çocukları için hazır bir şekilde bekletmelerine yardımcı olurken Mamajoo süt sağma makinası ise daha fazla süt elde edilmesine olanak tanıyor.

Mamajoo pompa çeşitleri içinde, manuel olarak elle kullanılan ve elektrikle çalışan farklı modeller yer alıyor. Mamajoo göğüs pompası, sütünüzü el vasıtasıyla dilediğiniz ölçüde ve yoğunlukta sağabilmenize olanak tanırken Mamajoo elektrikli süt pompası ise bebeğinizin daha sağlıklı bir şekilde doymasına olanak tanıyor. Mamajoo göğüs pompası seçenekleriyle birlikte satılan yan ürünler de süt kalitenizi gözle görülür ölçüde artırıyor. Mamajoo sterilizatör ise sütünüzü sterilize ederek bebeğinize daha sağlıklı ve daha kaliteli bir beslenme şansı vermenizi mümkün kılıyor.

Mamajoo Ürünleriyle Bebeğiniz Çok Mutlu 

Mamajoo ürünleri, renkli tasarımları ve şık görünümleriyle bebeğinizin son derece pozitif bir dünya algısı geliştirmesine yardımcı oluyor ve psikolojik etkileri sayesinde bebeğinizi olumlu duygulara yönlendiriyor. Yumuşak uçlu ve akıtmaz başlıklı Mamajoo biberon çeşitleri, son derece kaliteli yapıları ile bebeğinizin rahatça süt ve su emmesine olanak tanırken sızdırmaz yapıları sayesinde de hijyen problemleri yaşanmasını önlüyor. Mamajoo biberon emziği çeşitleri ise bebeğinizin ağzını her türlü zararlı maddeden koruyarak sağlıklı bir kullanım şansı sunuyor. Mamajoo biberon modelleri, ayrıca yumuşak dokuları sayesinde her türlü çarpma ve düşme durumunda bebeğinizin zarar görmesini engelliyor.

Mamajoo biberon ısıtıcı modelleri, biberon içindeki süt ve suyu rahatlıkla ısıtabilmenize imkan tanırken biberon gövdesine de zarar vermiyor. Diş çıkarma dönemindeki bebekler için yumuşak ve hijyenik diş kaşıyıcı ürünleri sunan Mamajoo, daha ileri dönemdeki bebekleriniz için ise kulplu ve kaşıklı eğitici biberon modelleri üretiyor. Bu ürünler sayesinde bebeğinizin şekil ve pratik algıları gelişiyor, kaşık ve bardak kullanma gibi becerileri de ilerleme kaydediyor. Silikondan üretilen ortodontik Mamajoo emzik modelleri, her seviyedeki bebek ve çocuklar için son derece rahat ve güvenli bir kullanım sağlarken Mamajoo emzik saklama kutuları ise istenmeyen unsurların bebeğinizin emziğine bulaşmasını engelliyor.

Mamajoo Kalitesi Şimdi Trendyol'da!

Mamajoo marka kireç temizleyici ürünler, süt sterilizatörlerinizi ve pompalarınızı kirece karşı korurken emzik askıları da emziklerinizi bebeğinizin boynuna asmanıza ve bu sayede yere düşmekten korumanıza yardımcı oluyor. Termal çanta seçeneğiyle bebeğinizin sütünü yolculuklar esnasında sıcak ve steril tutabilmenize olanak tanıyan Mamajoo, taşınabilir dijital mama ısıtıcı cihazlarıyla da her zaman ve her yerde en yüksek kalitede mama hazırlayabilmenizi mümkün hale getiriyor. Eğer siz de bebeği için her şeyin en iyisini isteyen bir anneyseniz, Trendyol'a göz atarak bebeğiniz için en kaliteli ve en sağlıklı ürünleri hemen inceleyebilirsiniz. Size özel avantajlardan faydalanarak Mamajoo ürünlerinden bir an önce edinmek istiyorsanız, Mamajoo ürünleri Trendyol 'da sizleri bekliyor.