"

Mango Man

" araması için 1243 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mango Man

Yenilikçi ve dinamik tasarım anlayışıyla dünya moda arenasının önde gelen markalarından biri olmayı başaran Mango Man, erkek modasında farkını hissettiriyor. Mango Man sezon trendlerinden ilham alarak öğrenciler, genç profesyoneller, sanatçılar, özgürlükçü ve cesur tarzı benimseyenler için, stillerini ifade edebilecekleri rahat ve kullanışlı hazır giyim ürünleri sunuyor. Cool ve karakteristik stil kombinasyonları vadeden marka, ilham veren koleksiyonuyla genç ve genç hisseden erkekleri buluşturuyor. Geniş bir hazır giyim ve aksesuar koleksiyonuna sahip olan marka, Mango Man outlet koleksiyonuyla da önceki sezonlara ait ürünleri daha uygun fiyatlarla erkek modaseverlerle buluşturuyor. Man Man koleksiyonu; gömlek, kazak, ceket, pantolon, kravat, omuz çantası, ayakkabı, bot, pijama ve benzeri erkeklerin ihtiyaç duydukları tüm ürünleri alternatiflerle onlara sunuyor. 

Mango Man Erkekleri İş Yaşamında Fark Yaratıyor 

Mango Man ürün seçkisinde yer alan çok sayıda gömlek, ceket, pantolon, kravat, kazak, mont, palto, ayakkabı ve benzeri ürünler arasından her sektöre uygun kıyafet seçenekleri bulunabiliyor. İster reklamcı olup dar paça pantolon ve renkli tişörtlerle ofise gidin isterseniz bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak blazer ceket ve ipek jakarlı kravata ihtiyacınız olsun fark etmez... Mango Man bünyesinde herkese uygun çok sayıda seçenek yer alıyor.

Markanın; ceket, gömlek ve pantolon modelleri klasik ve spor olarak başlıca iki gruba ayrılıyor. Bomber ceket modelleri, blazer ceketler, kot ceketler, dar chino pantolon çeşitleri, daralan kısa paça pantolonlar, 5 cepli modeller, ekose detaylı gömlekler, tek renk gömlek modelleri, kravat çeşitleri ve benzeri birçok ürün erkeklerin stillerini oluşturmalarına katkıda bulunuyor. Ürünlerin kumaş dokuları, kesim ve kalıpları da kaliteleriyle uzaktan bile fark ediliyor. Ayrıcalıklı kumaşlarıyla dikkat çeken palto ve montlar da kış aylarını erkekler açısından kolaylaştırıyor.

Günlük Giyimde de Fark Edilen Koleksiyon

Mango Man ürün gamında her çeşit tişört, bermuda, sweatshirt, casual pantolon modelleri erkeklerin hafta sonu, tatil ve sosyalleşme stillerini belirliyor. İster gömlek üzerine kazak kullanan klasik bir stiliniz olsun ister kolej model sweatshirt altına bermuda giyerek bütün günü öylece tamamlayın... Mango Man'de her yaşam tarzına uygun sayısız seçenek tercihinize sunuluyor. Erkek vücut yapısına mükemmel uyum sağlayan günlük kıyafetlerle arzu ederseniz sokak modasını da yansıtan kombinler yaratabiliyorsunuz. Bermuda çeşitlerini, tişört ya da gömleklerle eşleştirerek yaz aylarını tarifsiz konfor içinde ve cool bir stille geçirebiliyorsunuz. Markanın hazır giyim koleksiyonlarında yer alan geniş renk, model ve kumaş skalasından size en uygun modelleri seçerek tamamen kendinize özgü kıyafet kombinasyonları oluşturmak da elinizde. 

Aksesuarlarla Stiller Hareket Kazanıyor

Mango Man, size, her yerde ve dört mevsim ihtiyacınız olan ürünleri aynı çatı altında sunuyor. Markanın ürün seçkisinde aksesuar çeşitlerine de geniş yer ayrılıyor. Ceket ve pantolonlarınızı kravat ve kemer çeşitleriyle şıklaştırıyor, ayakkabı ve çanta seçenekleriyle tamamlayabiliyorsunuz. Palto ve manto tercihlerinizi belirleyerek en fonksiyonel olanları tespit etme şansınız da mevcut. Markanın rahat pijama modelleriyle günün tüm yorgunluğunu atmak da çok keyifli oluyor.

Mango Man hazır giyim ürünleri; kaliteli kumaşlardan, ince işçilikle dizayn esilmiş, modern ve özgün tasarımlardan oluşuyor. Markanın outlet hazır giyim ve aksesuar seçenekleri de uygun fiyat skalasıyla ve geniş ürün yelpazesiyle erkeklerden tam not alıyor. Mango Man Türkiye ürün koleksiyonlarında bulunan Mango Man indirim ve yeni sezon ürünlerine Trendyol aracılığıyla göz atabilir, beğendiğiniz ürünler için güvenle sipariş oluşturabilir, tarzınızla yaratacağınız farkın keyfini çıkarabilirsiniz.