"

Marc

" araması için 37 sonuç listeleniyor

Marc

Ev temizliğinin her aşamasında güvenle kullanılan Marc temizlik ürünleri, güçlü formülleri ve hoş kokularıyla öne çıkıyor. Marc yüzey temizleyici çeşitleri, ahşap yüzeylerde kullanılan temizleyiciler, banyo ve mutfak temizliğinde kullanılan sprey temizleyiciler ve çamaşır makinesi temizleyicileri, markanın sevilen ürün grupları arasında yer alıyor. Marc temizleyici ürünleri, etkin ev temizliğinde aktif rol oynuyor. Farklı çiçek kokularından oluşan parfümlü temizleyiciler, evlerin uzun süre mis gibi kokmasını sağlıyor. Zorlu zemin lekelerini kolaylıkla çıkaran, maksimum hijyen ve bakım sağlayan Marc yüzey temizleyicileri, ev temizliğinin olmazsa olmaz elemanları arasında yer alıyor.

Marc Yüzey Temizleyici

Marc yüzey temizleyici çeşitleri, yoğun parfüm ve etkin temizlik sağlayan güçlü bir formülden oluşuyor. Marc lavantalı yüzey temizleyici, lavanta bahçelerinin eşsiz kokusunu evlere taşıyor. Gün boyunca etkili olan anti bakteriyel özelliği, mikrop ve bakterilerin oluşumunu önlerken, lekesiz temizlik özelliğiyle uzun süre etkili temizlik yapabilmeyi mümkün kılıyor. Marc yüzey temizleyiciler, dört farklı çiçek özünden oluşan çeşitleriyle temizlik yaparken ferah bir ortamın oluşmasını sağlıyor. Yoğun parfüm, uzun süre etkisini koruyor ve temizlik etkisinin uzun sürmesini sağlıyor. Marc yüzey temizleyicileri arasında bulunan ahşap temizleyiciler ile ahşap zeminlerin temizliği ve bakımı kolaylaşıyor. Marc yüzey temizleyici ile birlikte müşterilere sunulan Marc ahşap temizleyici, ahşap ürünlerin ve ahşap zeminlerin temizliğinde kullanılıyor. Marc ahşap temizleyici, sabun bazlı formülüyle öne çıkıyor. Etkin temizlik ve parlaklık sağlayan ürün, tüm yaşam alanlarında gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Ahşap yüzeylerin bakımını da gerçekleştiren Marc ahşap temizleyicinin durulanması gerekmiyor.

Marc Çamaşır Makinesi Temizleyici

Marc temizlik ürünleri içerisinde etkin formülüyle dikkat çeken Marc çamaşır makinesi temizleyici, çamaşır makinelerinde hijyen sağlamak amacıyla kullanılıyor. Çamaşırların hijyenik koşullarda yıkanması adına çamaşır makinelerinin belirli aralıklarla temizlenmesi gerekiyor. Bu amaçla kullanılan Marc çamaşır makinesi temizleyicisi ile çamaşır makinesinin boruları ve iç aksamı rahatlıkla temizleniyor. Çamaşır makinelerinin temizlenmemesi hâlinde lastik içi bölüm başta olmak üzere pek çok parça kirleniyor ve deterjan artıkları oluşabiliyor. Marc çamaşır makinesi temizleyicisi, makinelerin içinde birikmiş olan kirlerin tamamen temizlenmesini sağlıyor. Kolay kullanımıyla da öne çıkan Marc çamaşır makinesi temizleyicisi, kısa sürede hijyen sağlıyor. Marc çamaşır makinesi temizleyici, öncelikle boş çamaşır makinesinin deterjan haznesine ekleniyor. Ardından çamaşır makinesi 60 derecede çalıştırılıyor. Marc makine temizleyici ile çamaşır makineleri, pırıl pırıl oluyor.

Marc Mutfak ve Banyo Temizlik Ürünleri 

Marc, sadece yüzey temizleyicileri ile değil; banyo ve mutfak için ürettiği temizlik ürünleriyle de beğeni topluyor. Marc Banyo Jeli, banyo ve mutfaklarda kireç oluşumuna karşı kullanılıyor. Banyo ve mutfak fayanslarında tertemiz bir görünümün ve ferah bir kokunun oluşmasını sağlayan ürün, inatçı lekeleri de çıkarıyor. Marc mutfak ve banyo temizleyicileri arasında yer alan kireç sökücüler ise yüzeyleri kireç ve pastan arındırmak amacıyla kullanılıyor. Mutfaklarda bulunan metal eşyaların korunmasında ve temizliğinde kullanılan kireç sökücüler, eşyaların ilk günkü hâllerini korumalarına yardımcı oluyor. Marc banyo ürünleri arasında yer alan krem formundaki Marc Kireç Sökücü, lavabo ve fayanslardaki leke ve sabun artıklarını temizlerken, çok daha parlak ve yeni bir görünüm de sağlıyor. Marc Kireç Sökücü, banyolarda bakteri oluşumunun önüne geçiyor ve kötü kokuları ortadan kaldırıyor. Zorlu lekeleri çıkarmak için Marc Kireç Sökücü ürününü lekeli alan üzerinde bir miktar bekletmek gerekiyor. 

Marc Temizlik Ürünleri Fiyatları

Marc; banyo, mutfak ve yüzey temizliğinde son derece etkili olan ürünleriyle bütünsel ev temizliği noktasında tüm gücünü ortaya koyuyor. İnatçı lekelerin çıkmasını sağlayan, eşyaların ve yüzey malzemelerinin ömrünü uzatan ve bakımını yapan Marc temizlik ürünleri, hoş çiçek kokularıyla da dikkat çekiyor. Marc temizlik ürünleri, güçlü formüllerinin yanı sıra ekonomik fiyat seçenekleriyle de dikkat çekiyor.

Trendyol, Marc temizlik ürünlerini ayrıcalıklı fiyatlarla müşterilerle buluşturuyor.