"

MARCOMEN

" araması için 2354 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Marcomen

Erkek ayakkabı modasına yön vermek hedefiyle Özdallar Grubu'nun bir markası olarak kurulan Marcomen, %100 Türk sermayesine sahip bir firma olma niteliğini taşıyor. Firma, İstanbul ve Malatya illerinde AB standartlarına uygun iki adet üretim tesisinde kaliteli ve şık ayakkabı tasarımlarını gerçekleştiriyor. Günlük, klasik, outdoor, bot, konfor ve anatomik türde ayakkabı modellerinin üretimini gerçekleştiren marka, erkeklerin her durum için ihtiyacı olan ayakkabıları üreterek sizlerle buluşturuyor.

Sofistike Ayakkabı Tasarımları

Hazırladığı ürün modelleriyle erkeklerin hayatlarına konfor getiren marka, yenilikçi çizgiye sahip tasarımlarıyla sokaktan ofise kadar her türlü ortamda şık olmanıza katkı sağlıyor. Erkeklerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını belirlemede oldukça başarılı olan markanın tasarımcıları, tüm ayakkabı gruplarında en kaliteli modellerin üretilmesini sağlıyor. Ürünlerde genel olarak hakiki deri kullanan Marcomen Ayakkabı, bu üretim anlayışıyla her zaman en iyi ayakkabılara sahip olmanızı amaçlıyor. Kullanım alanlarına uygun şekilde testlere tabi tutulan ürünler, size ulaşmadan gerçekleştirilen işlemlerle uzun süre keyifli şekilde ayakkabı giymenin keyfini sizlere sunuyor. 

Tasarımlarında günlük hayatın içinden esintiler olduğu kadar ofis ve iş yaşamına uygun modeller de yer alan Marcomen, farklı zevkleri tek marka altında birleştiriyor. Sadeliğin şıklığını hemen hemen tüm ürünlerinde vurgulayan marka, bu yönüyle casual modasına yerel izler katıyor. Klasik ayakkabının estetiği ile sneaker modellerinin rahatlığını bir araya getiren yüksek işlevselliğe sahip ürünler, ayrıntılara önem veren erkekler için satışa sunuluyor. 

Anatomik Tabanla Gelen Konforlu Adımlar

Marcomen; casual, snekear gibi modellerin yanı sıra konforlu ve anatomik tabanlı ürünler de sunuyor. Özel bir ayakkabı grubu olan anatomik ürünler, tüm yıl boyunca giyilebilecek taban özellikleriyle donatılıyor. Gün içinde gerek iş hayatı içinde gerekse ev dışında aktif olan erkekler için hazırlanan bu seri, aradığınız yüksek konforu sizlere sağlıyor. Şık görüntüleriyle kendilerine hayran bırakan anatomik ayakkabılar, esnek ve yastıklama teknolojisine sahip yenilikçi tabanlarıyla istenen yumuşak adımları atmanıza yardımcı oluyor. 

Pek çok ikonik modeli kullanıcılarıyla buluşturan, zarif dokunuşlarla hazırlanan yastıklama destekli konforlu anatomik ayakkabı modelleri günlük hayatın ritmine uygun olarak güncelliyor. Loafer ve Oxford modelleri başta olmak üzere onlarca modelde yüzlerce farklı ürün çeşidi üreten marka, her türlü kıyafetiniz için yepyeni ayakkabı alternatiflerini sizlerle buluşturuyor. Kaliteden ödün vermeden uzun süreli kullanıma yönelik ürünler sunan, şık ve dayanıklı modellerden oluşan serileriyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor.

Modayı Takip Edenlerin Tercihi

Hazırladığı kendine özgü ayakkabı modelleriyle yurt içinde ve yurt dışında büyük beğeni toplayan Marcomen, ürünleriyle erkek ayakkabı üretiminde yepyeni bir moda akımına öncülük ediyor. %100 deri ve en kaliteli süet malzemelerle hazırlanan ürünler, her kullanımda sizlere keyifli anlar yaşatıyor. Marka, erkek ayakkabılarında artık geleneksel hâle gelen kahverengi ve siyah ayakkabıları seçeneklerini lacivert rugan, sarı süet gibi renk seçenekleri ile genişletiyor. İnce tabanlı klasik ayakkabıların kalıcı şıklığına ek olarak maskülen yapılarıyla kendinize güveninizi artıran kalın tabanlı casual ayakkabılar, Marcomen Kundura farkıyla sizlerle buluşuyor. 

Yüzlerce model arasından en iyileri sizlerle buluşturan Trendyol, şık giyinmenin altın kuralının şık bir ayakkabıdan geçtiğini bilen erkekler için özel tasarımları satışa sunuyor. Tasarladığı ve satışa sunduğu ayakkabı çeşitleriyle erkeklere şıklık kazandırarak Trendyol avantajlarıyla sizlere ulaşıyor. İster klasik, sade ve desensiz ayakkabılar isterseniz de çok renkli ve parlak ayakkabılar tercih ediyor olun, Marcomen tüm beklentilerinize uygun modelleri sizler için satışa sunuyor. Kaliteli ve estetik bir ayakkabıya ulaşmak için Marcomen online satış konforunda istediğiniz modelleri incelemenin rahatlığı sizlere kalıyor.