"

Markaev

" araması için 646 sonuç listeleniyor

Markaev

Markaev; el dokuma ve makine halıları ile ürün kalitesini ve çeşitliliğini sürekli artıran marka olarak ön plana çıkıyor. Markaev, evlerde her alana uygun modelde kullanışlı, dekoratif halı modellerini tüketicilere sunuyor. Markaev halı, kilim ve çocuk halıları olarak başlıca gruplara ayrılıyor. Değişik ebatlarda, farklı tarz ve desenlerde halı ve kilim modelleri bulunan Markaev'in en çok tercih edilen modelleri Trendyol aracılığıyla tüketicilerle buluşuyor. 

Halı Modelleriyle Evler Çok Şık

Markaev halı modelleri evin her alanına uygun ebatlara sahip oluşlarıyla tüm ihtiyaçları karşılıyor. Kullanıcıların zevkine göre etnik, klasik, modern, eğlenceli, sade modellere sahip halıların çoğu lekelere karşı dirençli oluşlarıyla da tercih ediliyorlar. Etnik desenlerden hoşlanan kullanıcılar için Marrakesh tarzı, Buhara tarzı gibi modeller yoğun ilgi görüyor. Klasikten vazgeçmeyen kullanıcılar için Topkapı, Tebriz modelleri tam aradıklarını onlara sunuyor. Çok renkli, kelebek desenli, çiçek desenli, geometrik şekilli halı modelleri de özellikle genç kitlesinin  beğenisini kazanıyor. Salon ve benzeri alanlarda kullanıma uygun akrilik şönil ile üretilen halılar parlak görünümde ve ipeksi dokunuşa sahip olduklarından profesyonel temizlik gerektiriyor. Markaev'de tüketicilerin tercihlerine göre birçok halı çeşidi koton ve polyester karışımı yapıya sahip olduklarından temizlikleri oldukça pratik oluyor. Markaev'de yer alan Jüt el halıları makinede yıkanabilir oluşlarıyla sıklıkla tercih ediliyor. 

Peluş Halılarla Modern Evler

Markaev Peluş halı modelleri ise sade renkleri, modern tasarımlarıyla da minimal evlerde en çok kullanılan halı modellerinden. Değişik boyutlarda tüketicilere sunulan peluş halılar tüy dökmeyen, uzun süreli kullanıma uygun halılar olup alt bölümleri latex malzemeden üretilmiş, çamaşır makinesinde yıkanabilen pratik halı çeşitlerinden oluşuyor. Markaev post halı modelleri ise gösterişli halılar olup, İtalyan dana postuna en yakın polyesterden üretilen ve kolayca silinebilen ürünler olarak hem dekoratif hem kullanışlılığıyla ön plana çıkıyor. Evin her odasında kullanıma uygun olan post halı çeşitleri sade renkleriyle yalın dekorasyona sahip evlere uyum sağlayabileceği gibi, hareketli ve renkli evlerde de ortamı sadeleştirmek adına kullanılıyor. 

Markaev Kilim Modelleri Rengarenk

Markaev kilim modelleri genellikle halı kilim arasında bir dokuya sahip oluşları sayesinde salon da dahil olmak üzere evin her alanında kullanılabilen ürünlerden oluşuyor. Makinede yıkanabilen Oslo model pamuk polyester karışımı kumaştan üretilen kilimlerin çiçek desenlileri, çizgilileri, geometrik şekilli olanları özellikle genç kitle tarafından çok kullanılıyor. Yazlık evlerde pratik oluşları nedeniyle daima tercih edilen kilimlerin sade renklileri, canlı renkte olanları, pastel tonlara sahip olanları mevcut. Her zevke ve alana uygun kilim modeli Markaev kalitesi ve güvenilirliğiyle tüketicilere sunuluyor.

Eğlenceli Çocuk Halıları

Markaev çocuk halıları da çok çeşitli ebat, renk ve desenlerle miniklerin odalarını şenlendiriyor. Çocuk halıları antialerjik olup sağlığa zararlı maddeleri içermemesiyle ebeveynler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Çocuklar için özel üretilen çocuk halıları polip ipliklerden yeni teknoloji tezgahlarda dokunuyor. Çocuk halıların bazılarının üst dokusu micropolyester malzemeden ve hav kaldırmaz malzemeden üretiliyor.  Bu halılar astım rahatsızlığı olanlar ile  toz alerjisi olanlar için öneriliyor. Pvc kaymaz tabanlı olduklarından kayma ve düşmeyi önlüyor. Markaev çocuk halılarının tamamı çamaşır makinesinde yıkanabilen ürünler olup, trafik konsepti, Mickey Mouse, uzay, kelebek ve benzeri çocukların ilgisini çeken tüm kahramanlara ve desenlerin yer aldığı çok sayıda alternatifle tüketicileri mutlu ediyor.

Markaev Halı ve Kilim Fiyatları

Markaev halı ve kilim fiyatları; ürünlerin ebatlarına, çeşitlerine, özelliklerine ve desenlerine göre değişkenlik arz ediyor. Siz de Trendyol halı&kilim&paspas kategorisi aracılığıyla en beğendiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.