Marshall Nil Kıyısı Sil-pak Leke Tutmaz Duvar Boyası 2.5 lt 3.5 kg SlPG

Satıcı : Cihangir Hobi
Henüz Yorum Yazılmamış.
114,90 TL
Koleksiyona Ekle
Boya Ağırlığı:
3.5 Kg
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Marshall Nil Kıyısı Sil-pak Leke Tutmaz Duvar Boyası 2.5 lt 3.5 kg

  • Marshall sil-Pak leke tutmaz duvar boyası 2.5 lt / 3.5 kg 10 kat daha fazla silinebilirlilik özelliği Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü Marshall sil-Pak, devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi Rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır Genel özellikler kullanım alanı iç cephe parlaklık yarı parlak kaplama 14 m2/lt kuruma zamanı katlar arası 2 saat tam kuruma minimum 24 saat Ürün açıklaması: Su bazlı, yüksek örtücülüğe sahip ,üstün yayılma gücü sayesinde rahat uygulanan, silikonlu ve yarı parlak görünümlü iç cephe boyasıdır. Marshall sil-Pak, devrim niteliğinde leke tutmayan teknolojisi sayesi ve su itici özelliği sayesinde boncuklanma efekti yaratan, su bazlı silikonlu iç cephe boyasıdır. Uygulama açıklaması: Alt yüzey işlemleri tamamlanmış (macun ve astar uygulanmış) temiz, kuru ve düzgün yüzeylere uygulanmalıdır. Mutlaka ambalaj üzerinde yazan inceltme oranına göre inceltilip, karıştırılarak homojen hale getirilmelidir. Uygulamaya hazır alana, önce, fırça yardımıyla kestirme işlemi yapılır ardından min. 2 kat halinde uygun rulo ile son kat boya uygulanır. Uygulamada rulo hareketlerinin tek yöne doğru olmasına dikkat edilmelidir. Uygulama katları arasında ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-4 saat beklenmelidir. Kestirmelerde bindirme yapılmamasına özen gösterilmelidir. Homojen ve daha örtücü yüzey elde etmek için rulo uygulamalarından, ortam sıcaklığına bağlı olarak 2-3 dk sonra, aynı rulo ile ve ruloya boya almadan boyanmış yüzeyin üzerinden geçerek 'tarama' işlemi yapılması tavsiye edilir. Boya kartelamızdaki renkler orijinaline en yakın tonlardır. Ancak web ortamında monitör kalitesine ve çözünürlülüğüne göre renkler farklı görünebilir. Renklerin orijinal görüntülerini marshall bayilerindeki renk kartelalarından incelebilirsiniz. Ürünlerimiz marshall orjinal renk makinasıyla sizin için özel renklendirildiği için satış sonrası iade kabul edilmemektedir.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Renk Ekru
  • Tip İç Cephe Boyaları
Şikayet Et