"

Max Factor

" araması için 330 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Max Factor

Dünyanın en ünlü kozmetik markalarından biri olan Max Factor, kalıcı ve kusursuz bir makyaj deneyimi sunuyor. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan marka, tüm kadınlara hitap ediyor. Max Factor ürünleri kalitesinin yanı sıra uzun süre kalıcılığı sebebiyle de tercih ediliyor. Yüz, göz ve dudak makyaj ürünlerinde çeşitlilik sunan marka, ışıltılı ve çekici bir makyaja olanak tanıyor. 

Makyaja Profesyonel Bir Dokunuş

Günboyu cildin canlı ve pırıltılı görünmesi için makyajın uzun süre kalıcı olması gerekiyor. Bu kalıcılığı sağlamak için ise ilk atılacak adım makyaj bazı kullanmaktır. Makyaj öncesinde cildi nemlendiren Max Factor makyaj bazı pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini de sağlıyor. Cildin daha yumuşak görünmesine yardımcı olan bazı kullanırken yüzün her noktasına doğru miktarda dağıtılması gerekiyor. Yüz makyajının bir diğer önemli ürünü olan fondöten ise cildin gözeneklerini ve kusurlarını gizliyor. Mükemmel bir kapatıcılık sunan Max Factor fondötenleri ciltle bütünleşerek doğal görünmesine yardımcı oluyor. Geniş bir renk paleti bulunan fondöten tüm cilt tiplerine uyum sağlıyor.  Max Factor’un hem baz hem de fondöten işlevi gören 3’ü 1 arada ürünleri de bulunuyor. Fondöten işlemi sonrasında kullanılan Max Factor pudra ise makyajın sabitlenmesini sağlıyor.

Yüze şekil ve ışıltılı katmak, güzelliği ön plana çıkarmak için allık ve bronzer kullanılıyor. En iyi performans için allığın yüz şekline göre seçilmesi gerekiyor. Bu kategorinin en iyilerinden Max Factor allık yanaklara doğal bir renk veriyor. Makyajın daha sıcak görünmesini sağlayan bronzer ise sizi bronz bir tene kavuşturuyor. Makyaj çantasının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Max Factor bronzer yüze canlılık getirerek daha çekici görünmenize yardımcı oluyor. Markanın en popüler ürünlerinden biri olan Max Factor Creme Bronzer ise içeriğindeki minerallerle yıl boyunca bronzluğa sahip olmanıza olanak tanıyor. Yüz makyajına son dokunuşu ise Max Factor kontür paleti ile yapabilirsiniz. 

Max Factor Göz Ürünleri ile Çekici Bakışlar

Çekici makyajın vazgeçilmezlerinden biri ise göz makyaj ürünleridir. Göz makyajı rimel, far, eyeliner, göz altı kapatıcısı gibi ürünlerden oluşur. Bu bölgede makyaja başlarken öncelikli olarak göz altında yer alan koyu torbaları gizlemek gerekiyor. Bu alandaki en başarılı ürünlerden biri olan Max Factor göz altı kapatıcısı, gözenekleri tıkamadan koyu bölgeleri ortadan kaldırıyor. Özel formülü ve kıvamıyla kolayca sürülen kapatıcı, pürüzsüz bir cilt sunuyor. Göz makyajının olmazsa olmazlarından biri de far ürünleridir. Geniş bir renk pigmentine sahip olan Max Factor far paleti mat, parlak ve ışıltılı seçenekleri kapsıyor. Yoğun renkleri bulunan Max Factor göz farı ile kadifemsi bir yumuşaklık yakalamak mümkün. Kusursuz bir göz makyajı sunan Max Factor Golden Far Paleti de sekiz farklı renk ile göz makyajına ışıltı ve parlaklık katıyor. Akıllı 3D silikon jel formülüne sahip olan Max Factor krem far ise metalik renk pigmentleri ve kullanım kolaylığıyla dikkat çekiyor. 

Hacimli Kirpiklerin Sırrı: Max Factor 

Etkili bakışlar için son dokunuş rimel ve eyeliner ile yapılıyor. Kirpikleri dolgunlaştıran ve hacimli dalgalar oluşturan Max Factor rimel ürününün pek çok çeşidi bulunuyor. İçeriğindeki özel formülüyle dikkat çeken Max Factor Dark Magic Maskara sahip olduğu kıvrımlı fırça ile kolayca kullanılıyor. Bulaşmaya ve dökülmeye dayanıklı Max Factor kahverengi maskara ise farklı renk alternatifi arayanlara hitap ediyor. Hacmi, kıvrıklığı ve kalıcılığıyla takma kirpik etkili maskara ürünleri de göz makyajına farklı bir hava katıyor. Suya dayanıklı maskara gün boyunca uzun süre kalıcılık isteyenlere hitap ediyor. Özel içerikleri ve farklı özellikleriyle Max Factor maskara ürünleri kusursuz bir göz makyajına sahip olabilirsiniz. Gözlerin büyük ve çekici görünmesini sağlayan Max Factor eyeliner kadifemsi yapısı ve eşsiz ucuyla benzersiz  bir makyaj deneyimi sağlıyor. Makyaj esnasında kaşlarını sabitlemek ve şekil vermek isteyenlerin yardımına ise Max Factor kaş jeli koşuyor. Tüm bu işlemlerde kullanılan Max Factor fırça seti ise yumuşak fırça başları ve ergonomik tasarımıyla makyajı zevkli bir hâle getiriyor. 

Max Factor Ruj Serisi Kalıcılık Vadediyor

Makyaj rutininin tamamlayıcısı olan ruj seçim yaparken renk, kalıcılık gibi dikkat edilmesi gereken birçok etken bunuyor. Uzun süreli kullanım vadeden Max Factor ruj serisi hem kalıcılığı hem de yapışmaz özelliğiyle dikkat çekiyor. Zengin bir skalaya sahip olan Max Factor ruj renkleri her zevke uygun tasarlanıyor. Günlük kullanım için ise hafif tonlardaki Max Factor dudak Parlatıcı çeşitleri tercih ediliyor. Max Factor Türkiye tarafından piyasaya sürülen yüzlerce ürün arasından siz de kendinize en uygun makyaj ürünlerini seçebilirsiniz. Özel günlerde yapılan Max factor indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Max Factor allık, fondöten, bronzer, allık, eyeliner, maskara, ruj ve daha pek çok ürüne Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.