İlgili Kategoriler
Renk
"

Maybelline New York Makyaj Bazı

" araması için 17 sonuç listeleniyor
Maybelline New York
Filtreleri Temizle

Maybelline Makyaj Bazı

 Maybelline

Maybelline

Maybelline 1913 yılında vazelin ile kömür tozundan oluşan ilk maskarayı piyasaya sürmesi ile tanınan ve üne kavuşan bir markadır. Merkezi New York’ta bulunmaktadır. Özellikle Grand Lash kirpik ürünü ile dünya genelinde tüm makyaj severlerin gözdesi olmuştur. 100 yılı aşkın bir süredir kalitesini ve yenilikçi duruşunu olduğu gibi sürdüren Maybelline, kullanıcıların yanı sıra profesyonel makyaj sanatçılarının da ilk tercihleri arasındadır. İlk maskarayı ortaya çıkaran ve göz makyajının temellerinin atılmasında epey önemli bir konuma sahip olan Maybelline, bugün de Go Extreme, One By One gibi maskara koleksiyonları ile kullanıcılar tarafından büyük ilgi toplamaktadır. Maskara modellerinin yanı sıra, birçok renk ve aroma seçeneğine sahip Baby Lips dudak kremleri de markanın en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Öte yandan bir makyajın olmazsa olmazı olan makyaj bazları, fondotenler, kapatıcılar, farlar ve far paletleri, allık, bronzer, pudra gibi toz ürünler ve rujlar da markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Maybelline her makyaj trendini yakından takip etmekte ve sezona uygun yenilikçi ürünler geliştirmektedir. Üretim esnasında da kullanıcıların cilt tiplerini, cilt renklerini, isteklerini ve ihtiyaçlarını her daim göz önünde bulundurmuş, bunun yanı sıra kalite ürünler tasarlama anlayışını da benimsemiştir. Özellikle içeriğinde cilt sağlığını tehdit edecek hiçbir bileşen bulunmadığı için ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta, okulda, iş hayatında ya da özel davetlerde kullanabileceğiniz tüm makyaj ürünlerini marka kapsamında bulabilirsiniz. Şık görünmenin mihenk taşlarından olan maskara ve ruj seçimi büyük önem taşımaktadır. Özel davetlerde, yemekten sonra silinen veya etrafa bulaşmış ruj görüntüsünü istemeyebilirsiniz. Veya kirpikleri birbirine yapıştıran ve göz altlarına dökülme yapan maskaraları da tercih etmek istemeyebilirsiniz. Tam da bu noktada Maybelline kullanıcı şikayetlerini göz önüne alarak, bu şikayetleri içermeyecek ürünler tasarlamıştır. Bu sebepten dolayı, maskara konusunda kendini kanıtlamış ve en çok tercih edilenler arasında yerini almıştır. Yalnızca maskara değil, makyaj işleminin her aşamasında kullanılacak ürünler de büyük titizlikle üretilmiştir. Kusursuz bir makyaj için gereken tüm seçenekleri içeren Maybelline ürünlerine sayfamız üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Üstelik tek tıkla sipariş oluşturabilir ve Maybelline ürünlerine kolayca sahip olabilirsiniz!

Makyaj Bazı

Makyaj Bazı

Pürüzsüz bir cildin sırrı olan makyaj bazı, uzun yıllardır makyaj severler tarafından tercih edilmektedir. Yalnızca kadın kullanıcılar tarafından değil, görünmez ve şeffaf özellik barındırması bakımından erkek kullanıcıların da gündelik yaşamda tercih ettiği bazlar, tek başına veya makyaj yapmadan önce, ten ürünlerinin altına kullanılabilen ürünlerdendir. Peki makyaj bazı nedir? Makyaj bazı ile primer aynı anlama gelmektedir. Fondötene temiz ve pürüzsüz bir zemin hazırlayan ve bu amaçla kullanılan primerlar Türkçeye makyaj bazı olarak çevrilmiştir. Ten ürünü olan ve direkt cildin kendisine uygulanan makyaj bazları, birçok farklı özelliklere sahiptir. Makyajın daha kalıcı olmasını, pürüz görünümü azalmış ve kadifemsi bir cilt görünümü için tercih edilen ürünler, kullanıcıların cilt tipine ve ihtiyaçlarına uygun olarak seçilmektedir. Fondöten veya kapatıcı gibi sıvı ve kremsi ürünlerin altına astar işlevi görecek şekilde uygulanan ürünler, organik bileşenler kullanılarak hazırlanır. Çoğunlukla şeffaf veya beyaz olan bazların yanı sıra yarı mat ve parlak makyaj bazı seçenekleri de bulumaktadır. Bu ürünler, jel veya likit formda tasarlanmaktadır. Parmaklarla uygulanabilen ürünler, pratik kullanımları, kalıcılığa olan olumlu etkileri ve az miktarda kullanılmasına rağmen tatmin edici ve gözle görülür bir etki yaratmaları sebebiyle makyaj çantalarının popüler ürünlerindendir. Yalnızca parmaklarla değil fırça ile kullanıma da uygundur. Kuru, karma, yağlı, hassas veya sivilceli fark etmeksizin tüm cilt tiplerine uygun olan baz çeşitleri mevcuttur. Likit formdaki makyaj bazı çeşitleri arasında en popüler olanlar, yüz için kullanılan ürünlerdir. Nemlendirici kremlerin üzerine veya fondöten gibi ten ürünlerinin altına sürülen bazlar sayesinde cilt makyajı daha pürüzsüz ve dinamik görünüme kavuşmaktadır. Cilt makyajı için kullanılan bazların yanı sıra kirpik, dudak ve göz makyajı için de özel baz ürünler bulunmaktadır. Göz farlarının, rujun ve maskaranın öncesinde astar olarak sürülen şeffaf bazlar, yüz bazlarında olduğu gibi üzerine uygulanan ürünlerin pürüzsüz olmasına ve gün boyunca uygulandığı ilk anki tazelikte kalmasını sağlamaktadır. Baz çeşitleri arasında farklı cilt tiplerine özel seçenekler ve inovatif etkiler yaratan çeşitleri bulunmaktadır. Bazlar, öteki makyaj malzemeleri ile karşılaştırıldığında, daha küçük ebatlardaki ambalajlar içerisinde tasarlanmakta ve az miktarda ürünün cilde uygulanması bazın etkisini göstermesi için kafi olmaktadır. Maybelline kirpik bazı da makyaj bazları arasında en çok tercih edilenlerden birisidir. Sayfamız üzerinden Maybelline makyaj bazı çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olan ürüne tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Gün Boyu Kalıcı Makyaj Maybelline Makyaj Bazı

Gün Boyu Kalıcı Makyaj Maybelline Makyaj Bazı

Maybelline yalnızca yüz bölgesinde kullanılabilen makyaj bazı değil, kirpiklerde kullanılabilen makyaj bazı da tasarlamıştır. Kirpik bazı olarak bilinen bu ürünler genellikle kirpik serumları olarak da geçmektedir. İçeriğinde yararlı yağlar veya yararlı içerikler bulundurmaktadır. Bu sayede kirpiklerde gözle görülür canlılık etkisi yaratırken öte yandan da maskaranın tahriş edici ve zararlı etkisinin önüne geçilmektedir. Baz üzerine uygulanan maskaralar, kirpiklerin sabit kalmasını sağlamaktadır. Bu ürünler tek başına kullanılabildiği gibi, hafif görünür, beyaz renkte tasarlandığından ötürü, üzerine maskara sürerek de kullanılabilir. Peki makyaj bazı nasıl kullanılmalıdır? Kirpik için üretilen bazlar direkt olarak, maskara uygulaması ile aynı şekilde kirpiklere uygulanabilir. Bir süre kurumasını bekledikten sonra üzerine Maybelline maskara çeşitleri sürülüp, ürünün etkisi iki katına çıkarılabilir. Bu sayede çarpıcı bakışlar ve uzun, kıvrık ve hacimli kirpik görüntüsüne kavuşmak çok kolay olacaktır. Öte yandan yüz için üretilen makyaj bazları, çeşitli şekillerde uygulanabilir. Fırça yardımı ile, makyaj süngeri yardımı ile veya parmaklar yardımı ile uygulanabilir. Aynı zamanda aydınlatıcı etkili makyaj bazları sadece aydınlatılmak istenen bölgeye parmaklar yardımı ile uygulanabilir. Gözenek gizleyici özellikteki makyaj bazlarının ise, yalnızca gözenek bulunan bölgelere uygulanması tavsiye edilmektedir. Özellikle alın, çene ve yanak ortası gibi bölgelerde gözenek görünümü fazla olabilmektedir. Aynı şekilde sıklıkla yağlanan T bölgesi, burun, çene gibi bölgelere matlaştırıcı etkili makyaj bazları, parmaklar veya sünger yardımıyla uygulanabilir. Bu şekilde uygulama yapıldığında daha doğal görünüm ve üründen maksimum verim sağlanabilmektedir.

Maybelline Makyaj Bazı Çeşitleri

Maybelline Makyaj Bazı Çeşitleri

Mat ve solgun ciltler, cildin daha yorgun, cansız görünmesine neden olmaktadır. Sağlıksız ve solgun durumda olan cildin üzerine uygulanan makyaj ürünleri de sağlıksız ve pürüzlü görünüme yol açabilir. Bu görünümü gidermek için üst üste sürülen ürünler, cildin daha solgun ve bitkin görünmesine neden olurken, yoğun yapılı makyaj ürünleri cildin yıpranmasına ve tahriş olmasına sebep olmaktadır. Cildi direkt makyaj ürünleri ile etkileşime girmekten koruyan ve adeta bir bariyer görevi gören bazlar, nemlendirici veya canlandırıcı bileşenleri ile cildin daha dinamik görünmesine yardımcı olmaktadır. Maybelline Face Studio Master Prime ışıltı etkili makyaj bazı ürünleri cilde sağlıklı bir aydınlık katarak, cildin parıltı ve ışıltı saçmasını sağlamaktadır. Mat ve kuru bir cilde sahip olan kullanıcılara çoğunlukla ışığı reflekte eden aydınlatıcı etkili makyaj bazları önerilmektedir. Cildin daha enerjik ve dinamik görünmesi için makyaj bazları makyaj uygulaması öncesi veya fondöten ile karıştırılarak da kullanılabilir. Böylece parlak etkisi bütün makyaja yayılmaktadır. Su temelli içeriği ve etkin yapısı ile her bakımdan kusursuz bir cilt görünümü için tasarlanmıştır. Ayrıca bu ürün kuru ciltli kullanıcılar için de oldukça uygundur. Kuru ciltli kullanıcılara makyaj bazı önerisi istendiğinde makyaj profesyonelleri, Maybelline Face Studio Master Prime nemlendirici makyaj bazı tavsiyesinde bulunmaktadır. Kuru ciltler pullanmaya ve kuruluklara, dökülmelere daha eğilimli olduğundan dolayı baz kullanımı epey fark yaratmaktadır. Baz kullanımı ile cilt daha neme doygun olmakta, gün boyu dinamik, enerjik ve kusursuz bir görünüme sahip olmaktadır. Baz, ince kırışıklıklara blur efekti uygulayarak makyaj ürünlerinin o çizgilerde ve kırışıklarda birikmesini önler, bu nedenle kullanıcılar daha enerjik ve genç görünüme sahip olabilir. Baz ile temellendirilen makyaj, üzerine sürülen fondöteni daha iyi taşımaktadır. Cilt kurumadan, pullanmadan makyajı tutar. Kuru ciltli kişilere baz uygulaması yapılırken hafif nemli sünger veya temiz bir fırça kullanılması önerilmektedir. Bu sayede, bütün cilt yüzeyine eşit bir şekilde dağılan makyaj bazı, üzerine uygulanan ten ürünlerinin tazeliğini sürüldüğü anki gibi tutmaya devam etmektedir. Sivilceli ciltler için ise, Maybelline Face Studio Master Prime kızarıklık önleyici makyaj bazı ürününü kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Çok miktarda yağ veya diğer adıyla sebum üreten ciltlerde bir süre sonra gözenekler tıkanabilir ve akne sivilce gibi sorunlara yol açabilir. Zamanla sivilceler pasif kalmakta ve geriye açılmış gözenekler, kırmızı sivilce izleri gibi sorunlar bırakmaktadır. Skar olarak adlandırılan izler ve aktif sivilceler, makyajda pürüzlü görünüme sebep olabilir. Aktif sivilceli cilde sahip olanların yağlı ciltler için üretilen Maybelline makyaj bazı ürünleri kullanması tavsiye edilmektedir. Sivilce izleri veya lekeleri olan fakat kuru olan veya önceki zamanlardan kalan sivilcelerden ötürü gözenek problemi yaşayan kullanıcılar için ise Maybelline gözenek gizleyici makyaj bazı kullanılabilir. Birtakım kişilerde ise spesifik bir alanda yağlanma ve akne problemi görülürken, öteki bölgelerde cildi kuru olabilmektedir. Böyle durumlarda, yüzün farklı bölgeleri için Maybelline makyaj bazı çeşitleri arasında ihtiyaca uygun ürün tercihi yapılabilir. Peki makyaj bazı kullanımı neden önemlidir ve ne gibi faydaları bulunmaktadır? Makyaj bazı uygulamadan makyaj ürünleri uygulaması yapıldığında, cilt üzerine kullanılan sıvı veya toz ürünler kolayca bozulabilir, uçabilir ve etkisini kaybedebilir. Ciltten üretilen yağ veya sebum, hava koşulları, cilt ısısı ve terleme gibi problemler baz uygulamasını gerekli kılmaktadır. Özellikle silikon içerikli makyaj bazı ürünleri makyaja kalıcılık sağlamaktadır. Fondöten gibi ürünleri cilde homojen bir şekilde uygulamak kişiler zorlayabilir. Makyaj bazı kullanımı, cildi makyaja hazırlamaktadır. Baz üstüne sürülen likit veya toz makyaj ürünleri, cilde pratik ve her kısımda eşit bir şekilde uygulanabilir. Ciltteki renk eşitsizlikleri ise makyaj bazı ile dengelenebilir. Pütürlü görünüme sebep olan lekeler ve genişlemiş gözenekler baz ile nötralize hale getirilebilir. Nemlendirici ve güneş koruyucu etkili bazlar ise nemlendirme ve güneş koruma faktörü etkilerini kullanıcılara sunmaktadır. Strobing gibi farklı yöntemler için üretilen ıslak görünüm kazandırma amaçlı makyaj bazı ürünleri kullanıcılara farklı alternatifler sunmaktadır. Makyaj bazının önemi de büyüktür. Gün içerisinde ne kadar sıvı tüketilse de, cildin arındırılması için cilt temizlik ürünleri kullanılsa da makyaj ürünlerinin direkt olan cilde temas etmesi cildi yorabilmekte ve tahriş edebilmektedir. Özellikle üst üste uygulanan yoğun makyaj ürünleri, mevcut olan cilt problemlerinin daha belirgin olmasına sebep olmaktadır. İlerleyen yaş ile birlikte, ince çizgiler, cilt yapısına bağlı olarak genişleyen gözenek problemleri ortaya çıkabilmekte ve makyajın pütürlü ve dağınık görünmesine sebep olabilmektedir. Ayrıca birçok makyaj ürünü içeriğinde nemlendirici etki barındırmadığı veya cilde yeterli gelmediği için bu ürünleri uygulamadan evvel baz kullanmak nem etkisini artırmaktadır. Baz kullanımı ile cilt nemlilik kazanırken, daha dinamik, enerjik ve genç görünüm de kaçınılmaz olacaktır. İnce çizgileri görünmez kılan, gözenekleri dolduran ve makyajı kusursuz hale getiren Maybelline baz ürünleri, kalıcı makyajın da temelini oluşturmaktadır. Gün boyu kalıcı makyaj, enerjik cilt görünümü isteyen kullanıcılar, makyajlarını baz ile tamamlayabilirler. Özellikle özel davet makyajlarında baz kullanımı profesyonel makyaj sanatçılarının da olmazsa olmazı durumundadır.

Maybelline Makyaj Bazı Fiyatları

 Maybelline Makyaj Bazı Fiyatları

Maybelline makyaj bazı fiyatları, ürünlerin içeriklerine, paket gramajlarına ve ürünün vaatlerine göre değişiklik göstermektedir. Güneş koruma (SPF), aydınlatma, ışıltı verme, renk eşitliği sağlama gibi özellikler, ürünlerin fiyatlarında değişiklik olmasına neden olabilmektedir. Uygun fiyatlı makyaj bazı isteyen kullanıcılar, Maybelline bazların etkilerini ve fiyatlarını karşılaştırarak aradıkları kriterlerde ve bütçelerine uygun alternatifler bulabilirler. Maybelline makyaj bazları ürün çeşitliliği oldukça geniş olmakla beraber, makyaj bazı almayı planlayan herkesin bütçesine uygun seçenekler bulundurmaktadır. Bu bağlamdan bakıldığında, cilt tipine uygun makyaj bazı seçmek oldukça önemli bir husustur. Peki makyaj bazı seçerken nelere dikkat edilmelidir? Makyaj bazı seçerken öncelikle cilt tipine bakılmalıdır. Kuru, karma veya yağlı ciltler için seçenekler arasından tercih yapılmalıdır. Cilt problemleri göz önünde bulundurularak ürün özellikleri incelenmeli, ona göre seçim yapılmalıdır. Sivilceli, lekeli veya gözenekli ciltler için farklı özelliklerde ürünler tercih edilmelidir. Ek özellikler de tercih esnasında dikkate alınabilir. Işıltılı makyaj bazı kullanıcıların cildine aydınlık etki katarken, matlaştırıcı ürünler sağlıksız parlaklığı ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Bazı ürünlerde güneş koruyucu etki de bulunmaktadır. Baz seçimi esnasında, ürünün tek başına mı yoksa diğer ürünlerle birlikte mi kullanılması gerektiği de büyük önem taşımaktadır. Buna göre renkli veya transparan bazlar seçilebilir. Cilt ürünlerinin içerikleri de seçim esnasında önemli bir kriterdir. Organik, vegan veya kimyasal bileşenlerden oluşan baz seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda kullanım alanı da büyük önem taşımaktadır. Göz çevresine, yüze, kirpiğe ve dudaklara ayrı ayrı bazlar kullanılabilir. Bazı ürünler, hem yüze hem de göze uygulanabilir olması ile çoklu işlevlere sahip olabilmektedir. Siz de gereksinimlerinizi, isteklerinizi ve ürünlerden beklentilerinizi belirledikten sonra Maybelline ürünlerini inceleyebilir, isteklerinize uygun olanları filtreledikten sonra fiyat kıyaslaması yaparak tercihinizi oluşturabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Çeşitli Maybelline Makyaj Ürünleri

Çeşitli Maybelline Makyaj Ürünleri

Bugünlerde çevrimiçi alışverişin her geçen gün oldukça popüler bir hale gelmesiyle birlikte tüm ürünlere erişim sağlamak oldukça kolaydır. Maybelline markasının bütün makyaj ürünlerine oldukça kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Maybelline çevrimiçi alışverişte en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Hem kalitesi hem de ürün çeşitliliği ile oldukça geniş bir kitleye hitap eder. Her üründe tasarladığı geniş renk skalasına sahip alternatifler ile kişisel zevklere de hitap etmeyi başarır. Kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olan marka, değişmekte ve gelişmekte olan makyaj trendlerine uygun olarak farklı ürünler tasarlamaktadır. Maybelline yeni ürünler listesine bakıldığında son yıllarda makyaj alanında yenilikçi ve sezon ruhuna uygun birçok ürün görebilirsiniz. Kullanımı ve uygulanması da epey pratik olan bu ürünleri seçerken, kombinlerinize uygun renk tonlarını tercih ederek dilediğiniz kombinasyonu yaratabilirsiniz. Cilde hava akışını sağlayan içeriklerinden dolayı tahriş gibi olumsuz problemlere neden olmaz. Genellikle likit formda tasarlanan Maybelline ışıltılı baz çeşitleri, yüz hatlarındaki istenilen bölümün aydınlık görünüme kavuşmasını ve net bir şekilde vurgulanmasını sağlamaktadır. Kolaylıkla cilde uygulanabilen bu ürünler tam bir makyaj tamamlayıcısı niteliğindedir. Işıltı oranı göz yormaz, gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Maybelline ürünleri çoklu set halinde de Trendyol kalitesi ile satışa sunulabilmektedir.