"

Media Player

" araması için 199 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
GoogleChromecast 3
(17)
449,00 TL
399 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
GOLDMASTERD-724 DVD Oynatıcı
(6)
199 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Media Player

Yerel disklerde bulunan veya stream şeklinde sunulan sesli ve görüntülü dijital içeriklerin oturma odası rahatlığında takip edilebilmesi için değerlendirilen media player modelleri, gerek teknik özellikleri gerekse tasarımlarıyla beğeni topluyor. Zengin bağlantı seçenekleri ve güçlü donanım bileşenlerini taşımaları sayesinde farklı kullanım senaryolarında görev alabilen media player oynatıcı çözümleri, yaşam alanlarının vazgeçilmezi hâline geliyor.

Dijital İçerikleri 4K Çözünürlükte Takip Edin

Kompakt boyutlarına karşın sayısız işlevle donatılan medya oynatıcı modelleri; çok çekirdekli işlemcileri, yüksek kapasiteli bellekleri ve dâhili depolama alanlarıyla geliyor. İnternet'e hem kablolu hem de kablosuz olarak bağlanabilen cihazlara, bağlantı noktaları aracılığıyla SD kart, USB bellek, taşınabilir sabit disk gibi depolama birimleri takılabiliyor. Genel itibarıyla Android ve tvOS (Apple) işletim sistemleriyle desteklenen ürünler, sahip oldukları işletim sistemlerindeki multimedya oynatma kabiliyetlerinin en iyi şekilde değerlendirilebilmesini sağlıyor. İlgili işletim sistemlerinin uygulama marketlerinden edinilebilecek ücretli ya da ücretsiz uygulamalarla medya oynatıcılara yeni işlevler kazandırılabiliyor. Yerleşik ses ve görüntü çözücüleri sayesinde en yeni ses ve görüntü dosya formatlarını sorunsuz çalıştıran ürünler, 4K çözünürlüklü televizyon kullanan teknoloji tutkunlarını 4K UHD çözünürlük desteği ile memnun ediyor. Yerel disklerdeki veya İnternet'teki 4K çözünürlüklü videoları, donanımından aldığı güçle 60 fps hızında dahi oynatabilen modeller, ev sinema sistemlerinin bir parçası oluyor.

Sosyal Ağları ve Stream Servislerini Keyifle Kullanın

Görüntü oluşturma konusundaki başarılarının yanı sıra yazılım becerileriyle de beklentileri fazlasıyla karşılayan ürünler; DLNA, AirPlay, Miracast gibi imkânların kullanılabilmesini sağlıyor. Uydu alıcısı kullanmayan ama TV yayınlarını izlemek isteyenler için IPTV desteği sunan ürünler de bulunuyor. Popüler stream servisleri Netfix, Spotify ve YouTube gibi platformların geniş ekranda tecrübe edilebilmesine yardımcı olan modeller, yüklenecek uygulamalarla sosyal ağların da takibine olanak veriyor.

Kablolu veya kablosuz şekilde klavye, fare ya da oyun kontrolcü bağlanabilen media player çeşitleri, mağazalar aracılığıyla yüklenen oyunların da kusursuz biçimde oynanabilmesini sağlıyor. Sahip olduğu medya oynatıcıyı çok yönlü kullanmayı hedefleyenlerin sevecekleri bu özellik, küçük yaştaki teknoloji meraklılarının da kendilerine uygun oyunları geniş ekranda oynayabilmelerine ve hem bireysel olarak hem de arkadaşlarıyla güzel zaman geçirmelerine zemin hazırlıyor. Tüm fonksiyonları uzaktan kumanda aracılığıyla yönetilebilen oynatıcılar, kullanıcıların cihaz ayarlarını kolayca kişiselleştirebilmelerine imkân tanıyor.

Blu-ray ve DVD Player Modelleriyle Ev Sinema Sisteminizi Zenginleştirin

Müzik CD’si, film DVD ve Blu-ray diskleri satın alarak disk temelli bir dijital içerik arşivi hazırlayan müzik ve film tutkunları, kendinden amfili CD, DVD ve Blu-ray oynatıcılara yönelebiliyor. Ev sinema sistemlerinde kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünler; uzaktan kumandaları aracılığıyla kontrol edilebiliyor, İnternet'e bağlanabiliyor, USB gibi port'larla harici depolama birimlerindeki içerikleri oynatabiliyor. Optik veya analog ses çıkış noktaları aracılığıyla AVR cihazlarına veya doğrudan doğruya ses sistemlerine ses çıkışı sağlayabilen modeller, modern tasarımlarıyla yaşam alanlarındaki diğer elektronik ürünlerle uyumluluk gösteriyor. DTS ve Dolby serisi çözücüleriyle dijital içeriklerdeki sesleri son derece berrak oluşturan çözümler, akıllı cep telefonlarıyla kontrol edilebilirlik başta olmak üzere pek çok ekstrayla geliyor. Aktif kullanım esnasında düşük güç tüketen, bekleme modunda ise elektrik sarfiyatını önemsenmeyecek düzeylere indirebilen Blu-ray ve DVD Player modelleri, yüksek çözünürlüklü ses ve videoların takip edilebilmesi için en yaygın şekilde tercih edilen cihazlar oluyor.

Eğer siz de müzik ve film keyfinizi, yüksek çözünürlükte sürdürmeyi hedefliyorsanız, gereksinimlerinize uygun ürünleri bilgisayar tablet kategorisi üzerinden inceleyebilir; dilediğiniz modeli Trendyol’un avantajlı fiyatları ile kolayca satın alabilirsiniz.