"

Mehmet Efendi

" araması için 177 sonuç listeleniyor
Mehmet Efendi
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

Mehmet Efendi

19’uncu yüzyılda çiğ olarak satılan çekirdek kahvenin, öncelikle evlerde kavrulduğu; ardından ise el değirmeninde çekilerek pişirilmeye hazır hâle getirildiği biliniyor. 1871 yılında babasının mesleğini devralan ve kahveyi kavurup öğüterek müşterilerine hazır olarak satmaya başlayan Mehmet Efendi, bir süre sonra “Kurukahveci Mehmet Efendi” adıyla anılmaya başlıyor. Kurukahveci Mehmet Efendi, meşhur Türk kahvesi ürününün yanı sıra pek çok farklı kahve çeşidiyle de en sevilen kahve markaları arasında yer alıyor. Kahve tiryakilerine her yudumda aynı keyif ve kaliteyi sunmayı hedefleyen ünlü marka, bu amaçla yüz yılı aşkın deneyim ve bilgisini ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

Mehmet Efendi Türk Kahvesi

Mehmet Efendi kahve çeşitleri arasında bulunan Mehmet Efendi Türk kahvesi, tazeliği ve lezzetiyle öne çıkıyor. Mehmet Efendi Türk kahvesi, Arabica türü kahve çekirdeklerinden üretiliyor. Yüksek kalitedeki çekirdeklerle hazırlanan Türk kahvesi, özel ambalajıyla son tüketim tarihine kadar tazeliğini kaybetmeden saklanabiliyor. İş yerinde, evde, kafede ve restoranda; ister gün ortasında isterse kahvaltı ya da yemek sonrasında tercih edilen Türk kahvesi, unutulmaz keyif anlarına eşlik ediyor. Vazgeçilmez bir lezzet olan Türk kahvesini tüm dünyaya tanıtan Kurukahveci Mehmet Efendi, çeşitli ambalaj çeşitleriyle farklı beklenti ve ihtiyaçlara da cevap veriyor. Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 gr pakedi, uzun süre sağlıklı bir koruma sağlıyor. 250 gramlık özel koruyucu paket ise kahvenin ilk günkü tazeliğini korumasına yardımcı oluyor. Mehmet Efendi Türk Kahvesi, hem cezvede hem de elektrikli Türk kahvesi makinesinde kısa sürede pişirilebiliyor.

Mehmet Efendi Filtre Kahve

Mehmet Efendi yeni nesil kahve çeşitleri arasında yer alan filtre kahve, özenle seçilmiş Arabica kahve çekirdeklerinden oluşuyor. Kurukahveci Mehmet Efendi Colombian kahve çekirdekleri, Kolombiya bölgesine özel aromaların ortaya çıkması adına ustalıkla kavruluyor. Son teknoloji kullanılarak öğütülen ve paketlenen kahve çekirdekleri, uygun koşullarda saklanmaları durumunda aromalarını ve tazeliklerini en az 2 yıl süresince korumuş oluyor. Mehmet Efendi filtre kahve, kavrulmuş çekirdeklerden oluşan özel valfli ambalajlarıyla işletmelere özel kullanıma da imkân veriyor. Elektrikli kahve makinesinde kâğıt filtreler aracılığıyla demlenen Mehmet Efendi filtre kahve, lezzetiyle kahve keyfine keyif katıyor. 

Mehmet Efendi Kahve Çeşitleri

Kurukahveci Mehmet Efendi filtre kahve çeşitlerinin yanı sıra moka pot ve espresso makinelerine özel kahveleriyle de beğeni topluyor. Mehmet Efendi Press Pot, asiditesi ve lezzetli aromasıyla filtre kahve meraklıları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Mehmet Efendi Espresso kahve ise çiçek, çikolata ve meyve gibi tatları barındıran lezzeti ve zengin aromasıyla öne çıkıyor. İleri teknolojiyle öğütülen ve paketlenen espresso kahveler işletmelere özel olarak üretilen özel valfli ambalajlarıyla da tercih edilebiliyor. Mehmet Efendi Espresso kahve, espresso makinesi ve moka pot ile kısa sürede içime hazır hâle geliyor. Kurukahveci Mehmet Efendi, birbirinden lezzetli kahve çeşitlerinin yanı sıra pasta, dondurma ve kek gibi tatlıların yapımında kullanmak amacıyla kakao da üretiyor. Yüksek kalite kakao çekirdeklerinden üretilen Belçika kakaosu, su ya da sıcak süt ile karışıtırılarak da içilebiliyor.

Mehmet Efendi Kahve Fiyatları

Lezzeti, aroması ve kokusuyla öne çıkan Mehmet Efendi kahveleri, kahve severlerin büyük beğenisini kazanıyor. Yılların deneyimi ve bilgisiyle üretilen kahve çeşitleri, uzun süre taze ve lezzetli şekilde korunabiliyor. Kurukahveci Mehmet Efendi kahveleri, yüksek kalite standartlarının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Mehmet Efendi kahve fiyat seçenekleri, hesaplı ve kaliteli bir kahve içmek isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor. 

Trendyol, kahve tutkunlarına Mehmet Efendi kahvelerini ekonomik fiyatlarla sunuyor.