"

Merdiven

" araması için 616 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Merdiven

Uzanarak ulaşamadığınız yüksek yerlere kolayca erişmenizi sağlayan merdivenler günlük yaşamınıza konfor getiriyor. Hafif yapıları ve işlevsel özellikleriyle öne çıkan alüminyum merdiven modelleri ev kullanımları için ideal ürünler olmayı başarıyor. Perdeleri söküp takmak ve örümcek ağlarını temizlemek gibi işleri yapmanızı sağlıyor. Ev tipi merdiven modelleri içerisinde 2, 3 ve 4 basamaklı merdivenlerin yanı sıra sandalye merdiven modelleri de bulunuyor. Evde, iş yerinde, bahçede ve sanayide kullanılmak üzere tasarlanan merdiven çeşitleri farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Trendyol hırdavat ürünleri kategorisi profesyonel merdiven, A tipi merdiven ve portatif merdiven gibi ürün modellerini beğeninize sunarak ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyor.

Merdiven Çeşitleri ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Merdiven çeşitleri; profesyonel, sanayi tipi, ev tipi, portatif, teleskopik, iskele tipi ve katlanır merdiven gibi seçeneklerden oluşuyor. Merdivenler kullanım amaçlarına ve yerlerine uygun olarak tasarlanıyor. Ev tipi merdiven modelleri farklı basamak sayıları ve tasarım özellikleri ile üretiliyor. Eviniz için bir merdiven almayı planlıyorsanız 3 basamaklı merdiven modellerine yönelebilirsiniz. Yüksek tavanlı bir eviniz ya da iş yeriniz varsa 4 basamaklı merdiven modellerini tercih edebilirsiniz.

Kolay kullanım konforu sunan ürünler arasında çift taraflı seyyar merdiven modelleri de yer alıyor. Seyyar ya da portatif merdiven olarak isimlendirilen ürünler, 2 basamaktan başlayıp 6 basamağa kadar çıkan modellerle tasarlanıyor. Ürünler kaliteli alüminyum malzeme ile tasarlandıkları için hafif yapılı oluyor ve kolayca taşınıyor. Katlanır merdiven modelleri ise az yer tutuyor ve küçük evler için ideal bir seçim oluyor. Şık tasarımlar içeren, tabure ve dekoratif sehpa olarak kullanılabilen 2 basamaklı merdiven modelleri de ilgi görüyor.

Merdiven Alırken Kaliteli ve İşlevsel Ürünleri Seçin

Güvenilir bir merdiven yüksek noktalara erişip işlerinizi kolayca yapmanızı sağlarken kalitesiz merdivenler sağlığınızı riske atabiliyor. Ayaklı merdiven alırken ayak uçlarında kaymayı önleyen koruyucuların bulunduğundan emin olmanız gerekiyor. Alacağınız merdivenin; sağlam, hafif yapılı, dengeli ve standartlarına uygun bir model olmasına özen gösterebilirsiniz. Kaliteli malzeme ile tasarlanan, işlevsel, katlanabilen ve rahatça açılıp kapanan merdiven çeşitleri güvenli kullanım konforu sunuyor.

Kullanım amacına uygun özelliklerle tasarlanan merdiven modelleri plastik, ahşap ve metal malzemelerle üretiliyor. 2 basamaklı ahşap merdivenler estetik bir duruş sergilerken 3 ya da 4 basamaklı alüminyum merdivenler kullanışlı ürünler olarak öne çıkıyor. Alüminyum merdiven fiyatları cazip seçenekler sunarak ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Çok tercih edilen sandalye merdiven modellerini ise hem merdiven hem de tabure şeklinde kullanmanız mümkün oluyor. Sandalye tipi merdivenler katlandıklarında yer tutmadan saklanabildikleri için ilgi odağı olmayı başarıyor.

Profesyonel Kullanım İçin Tasarlanan Merdiven Modelleri

İş yerleri, fabrikalar, elektrik tesisatçıları, montaj görevlileri, boya ve badana ustaları için tasarlanan merdiven modelleri ev tipi ürünlerden daha farklı özelliklerle üretiliyor. Profesyonel kullanıma yönelik olarak 4, 6, 9 ve daha fazla basamak sayısı ile üretilen merdivenlerin, basamakları kaymaz desenli alüminyum sac ile tasarlanıyor. El aletlerini koyabilecek tabla detayına sahip profesyonel merdiven seçenekleri de bulunuyor. Metal malzeme ile tasarlanan profesyonel ürünler, tüm sağlamlık testlerinden geçiyor ve uzun yıllar boyunca kullanılıyor. Bir başka profesyonel ürün olan sürgülü merdivenler ise çok sayıda basamağın iç içe geçmesi özelliği ile üretiliyor. İskele tipi merdivenler de profesyonel çalışmalar için tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Trendyol hırdavat ürünleri kategorisinde ihtiyaçlarınıza cevap veren cazip fiyatlı merdiven modelleri sunuyor. Ev tipi merdiven çeşitlerinin yanı sıra profesyonel merdiven modellerinin de yer aldığı ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan modele kolayca sahip olabilirsiniz.