Beden
Avantajlı Ürünler
Materyal
Boyut/Ebat
Renk
Fiyat
Boyut/Ebat
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Merinos Bebek Battaniyesi

" araması için 55 sonuç listeleniyor
Merinos Kız Çocuk Battaniyesi
Kargo Bedava

MerinosKız Çocuk Battaniyesi

(6)
Kız Çocuk Battaniyesi
400 TL
Sepete Git

Merinos Bebek Battaniyesi

Uzmanlara göre her konuda hassas olan bebeklerin kullanacağı ürünler, alerji yapmayan özellikte olmalıdır. Narin vücut yapısına sahip oldukları için ısıları değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple onları çok sıkan, aşırı kalınlıkta olan veya ince dokuda olup üşümelerine sebebiyet veren ürünlerin tercih edilmemesi gerekir. Kıyafet seçimleri kadar battaniye seçimleri de çok önemlidir. Özellikle uyku esnasında kullanılan örtüler, nefes alıp vermeleri sırasında alerjik reaksiyonlar oluşturabilir. Kimyasal maddelerin yer almadığı ürünlerin seçilmesi bebeğin sağlığına yarar sağlar. 100x120 cm battaniye ebatları olan lisanslı ya da kabartmalı modeller arasından seçim yapma imkanı sunan Merinos, bu alanda oldukça başarılı bir markadır. Hava geçirgenliği olmayan ve sıcaklığı koruyan kumaşlardan üretim yapar. Kalpli desenler arasından renk seçeneği sunan Merinos bebek battaniyesi ile uyku esnasında bebeğiniz üşüme yaşamaz. Pembe, mavi, krem renkleri ile farklı seçenekler sunar. Ayıcıklı modellerin yanı sıra farklı figürleri ile tasarlanan çeşitleri de vardır. Orijinal takım lisanslı battaniyelere evinizde yer verebilir, tarafınızı gösterebilirsiniz. Erkek çocuklar için uygun olan bu modellerin yanı sıra zürafa, civciv ve ayı çizgi karakterlerinin yer aldığı çeşitler de kız çocuklarının kullanımında uygundur. Lila tonunda moon kumaştan üretilen ürünü de tercih edebilir, kendinden desenli şekilleri ile çocuğunuzun dikkatini çekebilirsiniz. Yumuşak dokuya sahip tasarımlar bebeklerin cildini tahriş etmeden rahat uyumalarını sağlar. Çeşitli renklerde farklı figürler ile dizayn edilen modellere Trendyol’dan ulaşabilir, siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarla Merinos Bebek Battaniyesi Çeşitleri

Bebekler küçük ve korunmasız oldukları için çoğu şeyden etkilenebilecek yapıdadır. Bu nedenle beslenmelerine dikkat edilmesi önem gerektiren konulardan biridir. Sağlıklı gıdalar ile beslenen bebeklerin dış etkenlerden korunması gerekir. Sağlıksız ve kimyasal maddeler içeren bebek eşyaları hem ciltlerine hem organlarına zarar verir. Soğuk ve sıcak havalardan etkilenerek sık hastalanma riski olan küçük yaş grupları, hava geçirmeyen materyaller ile korunmalıdır. Kullanılacak battaniye, rahat hareket etmeleri ve gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamaları açısından önemlidir. Çok ağır battaniyeler hareketlerini kısıtlar. Buna sebebiyet verilmemesi için hafif yapılı ürünlerin seçimi önemlidir. Kendinden desenli Embos modeller hafif yapılıdır. Sağlığa zararlı maddeler kullanılmadan üretilir. Sarı, pembe, mavi, vizon, beyaz, kemik renklerinde tasarlanarak sunulur. Mor kabartmalı ürün, kalp desenlidir. Kız ve erkek çocukları için ortak renk imkanı da olan Merinos Embos bebek battaniyesi çeşitleri, birçok avantajlı seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulur. Bebek ürünlerinin yumuşak olması ve cilde zarar vermemesi aranan özellikler arasındadır. Ciltlerini tahriş eden kumaşlar ciddi sağlık sorunlarına yol açar. Bu özellikler dikkate alan marka kumaşın kendisinden elde ettiği kabartmalı modelleri ile ön plana çıkar. Ayıcık ve gökyüzü figürlerinden oluşan kabartma motifi sarı renklidir. Kız ve erkek çocuklarında ortak kullanılacak renkler arasındadır. Dondurma arabası kabartması ile dizayn edilen battaniye kemik rengindedir. Kız ve erkek çocuklar için tercih edilecek desen ve renkler arasında yerini alır. Aynı ürünün sarı, mavi, pembe renkleri mevcuttur. İkiz çocuklar için istenilen kabartma desenini ve rengini tercih edebilirsiniz. Fil kabartmalı Embos battaniye açık mavi, koyu mavi, pembe, açık ve koyu pembe tonlarında mevcuttur. Ortak kullanılan modellerden olan nohut kabartmalı ürün, bir adet boyunluğuyla beraber sizlere sunulur. Yumuşak bir dokuya sahiptir. Polyester kumaş özelliğine sahip battaniyeler, hava giriş çıkışını önler. Terletme yapmadan vücudun ısısını korur. Ev içinde ve dışında rahatlıkla kullanılır. Embos modellere ve diğer pek çok desene sahip ürünlerin tamamına Trendyol’dan ulaşabilir, bebeklerin sağlığını koruyan eşyalara sahip olabilirsiniz.

Sağlığı Koruyan Merinos Bebek Battaniyesi Fiyatları

Narin vücut yapısına ve hassas tene sahip olan bebekler, dış etkenlerden çok çabuk etkilenir. Kıyafetlerinin ve kullanılan nesnelerin doğal içerikli olması önemli bir konudur. %100 doğal pamuk bitkisinden elde edilen pamuk kumaşlar, sağlığa yararlıdır. Pamuk tohumlarının içinde lifler bulunur. Lifler suda bırakılma gibi pek çok aşamalardan geçerek ipliğe dönüşür. İşlenen ipliklerden çeşitli ürünler elde edilir. Yaz ve kış mevsimlerinde kullanıma uygundur. Rahat ve yumuşak dokusu olan bu ürünler, yazın soğuk tutarken kışın sıcak tutar. Hafif olması sebebiyle kışlık ürünlerde ağırlık yapmayan Merinos pamuklu bebek battaniyesi, kimyasal madde içermez. Farklı şekilde oyuncaklar, battaniyenin yanında hediye olarak gönderilir. Bej renkli ürün pamuk kumaşın yanı sıra %33 akrilik kumaş içerir. Bu sayede konforlu kullanım elde edersiniz. Pamuktan ipliklerin arasına dokunan akrilikler, şık ve parlak görünümün elde edilmesini sağlar. Yazı baskılı battaniye desenleri ve pembe rengi ile kız çocuklar için kullanılabilir. %60 pamuk, %33 akrilik, %7 polyester içerir. Farklı kumaşların parçalar üzerinde kullanılması diğer kumaşların oluşturacağı dezavantajların önüne geçer. Akrilik pamuğun ipliksi görünümünün önüne geçerken polyester kırışıklık sorununu azaltır. Doğal yollarla üretildiği için çeşitli maddeler ile desteklenmesi normaldir. Kullanılan kumaş çeşitleri fiyat farklılığı oluşturur. Tercih edeceğiniz yazı baskılı ürünler ve kabartmalı ürünler arasında desen ve kumaş ayrımı söz konusudur. Bu değişiklikler fiyatlarının farklı olmasına etki eder. Üşütmeyen ve aynı zamanda hafif yapıya sahip ürünler avantaj sağlar. Narin ve hassas ciltleri olan bebeklerde pamuk kumaş kullanımı önemlidir. Doğal ham maddeden oluşturulduğu için alerji riskini ortadan kaldırır. Çeşitli özelliklere sahip farklı renk ve tasarımlar ile sizlere sunulan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Merinos Bebek Battaniyesi Trendyol’da

Kıyafetler mevsimsel olarak ayrılır. Bazıları arasında ince ya da kalın kumaş ayrımları yapılırken bir kısım giysilerin sağlığa yan etkisi olmaması beklenir. Özellikle bebek ciltlerinin narin yapıları korunmaya muhtaçtır. Kimyasal madde içermeyen ürünlerin kullanımı alerji reaksiyonlarının önüne geçer. Pamuklu ve polyester kumaş çeşitlerini sizlere sunan marka, sağlığı ön planda tutarak üretimlerini gerçekleştirir. Yazı baskılı ve 3D dijital baskılı ürünler, farklı tasarımlara sahiptir. Bunların her biri sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılır. Bu nedenle Merinos bebek battaniyesi fiyatları her bütçeye hitap eder. Embos modellerini ve normal seçeneklerin kabartmalı desenleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Mavi, pembe, ekru, kemik, krem, cam göbeği ve sarı renklere sahip kalp desenli modeller, kabartmalı tarzdadır. Polyester kumaştan tasarlanır. Gökyüzü ve dondurma arabası motiflerinin de aynı renk tonlarında üretimleri mevcuttur. Fil ve ayı hayvan figürleri bulunan modeller, farklı renk seçenekleri ile sunulur. Polyester kumaş avantajı ile soğuk geçirmeyecek şekilde tasarlanır. Tüm renklerin kutu içerisinde yer alan seçenekleri de vardır. 100x120 cm ölçülerindedir. Bebekler 2 yaşına gelinceye kadar kullanabilir. Bu süre içerisinde kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanılırsa kumaşlar deforme olmaz. Yıkama talimatlarına uymak mühim bir konudur. Çekme yapmaması için 30 derece üzerinde yıkanmamalıdır. Dilerseniz doğal ham maddeden üretilen pamuk battaniyeleri de tercih edebilirsiniz. Yumuşak dokusu ile ciltlerde alerji oluşturmadan ısıtır. Terletme yapmayan kumaşlar sağlığı korumaya elverişlidir. Lisanslı modeller çok sayıda renk içerir. Bu modellerin ve diğer çeşitlerin renklerinde solma yaşanmaması için ütü kullanılmaması önerilir. Çamaşır suyu gibi temizlik maddeleri ürünün yıpranmasına ve renklerinin kaybına yol açar. Kurutma makinelerinde çekme riskine karşın açık havalarda kurutulmalıdır. Renklerine uygun parçalarla birlikte yıkanması battaniyenin uzun süreli kullanımına yardımcı olur. Farklı tasarımlı ürünleri Trendyol’dan incelereyek siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz.