Merinos Halı Therapy Serisi 19124 040

Henüz Yorum Yazılmamış.
714,29 TL
Sepette %16 İndirim
600 TL
Cüzdan ile ödersen 6 TL kazanabilirsin!
Trendyol Para kazanabilmek için aktif cüzdan hesabın olmalı, cüzdan veya Trendyol Para limitin yeterli olmalı, ödemeyi cüzdanla yapmalısın. Ayrıntılı bilgi için yardım sayfamıza ulaşabilirsin.

Renk

Beden: 80 x 150
125 x 200
160 x 160
200 x 290
80 x 150
80 x 300
160 x 230
180 x 250
Favorilere Ekle

ÜRÜNÜN KAMPANYALARI

Anatolian Carpet Store
8.4
Satıcı Puanı
8.4
Satıcı puanı, müşteri geri bildirimleri ve satıcının sipariş sürecindeki performansı dikkate alınarak hesaplanmaktadır.
Mağazayı Gör10.7B Takipçi
Satıcıya Soru Sor

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Merinos Halı Therapy Serisi 19124 040

  • THERAPY SERİSİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİ ÜRÜNLERİMİZ 2 YIL GARANTİLİDİR. METREKAREDE 1.500.000 İLME SIKLIĞI VARDIR. 12 MM HAV YÜKSEKLİĞİNDEDİR. ÖZEL VİSCON VE AKRİLİK İPLİKTEN ÜRETİLMİŞTİR. PAMUK ATKI KULLANILMIŞTIR. LEKE TUTMAZ VE YAPIŞMA YAPMAZ. ÜRÜNLERİMİZ ORJİNAL FABRİKA AMBALAJINDA KULLANMA TALİMATI İLE FATURALI OLARAK GÖNDERİLECEKTİR. HALI BİLGİSİ VE KULLANIM TALİMATLARI GENEL KULLANIM HALI ÇIRPILMAMALI, DÖVÜLMEMELİ,ELEKTRİK SÜPÜRGESİNİN FIRÇASIZ UÇLARI İLE SÜPÜRÜLMELİDİR. HAV DÖKÜLMESİ, HALINIZ DOĞAL MALZEME İLE ÜRETİLDİĞİ İÇİN OLAĞANDIR.DÜZENLİ OLARAK YAPILAN VAKUMLU TEMİZLİK İLE KISA SÜREDE YOK DENECEK KADAR AZALIR. LEKE ÇIKARMA EĞER HALINIZA BİRŞEY DÖKÜLÜRSE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE HAREKETE GEÇİLMELİDİR. BU GİBİ DURUMLARDA ÖNCELİKLE SIVI DAĞILMADAN KAĞIT HAVLU İLE TAMPON UYGULANARAK FAZLA SIVI EMİLMELİ,KESİNLİKLE AĞARTICI KİMYASAL İÇEREN TEMİZLİK MADDELERİ KULLANILMAMALIDIR. TAMPON UYGULAMASINDAN SONRA SOĞUK SU VE DOĞAL SABUN İLE SİLİNMELİDİR. SİLME İŞLEMİ LEKEYİ DAĞITMAYACAK ŞEKİLDE HAV YÖNÜNDE YUMUŞAK VE BEYAZ BİR BEZ YARDIMI İLE OLMALI, DAİRESEL VEYA HAV YÖNÜNÜN TERSİNE SERT OVMA İŞLEMLERİNDEN KAÇINILMALIDIR. TEMİZLENEN BÖLGE TAMAMEN KURUYANA KADAR ÜZERİNE BASILMAMALIDIR. ORJİNAL ÜRÜN ANTİSTATİK ELEKTRİKLENME YAPMAZ LEKE TUTMAZ YAPIŞMAZ YIKANABİLİR YÜN TUŞELİ AKRİLİK YUMUŞAK DOKUMA ÜSTELİK ÜCRETSİZ KARGO! BAYİSİ OLDUĞUMUZ MARKALAR PADİŞAH HALI MERİNOS HALI LİPARİS HALI SERDAR HALI DAN Leke Çıkarma Önerileri 1.Leke meydana gelir gelmez hemen müdahale edilmelidir. Aksi takdirde, lekeyi çıkarmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır. 2.Leke çıkarırken amaç, herhangi bir kimyasal madde kullanmadan lekeyi halıdan çıkartmak olmalıdır. 3.Lekenin üzerine bastırarak ovalamak, lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacağı için doğru değildir. 4.Leke çıkarırken halı şampuanı kullanıyorsanız sadece şampuanın köpüğünü kullanınız. Aksi takdirde kirli görüntüye sebep olacaktır. 5.Leke çıkarırken kesinlikle çamaşır suyu gibi kimyasallar kullanılmamalıdır. Sadece tavsiye edilen halı temizleme ürünleri kullanılmalıdır. 6.Lekeyi halı üzerine dağıtmak için dıştan merkeze doğru temizlemek gerekir. Temizleme işleminin ardından, kuruyan halıda leke gelebilir. Dolayısıyla leke çıkarma işlemi birkaç kez tekrarlanmalıdır.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

Ürün Özellikleri

  • Tema Modern
  • Materyal Akrilik
  • Özellik Saçaklı
  • Renk Yeşil
  • Boyut/Ebat 80 x 150

Ürün Açıklaması

                  therapy serisi ürün özellikleri ürünlerimiz   2 yıl garantilidir.
Metrekarede 1.500.000 ilme sıklığı vardır.
12 mm hav yüksekliğindedir.
Özel viscon ve akrilik iplikten üretilmiştir.
Pamuk atkı kullanılmıştır.
Leke tutmaz ve yapışma yapmaz.
Ürünlerimiz orjinal fabrika ambalajında kullanma talimatı ile faturalı olarak gönderilecektir.
Halı bilgisi ve kullanım talimatları genel kullanım halı çırpılmamalı, dövülmemeli,elektrik süpürgesinin fırçasız uçları ile süpürülmelidir.
Hav dökülmesi, halınız doğal malzeme ile üretildiği için olağandır.Düzenli olarak yapılan vakumlu temizlik ile kısa sürede yok denecek kadar azalır.
Leke çıkarma eğer halınıza birşey dökülürse çok hızlı bir şekilde harekete geçilmelidir.
Bu gibi durumlarda öncelikle sıvı dağılmadan kağıt havlu ile tampon uygulanarak fazla sıvı emilmeli,kesinlikle ağartıcı kimyasal içeren temizlik maddeleri kullanılmamalıdır.
Tampon uygulamasından sonra soğuk su ve doğal sabun ile silinmelidir.
Silme işlemi lekeyi dağıtmayacak şekilde hav yönünde yumuşak ve beyaz bir bez yardımı ile olmalı, dairesel veya hav yönünün tersine sert ovma işlemlerinden kaçınılmalıdır.
Temizlenen bölge tamamen kuruyana kadar üzerine basılmamalıdır.
Orjinal ürün antistatik  elektriklenme yapmaz leke tutmaz  yapışmaz yıkanabilir yün tuşeli akrilik  yumuşak dokuma  üstelik ücretsiz kargo! Bayisi olduğumuz markalar padişah halı merinos halı liparis halı serdar halı dan  leke çıkarma önerileri 1.Leke meydana gelir gelmez hemen müdahale edilmelidir.
Aksi takdirde, lekeyi çıkarmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır.
2.Leke çıkarırken amaç, herhangi bir kimyasal madde kullanmadan lekeyi halıdan çıkartmak olmalıdır.
3.Lekenin üzerine bastırarak ovalamak, lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacağı için doğru değildir.
4.Leke çıkarırken halı şampuanı kullanıyorsanız sadece şampuanın köpüğünü kullanınız.
Aksi takdirde kirli görüntüye sebep olacaktır.
5.Leke çıkarırken kesinlikle çamaşır suyu gibi kimyasallar kullanılmamalıdır.
Sadece tavsiye edilen halı temizleme ürünleri kullanılmalıdır.
6.Lekeyi halı üzerine dağıtmak için dıştan merkeze doğru temizlemek gerekir.
Temizleme işleminin ardından, kuruyan halıda leke gelebilir.
Dolayısıyla leke çıkarma işlemi birkaç kez tekrarlanmalıdır.


Şikayet Et