"

Metal Avize

" araması için 36993 sonuç listeleniyor

Evine Yeni Bir Soluk Getiren Metal Avize Çeşitleri Trendyol'da!

Avize evinizin daha güzel görünmesini sağlayan en önemli aksesuarlar arasındadır. Özellikle odukça popüler olan metal avize modelleri ile ev dekorunuzu tamamen değiştirebilir ve eksiğinizi tamamlayabilirsiniz. Evin dekorasyonu ve bu dekorasyonun uyumu evi güzelleştirir ve eve ruh kazandırır. Özellikle avize seçimleri ise bu dekorasyonun en önemli tamamlayıcı aksesuarıdır. Diğer eşyalar gibi değişiklik göstermez ve her evde avize vardır. Avize ile mutfak, koridor, salon veya oturma odası gibi evin her bölümünde küçük farklar yaratabilirsiniz. Avize deyince ise çok farklı modeller kişilerin zevkine sunulmuş durumdadır. Örneğin salonunuzda mobilyalarınızı tamamlayacak bir metal avize salonunuzun havasını anında değiştirecektir. Dekorasyon tarzınıza en uygun modeli seçerek evinizi, odalarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Metal Avize Modelleri

Metal Avize Modelleri

Avizeler bulunduğu ortamın havasını değiştiren, dekorasyonunu tamamlayan aksesuarlardan biridir. Alacağınız avizeler içerisinde çok farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Küçük, büyük farklı boy ve renklerde aynı zamanda taşlı veya taşsız, püskülleri olan örgü görünümünde olan pek çok farklı seçenek bulunuyor. Salonlar için büyük görkemli taşlı ve süslü modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Daha spor bir seçenek isterseniz taşsız metal avize modelleri arasından, asimetrik kesimli veya çerçeve görünümünde olan modellerden seçim sağlayabilirsiniz. Avizeler içinde ikili, üçlü veya tekli şekillerde sıralı kullanım için tasarlanan modelleri de bulmanız mümkündür. Her biri farklı boyutta 3 lü metal avize veya ikili avizeleri alıp kombinleyebilirsiniz. Ayrıca özellikle son dönemlerde fazlasıyla popüler olan retro metal avize modellerini seçerek evin havasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca metal avize iskeleti satın alarak kendi tasarımınızı yapabilir ve evinizin dekorasyonunu kendi yaptığınız avize modeli ile tamamlayabilirsiniz. Avizelerin farklı pek çok renk seçeneği bulunuyor. Siyah metal avize modellerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Metal Avize Özellikleri

Metal Avize Özellikleri

Avize seçimi evin en önemli aksesuarlarından biri olduğu için oldukça önemlidir. Avize seçimi yaparken öncelikle kullanım amacına karar vermeniz gerekir. Sadece dekorasyon amaçlı bir kullanım mı yapmak istiyorsunuz yoksa daha çok aydınlatma olmasını mı tercih ediyorsunuz. Eğer daha fazla aydınlatma olmasını istiyorsanız düz ampul modellerin yerine floresan takımına uygun büyük modellerden seçim yaparak kullanmak istediğiniz alanı daha aydınlık hale getirebilirsiniz. Dekorasyon amaçlı bir avize almak istiyorsanız evinizin avizeyi kullanmak istediğiniz odanın mobilyalarına, duvar boyasına, halı modeline göre ve tabii ki zevkinize göre uygun bir model seçimi yapabilirsiniz. Daha Özel tasarımlar veya farklı modeller istiyorsanız. Ürün grupları içerisinde isteğinize uyacak pek çok model bulunuyor istediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Mutfak için bir avize alacaksanız ve mutfağınız darsa daha küçük modellerden seçebilir çok sarkmayan tavan ile mesafesi az modeller arasından alabilirsiniz. Mutfak dolaplarınız ve masanızın rengi beyaz ise beyaz metal avize seçerek aynı düzeni yakalayabilirsiniz. Uzun bir koridor için almayı düşünüyorsanız 6 lı sarkıt avize modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha uzun ve fazla alanı aydınlatma şansınız olacaktır.

Metal Avize Fiyatları

Metal Avize Fiyatları

Metal sarkıt avize fiyatları çok değişkendir. Özellikle tasarımına, markasına, boyutuna ve ek özelliklerine göre fiyatlar değişecektir. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesi ve varsa taş veya süs gibi faktörler de fiyat değişikliğine sebebiyet verebilir. Ama her bütçeye uygun bir avize modelini Trendyol ile kolaylıkla bulabilirsiniz. Evinizi güzel gösterecek, hayalinizdeki metal avize modelini bulduysanız sepetinize ekleyerek satın alabilir ve ev dekorasyonunuzu aldığınız metal avize ile kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.