MetaliaBaby Metal Karyola Gümüş 150x200 GM103

İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
Ürün Bilgileri
  • 150X200
  • Ürünlerde Borusan Marka boru ve profiller kullanılmaktadır. Et kalınlıkları 1mm ve 1,2 mm dir. 200C de elektosatik fırınlı toz boya ile boyanmakadır. Yan bağlantı sacları 12 cm eninde 1,2mm et kalınlığındadır.Yatak altı taşıyıcı kısmında 8 adet 20x40 cm 1mm profiller kullanılmaktadır.Yatak altında 3 katlı dopel kutu kullanılmaktadır.Aksesuarlarında sarı renkte plastik boncuk kullanılmaktadır.Yatak yuvası derinliği 10 cm dir.Yatağın Yerden yüksekliği 36 cm dir.Karyola baş ucu yüksekliği 102 cm dir.Karyola ayak ucu yüksekliği 40 cm dir.Ürünler demonte halinde gelmektedir, kurulumu müşteriye aittir. Ürünler sadece metal aksam ve başlıktan oluşmaktadır,yatak ve aksesuarlar fiyata dahil değildir. Yurtiçi Kargo Kargo Kanunları Gereği Kat Teslimatı Yoktur Teslimatlar Bina Girişinde Yapılmaktadır.Ürünlerimiz demonte halde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.
  • Kurulum müşteriye aittir.
  • Montajı gerçekleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılmamaktadır.
  • Ürünü teslim aldıktan sonra hasarlı parçalar var ise parça üzerinde yazan numarayı, eksik parçalar var ise kurulum şemasından eksik parça numarasını belirleyip müşteri temsilcimize ilettiğinizde hasarlı/eksik parçalar ücretsiz şekilde tarafınıza gönderilmektedir.

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.
İlk Yorumu Sen Yap!
Ürünü değerlendirmek için lütfen
Satıcı: Satıcı Ünvanı: İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir:
Yukarı Çık