Microsoft Studios Windows 10 Pro Lisans +32&64 Bit Uyumlu +ömür Boyu WNDWS10

4.3 Ortalama Puan
5
59
4
1
3
1
2
0
1
12

Ürün Değerlendirmeleri

4.3
4.3Ortalama Puan
5
59
4
1
3
1
2
0
1
12
73 Değerlendirme
42 Yorum

EKS PAZAR tarafından başta ne mail ne mesaj geldi. Kodun elime ulaşması 3-4 gün sürdü. Neden? Bir A4 kağıdına kargoyla birlikte 30-40₺ ödedim ve kağıdın elime ulaşması 3-4 gün sürdü. Kız kardeşime aldığımız FREEDOS laptop için bu KEY'i satın almam gerekti fakat 3-4 sene önce kendi laptop'um için aldığım ne key'de ne de firmada sorun çıkmıştı. İlk kez yaşıyorum. A4 kağıdı elime ulaştığında zaten bildiğim gibi USB aracılığıyla setup işlemine başladım fakat LİSANS KEY'i boşluğa girdiğimde kabul etmedi. Sonrasında A4 kağıdındaki iletişim numarası a

Devamını Oku
E** Y**|8 Ağustos 2021|Eks Pazar satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Orjinal ürün anahtarı sorunsuz emaile teslimat yalnız dikkat etmenizi öneririm çünkü mail adresinize ulaşamayabilirler bu trendyoldan kaynaklıyor diye düşünüyorum siparişi verdikten sonra soru sor kısmından mail için iletişime geçin derim. Bu satıcının hatası değil yanlış anlaşılmalar olmasın diye yazdım bunu.

**** ****|19 Nisan 2021|Eks Pazar satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

satın aldıktan sonra mail attım garanti olsun diye hemen anahtar geldi maille tek seferde trink diye oldu teşekkürler

**** ****|28 Temmuz 2021|Eks Pazar satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Girilmiş lisans satıyorlar. Mail attım 2. gelen lisansda girilmiş ürün iade ediyorum. İletişim numarası yok mail aracılığı ile görüşüyoruz ve günde 1 mail atabiliyorlar herhalde. Tavsiye etmiyorum.

Emre ÇAKRAK|7 Ağustos 2021|Eks Pazar satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Kullanılmış kod yolladılar.

**** ****|17 Ağustos 2021|Eks Pazar satıcısından alındı.
Ürünü satın aldı
Yorumu beğenmek için lütfen

Ürün Bilgileri

Microsoft Studios Windows 10 Pro Lisans +32&64 Bit Uyumlu +ömür Boyu

  • Orjinal Microsoft Onaylı Lisanstır. En Son Sürüm Dijital Lisans Anahtarıdır. Ürün anahtarını 32 Bit / 64 Bit Windows 10 Pro işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Ürünler tek Pc içindir, süresiz kullanabilirsiniz. Bireysel / Kurumsal kullanım içindir. A- Neden ucuz ? Dijital ürünler Türkiye de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Ayrıca şirket olarak toplu, çok sayıda alım yapıyoruz. Bu yüzden indirimli alıyoruz. Müşterilerimize de toptan fiyatıyla vermeye çalışıyoruz. B- Bireysel Kullanım İçin uygun mu ? Evet bireysel kullanım için uygundur. C- Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ? Retail olması durumunda uygundur. D- Toplu Alımlarda İndirim Olur mu ? Evet. Toplu alımlar için iletişim geçip, teklif isteyiniz. E- Fatura Gönderiyor musunuz ? Evet gönderiyoruz. Satın aldığınız ürünün faturası, istek dahilinde adresinize gönderilebilir, kargo ücreti alıcıya aittir. F- Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ? Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanların ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır. Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır. Not: Dijital lisans ve yazılımlarda en iyi fiyat ve hizmet kalitesini Lotus Bilişim güvencesiyle satın alabilirsiniz.
Şikayet Et