"

Miele

" araması için 201 sonuç listeleniyor

Miele

Miele, kurulduğu yıldan bu yana "Daima daha iyi" sloganını takip ederek ilerliyor. Bu doğrultuda ürettiği ürünlerin kalitesine önem veriyor ve uzun süre kullanım amacı güdüyor. Marka, yaptığı testlerde, beyaz eşyaların ömrünü 20 yıla varan kullanım esasına göre ölçüyor. Şirket çevreyi önemsiyor ve ürettiği ürünleri az enerji tüketmesi için özel olarak tasarlıyor. Modern ve şık tasarımlarla birlikte beyaz eşyaların ev dekorasyonunda yer edinmesini sağlıyor. Ürünlerinin performansı, konforu, tasarımı ve çevreye uygunluğuna önem veriyor ve modelleri belli bir kalite çizgisinde tutuyor. 

Miele Tarihi

‌‌Miele, Almanya'dan yola çıkıp zamanla dünyaya yayılarak 1989 yılından beri hizmet veriyor. 1910 yılında sıkma kolunu tarihe karıştıracak, otomatik sıkma yapabilen Miele çamaşır makinesi üretiliyor. Bu başarıdan sonra kısa bir süre otomobil üretimini deniyor ancak sektörün gerektirdiği yüksek sermaye nedeniyle otomotiv sektöründen çekiliyor. Marka, 1900'lü yılların başında bile ürün kalitesine çok güveniyordu ve tüm ürünleri için 10 yıllık garanti veriyordu. 1958 yılında ilk "evde kullanıma uygun" elektrikli çamaşır kurutma makinesini üreterek çamaşır yıkama teknolojisinde yeni bir dönem başlatıyor. Almanya'nın en eski çamaşır makinesi üreticisi olan markanın, çamaşır makinelerinin geçmişten günümüze gelişimini anlatan bir de müzesi bulunuyor. 

Miele Ürün Çeşitleri

Miele buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi gibi mutfak gereçlerinin yanı sıra elektrik süpürgesi, kahve makinesi gibi küçük ev aletleri de dikkat çekiyor. Miele elektrik süpürgesi kategorisinde toz torbalı, toz torbasız el süpürgesi çeşitlerine ek olarak, son teknolojiden faydalanarak telefondan yönetilebilen ve otomatik süpürme yapan robot süpürgeler de bulunuyor. El süpürgeleri süpürme işlemini kolaylaştıracak akıllı özellikleriyle kullanım konforunu arttırıyor. Miele elektrik süpürgesi, kaymayı engelleyici özel başlıkları sayesinde duvar kenarlarını kolayca süpürmenizi sağlıyor. Miele bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi kategorilerinde ise dünyanın öncü markaları arasında yer alıyor. Toz torbasız süpürgelerde bulunan hijyenik boşaltma teknolojisi, en ince tozların bile kolaylıkla makineden ayrılmasını sağlıyor. Marka, her ihtiyaca yönelik çamaşır makinelerini bünyesinde barındırıyor. Ürettiği bütün beyaz eşyaların düşük enerji ile çalışma özelliği göze çarpıyor. Miele beyaz eşyada olduğu gibi, küçük ev aletleri kategorisinde de yenilikçi ürünler tasarlıyor. Çekirdek sistemli tam otomatik kahve makineleri; öğütme birimi, demleme birimi ve pompaya sahip. Modeller, kahve öğütme özelliği sayesinde taze kahve keyfini evinizde yaşamanızı sağlıyor. 

Miele Ödülleri

Miele, yüksek ürün kalitesi sayesinde her geçen yıl yeni bir ödüle layık görülüyor. Tasarım başta olmak üzere pek çok alanda ödüller alıyor. Best Brands 2017'ye göre, dünyanın en iyi 10 markası arasında yer alıyor. Bu ödülü sadece 2017 yılında almakla kalmıyor, 2007 yılından beri neredeyse her yıl dünyanın en iyi markalarından biri olmaya layık görülüyor. Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri, en güvenli mutfak ürünleri, sürdürülebilirlik, yüksek kalite ödüllerini de içeren çok sayıda başarısı bulunuyor. 

Sürdürülebilir Üretim

‌‌Miele, sürdürülebilirlik ve çevreye karşı duyarlılık konularına önem veriyor. 2014 yılında aldığı "Almanya Sürdürülebilirlik Ödülü" bunu kanıtlıyor. Yayınladığı sürdürülebilirlik raporlarıyla, bu alanda yaptığı çalışmaları müşterileriyle paylaşıyor. Beyaz eşya alanında dünyanın en çevreci markası olmayı hedefliyor. Su tüketimi ve kaynak kullanımı konularında, hem üretim sürecinde hem de ürünlerin kullanımı sırasında düşük enerji performansına dikkat ediyor. Doğal kaynakların tükenebilirliğinin farkında olarak hareket ediyor. Nakliye konusunda da en çevreci yöntemleri seçmeye özen gösteriyor. 

Miele Fiyatları

Miele ürünlerinin fiyatları sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Farklı özellikleriyle ön plana çıkan ürünler, klasik ürünlerden daha yüksek fiyatlara alıcı buluyor. Kullanılan teknoloji, ürünlerin tasarruf sınıfı da fiyatlarda değişikliklere neden oluyor. Miele ürünleri ayrıcalıklı fiyatlarla Trendyol bünyesinde kullanıcılara sunuluyor.

Yukarı Çık