"

Mikado

" araması için 667 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mikado

Müzik tutkunlarına güncel teknolojilerden yararlanarak daha yüksek bir kaliteyle müzik dinleyebilme olanağı sunan Mikado markası, dünya çapında ulaştığı geniş kullanıcı kitlesiyle memnuniyet sağlar. Markanın dayanıklı hoparlör çeşitlerine ek olarak dekoratif bir görünüm sergileyen ürün modellerine Trendyol yardımıyla kısa zaman içerisinde sahip olabilirsiniz. Mikado hoparlör ürünleri cızırtı ve titreşim gibi sorunları ortadan kaldırarak kusursuz bir şekilde ses iletimi gerçekleştirir. Geniş bir desibel aralığına sahip olan bu hoparlörler; film izlerken, internette vakit geçirirken ya da sevdiğiniz parçaları dinlerken arzu ettiğiniz ses seviyesine ulaşabilmenizi sağlar. Toplantılarda ya da kutlama partilerinde videoların ya da müzik parçalarının net bir şekilde duyulabilmesi için de Mikado hoparlör çeşitlerinin özelliklerinden etkin bir biçimde faydalanabilirsiniz. 

Kablolardan Kurtulun

Şarj ederek kullanabileceğiniz Mikado Bluetooth hoparlör modelleri pratik bir kullanım yaşamanız için idealdir. Yanınızda taşıyabilmeniz için de uygun boyutlara sahip olan hoparlörler, uzun süreli şarj dayanıklılıklarıyla kesintisiz bir kullanım gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Bluetooth teknolojisinin getirdiği avantajlarla beraber cep telefonunuzdan açacağınız bir şarkıyı hoparlör aracılığıyla yüksek ses kalitesiyle dinleyebilme olanağı elde edersiniz. Geniş çekim alanı ile göz dolduran Bluetooth hoparlörler hızlı ve sağlıklı bir kullanım yaratır. Hoparlörlerin üzerindeki açma ve kapatma tuşlarını kullanarak ürünü konforlu bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. 

Mikado radyo modelleri ile güncel haberlerden geri kalmazsınız. Seyahat halindeyken, internet bağlantısına sahip değilken canlı haber bültenlerini, canlı eğlence programlarını ya da canlı futbol karşılaşmalarını takip edebilme şansına erişirsiniz. Geniş sinyal kapasitesi ile yerel ve ulusal radyoları rahatlıkla dinlemenizi sağlayacak olan Mikado radyo çeşitleri küçük boyutlara sahip olduğu için arabanızda ya da çantanızda bulundurmaya da uygundur. USB girişi bulunan radyolar sayesinde taşıyıcı belleğinize yerleştirdiğiniz müzik parçalarını da radyo üzerinden açabilirsiniz.

Daha Gerçekçi Seslerle Artan Keyif

Televizyonunuzdan aldığınız sesin kalitesini ve şiddetini artırabilmeniz için üretilmiş olan Mikado ses sistemi çeşitleri evinizin ihtiyaçlarına uygun modeller içerir. İki ya da daha fazla hoparlörden yararlanarak televizyonunuzun bulunduğu odayı bir sinema salonuna dönüştürebilme şansı yakalarsınız. Bas ve tiz ses iletimi konusunda kullanıcılarının takdirini kazanan Mikado ile sevdiğiniz film ve diziler daha gerçekçi bir hal alarak seyir keyfinizi artırır. Nostaljik tasarımlarıyla göz dolduran Mikado pikap modelleri ise evinizi daha dekoratif göstereceği gibi, alternatif bir şekilde müzik dinleyebilmenizi de olanak tanır. Çok sayıda harici giriş noktasına sahip olan pikaplar oldukça verimli bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Yüksek Ses Kalitesine Ulaşın

Mikado Bluetooth speaker modelleri, yüksek ses kalitesi yaratarak yayınları daha konforlu bir şekilde takip edebilmenizi mümkün kılar. Mobilyalarınızın üzerine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz speaker ürünleri kaymayı önleyen taban katmanlarıyla sorunsuz bir kullanım yaşatır. Micro SD kart girişiyle verimliliğini artıran speaker modelleri, stereo hoparlör sistemiyle seslerin eşit oranda dağılmasını sağlar. Üzerinde mikrofon da yer alan modeller aracılığıyla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirmeniz son derece kolay bir hal alır. Ergonomik dizayn özellikleriyle dikkat çeken Mikado müzik kutusu çeşitleri ile müzik arşivinizi zevkle dinleyebilirsiniz. Fonksiyonel tuşlarla tasarımı güçlendirilmiş olan müzik kutuları, taşınabilir olmaları sayesinde elinizi rahatlatır. Mini boyutlara sahip müzik kutuları, boyutlarının aksine yüksek ses kaliteleriyle sizi şaşırtmayı başarır. Mikado MD modelleri arasındaki su geçirmez speaker çeşitleri, havuz kenarında ya da duş alırken de müzik dinleyebilmeniz için üretilmiştir. Suya karşı dayanıklı olan özel gövde tasarımları sayesinde ıslanma korkusu yaşamadan değerlendirebileceğiniz Mikado MD çeşitleri ise eğlencenize eğlence katmayı başaran teknik özellikleriyle ön plana çıkar. Mikado ürünlerine Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.