Mimoza Bitki Market Peters Professional 20-20-20+te Npk Süs Bitkisi Gübresi 500 Gr 500pete

149,88 TL
Koleksiyona Ekle
Son 2 ürün
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Mimoza Bitki Market Peters Professional 20-20-20+te Npk Süs Bitkisi Gübresi 500 Gr

Geri Bildirim Ver
  • Peters Dengeli Gübre 20+20+20+TE Sulama Gübresi 100 Gr BİRÇOK BİTKİ, BİTKİ BESİNLERİ ALINIMINDA SEÇİCİ DAVRANIR. TOPRAĞA VERDİĞİNİZ GÜBREYİ TOPRAKTA MİKRO ORGANİZMALAR TARAFINDAN İŞLEMEDEN BİTKİLER GÜBREYİ KULLANAMAZ. BASİTÇE ÖRNEKLERSEK YEMEĞİ PİŞİRMEDEN YEMEYE ÇALIŞMAK GİBİ DÜŞÜNÜLEBİLİR. BU DURUM TOPRAK SICAKLIĞI VE KALİTESİ İLE İLGİLİDİR. TOPRAK KALİTESİ VE SICAKLIĞI UYGUN DEĞİL İSE BİR ÇOK GÜBRE MALESEF ETKİ GÖSTERMEZ. İŞTE TAM BU NOKTADA ÖZEL M77 FORMÜLÜ SAYASİNDE PETERS GÜBRESİ DEVREYE GİRİYOR. GÜBRE İÇİNDE BULUNAN ÖZEL M77 FORMULU SAYESİNDE GÜBRE İÇERİĞİNDEKİ BESİNLER KOLAY ALINABİLİR FORMA GETİRİLMİŞTİR. 2-3 GÜN GİBİ KISA SÜRELERDE FAYDASINI GÖRMEYE BAŞLARSINIZ VE 1 AY SÜRE KADAR DEVAMINI GÖREBİLİRSİNİZ. TOPRAKTAKİ BAĞLANAN BESİNLER KOLAYCA YIKANMAZ VE BESİN KİRLİLİĞİ (EC) YARATMAZ 1-2 AY SÜRE ARALIĞI İLE KULLANILABİLİR. BASİTÇE KULLANIM TARİFİ OLARAK -1 LİTRE SUYA 1 ÇAY KASIĞI ERİTİP TOPRAGINA DÖKEBİLİRSİNİZ. 15-20 GÜNDE BİR TEKRAR YAPABİLİRSİNİZ. -YAPRAKLARA PÜSKÜTME YAPACAKSANIZ 1 LİTRE SUYA YARIM ÇAY KASIĞI GÜBRE ERİTEREK UYGULAYINIZ. 2-3 TEKRAR YAPABİLİRSİNİZ. SÜREKLİ YAPRAK GÜBRESİ OLARAK KULLANMAYINIZ. ÇÜNKÜ BİTKİLER ÖNCELİKLE KÖKLERİ İLE BESLENİR. SUYUN KALİTELİ VE ARITILMIS SU OLMASINA DİKKAT EDERSENİZ DAHA HIZLI SONUC ALIRSINIZ. ÇOK MİKTARLARDA HAZIRLAYIP BEKLETİLMESİ TAVSİYE EDİLMEZ. ÖZELLİKLE MUSLUK SULARINDAKİ KİREÇ VB MADDELER BESİNLERİN YAPISININ BOZULMASINA NEDEN OLUR. O NEDENLE HER KULLANIM ÖNCE YENİ HAZIRLANMASI TAVSİYE EDİLİR Peters Dengeli Gübre 20-20-20 Damlama Sulama Gübresi PETERS ÖZEL ŞELATLI GÜBRE YAPRAK VE DAMLAMA KULLANIMI İÇİN ETKİLİ NEDEN PETERS PROFESSİNOL? Peters Professional ürünleri, Demir DTPA ile Bakır, Mangan, Çinko ise EDTA ile şelatlanmış mikro element paketlerine sahiptir. Mevcut mikro element seviyeleri yükseltilmiş ve geliştirilmiştir. Bu sayede bitki,alabileceği optimum düzeyde besin maddesini hızla bünyesine alabilir. Yüksek mikro element seviyelerine sahip farklı formülasyonlar, hem vejetatif gelişme döneminde, hem de meyve gelişim döneminde güvenle kullanılabilir. %100 Suda Çözünür Peters Professional yüksek dozdaki konsantrasyonlarda bile suda %100 çözünür. Suyla temas ettiği zaman aldığı altın sarısı renk ürüne "Altın Damla" sıfatını kazandırır. Oluşan berrak altın sarısı solüsyon yüksek kaliteyi ve büyüme gücünü temsil eder. Düşük Tuzluluk Peters Professional Klor, Karbonat ya da Sülfat tuzlarından herhangi birini içermez. Ürünün sahip olduğu düşük EC seviyesi yüksek beslenme kabiliyeti sağlar. Güvenli ve Kolay Kullanım Klor, Sodyum ve Biüret içermeyen Peters Professional ürünleri damla sulama sistemlerinizde tahribata ve tuz birikimlerine yol açmaz.
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Hacim 500 ml
  • Ağırlık 400 - 500 gr
Geri Bildirim Ver