Minecraft

Dünyayı kasıp kavuran blok ve macera oyunu Minecraft, 2009 yılında Mojang markası tarafından piyasaya sürüldüğünden bu yana dünya üzerinde en çok oynanan bilgisayar ve konsol oyunlarından biri olmayı başardı. Oyuncuların piksel bloklardan oluşan bir evrende hayal gücü ve yaratıcılıklarını kullanarak benzersiz ve çeşitli yapılar inşa edebilme, bilgisayar tarafından kontrol edilen farklı zorluk seviyesindeki canavarlarla savaşmalarını, zindanlarda ve farklı boyutlarda maceralara atılabilmelerini sağlayan Minecraft, oyuncuların ilgi ve beğenisini kazandı. Dijital alanda başarısını sürdüren Minecraft, ilerleyen yıllarda giyim ve aksesuar, aksiyon figürleri ve daha pek çok alanda ürünleri piyasaya sürdü ve dünya çapında milyonlarca kişi tarafından satın alındı. Bunlar arasında en göze çarpan ürünlerden biri olan Minecraft oyuncakları, farklı yaş gruplarından kullanıcıların tercih ettiği küçük aksiyon figürleri ve aksesuarlarla kullanıcıların eğlenceyi gerçek hayata taşımalarını sağladı. Siz de en eğlenceli Minecraft figürleri ve oyuncaklarını Trendyol üzerinden satın alabilir ve eğlenebilirsiniz.

Bloklar Şimdi Gerçek Hayatta

Dijital Minecraft oyunundaki karakter ve çevre elementleri baz alınarak üretilen Minecraft figürleri, küçük boyutlara sahip Minecraft karakterlerinden oluşuyor. Tekli figürlerin olduğu ürünlerin yanı sıra, dijital oyun içerisinde bulunan kazma, kılıç ve blok benzeri aksesuarların da yer aldığı Minecraft figür ve oyun setleri de mevcut. Dilerseniz tekli figürleri toplayarak kendi Minecraft mini figür evreninizi kurabilir ve yenilerini ekleyebilir, dilerseniz de oyun setleri ile kendi maceranızı yaratabilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan farklı türlerde bloklar, aksesuarlar ve karakterler ile eğlence dolu anlar yaşamak mümkün. Zindanlarda ve Nether evreninde geçen destansı mücadelenizi gerçek hayata geçirmek için tek yapmanız gereken aksesuar ve figürleri bir araya getirmek. Minecraft figür ürünleri küçük parçalar barındırmasından dolayı küçük yaştaki çocuk ve bebekler tarafından kullanılmamalı ya da yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır. Aksi taktirde istenmeyen solunum sorunları ve yaralanmalarla karşılaşılabilir.

Harika Anahtarlıklara Sahip Olun

Sürpriz paketler içerisinde satışa sunulan Minecraft anahtarlık aksesuarları sayesinde anahtarlarınızı bir arada muhafaza etmenin en eğlenceli yoluyla tanışın. Patlamaya hazır Creeper, Görkemli ve kasvetli Nether kapısı ve daha onlarca farklı figürden oluşan Minecraft sürpriz anahtarlık paketleri merak uyandırır. Paketlerde yer alan birbirinden farklı sürpriz anahtarlık ile anahtarlarınızı düzenleyebileceğiniz gibi çanta ve diğer aksesuarlarınızda da kullanarak estetik ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Oyun evreninde her zaman yanınızda olan ve atıldığınız maceralarınızda sizi destekleyen köpeğinizi anahtarlarınızla veya çantanızla gerçek hayatta da yanınızda taşıyabilirsiniz. Üstelik korkusuz ve cesur maceracılar için en azılı rakiplerin anahtarlıkları da sürpriz anahtarlık paketlerinde yer alıyor. Onları yanınızda taşımaya cesaret edebilir misiniz? Sürpriz anahtarlıklarla Minecraft evrenindeki zorlu ve eğlenceli macerayı gerçek hayata taşımaya hazır olun.

Sürpriz Karakterler ile Tanışmaya Hazır Mısınız?

Merak uyandıran sürpriz Minecraft figür oyuncakları, oldukça renkli Minecraft evreninden gelen pek çok karakteri barındıran kutulardan oluşuyor. Bunların arasında sinsi ve bir o kadar tatlı Creeper'dan masum köylülere, geceleri korku salan Black Enderman, iskelet ve zombilerden, elmas zırhlar ve kılıç kuşanmış şövalyelere kadar pek çok seçenek mevcut. Çok sevilen küçük tatlı domuzların, ineklerin ve sadık köpeklerin de yer aldığı sürpriz figür paketleri ile daha önce görülmemiş bir Minecraft evreni oluşturabilirsiniz. Onlarca farklı karakterden oluşturabileceğiniz bu Minecraft evreninde eğlenceli vakitler geçirirken hayal gücünüzü doyasıya kullanabileceğiniz maceralar yaşayabilirsiniz. Siz de bu heyecanlı evrenin kapılarını aralamak için Minecraft figür oyuncaklarını Trendyol'un uygun ve avantajlı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık