Minia Bahçe Bitki ve Sanat Atölyesi Paçuli Yağı - Ylang Ylang Yağı - Nioli Yağı Ve Buhurdanlık Seti pynb

Satıcı :
Koleksiyona Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Minia Bahçe Bitki ve Sanat Atölyesi Paçuli Yağı - Ylang Ylang Yağı - Nioli Yağı Ve Buhurdanlık Seti

  • İçindekiler: Paçuli Yağı 10ml - Ylang Ylang Yağı 10ml - Nioli Yağı 10ml (%100 Saf , Pure) ve Buhurdanlık
  • Kullanımı: Vücudun ihtiyaç duyduğu bölgeye birkaç damla uygulanır. Uçucu yağlar cilde direkt uygulanmamalı bir sabit yağ ile karıştırılarak kullanılmalıdır.
  • Paçuli Yağı - Ylang Ylang Yağı - Nioli Yağı Faydaları : Bu konuya ilişkin yurt içi ve yurt dışı araştırmalar bulunmaktadır. Ancak, Türk Gıda Kodeksi tarafından yayınlanan 'Türk Gıda Kodeksi Beslenme ve Sağlık Beyanları Yönetmeliği' ndeki yasal zorunluluktan dolayı bu yağların faydalarından bahsedemiyoruz. Bu konuda yayınlanan makalelerden faydalanmanızı öneririz.
  • Buhurdanlık ile Kullanımı: Uçucu yağlarınızı ister tek tek ister kendi yapacağınız karışımlar ile buhurdanlığınızda kullanabilirsiniz. Buurdanlığın üzerine dolduracağınız suyun içerisinde 2-3 damla damlatacağınız yağ veya yağ karışımı bulunduğunuz ortamıın aurasını değiştirmeye yeterlidir.
  • Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Seyreltilerek kullanılmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta, ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

Ürün Özellikleri

  • Hacim 1 - 15 ml
Şikayet Et