"

Minoris

" araması için 99 sonuç listeleniyor
Önceki SayfaSonraki Sayfa

Minoris

Bebeğinizin ve kendinizin temizlik ihtiyacınızı karşılarken, çevre duyarlılığınızdan ödün vermek istemiyorsanız doğal dokunuşlarla güçlendirilen gelişmiş teknolojiler Minoris ile sizlerle. Antialerjenik ve doğal üretimleriyle Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren marka, bebeğinizin hassas cildine kaliteli ve uygun fiyatlı alternatifler sunar. Kurulduğu andan itibaren ağırlık verdiği AR-GE çalışmalarıyla ürün yelpazesini genişleten firma günlük yaşamda da kullanabileceğiniz, iyilik ve kalite dolu ürünleriyle ön plana çıkar. Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri üretimine entegre eden Minoris Baby ürünleri yurt içi ve yurt dışı pek çok laboratuvarda test edilerek sizlerin beğenisine sunulur. Gönüllü test müşterilerinin onayını aldıktan sonra, bebeğiniz ve sizin için gereken hijyeni sağlamaya hazır hale gelir.

Organik Ürünlerle Doğaya ve Kendinize İyi Davranın

İçeriği tamamen doğadan elde edilen ürünleri bebeğiniz ve sizin için en uygun seçenekleri sunar. Vegan ve organik ürünleriyle piyasada bir boşluğu dolduran marka, kalitesiyle de kendinden söz ettirmeyi başarır. Farklı ürün alternatifleriyle sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutan Minoris baby fiyatı ile de bütçe dostu olma özelliği taşır.

Doğal ve kaliteli ürünleriyle kullanıcı ve çevre dostu ürünleri, kendiniz ve bebeğinizin hijyen ihtiyacını karşılamak için gerekli tüm detaylar düşünülerek üretilir. Çocuklu aileler için pratik çözümler sunarken, yüksek performans gösteren temizlik ürünleriyle de bebeğinizin ve sizin çevrenizi zararlı bileşenlerden arındırır.

Her şeyin üzerinde tuttuğunuz bebeğinizin bütün temizlik ihtiyaçları için Türkiye'nin bebeklere özel ilk organik temizlik markasına güvenebilirsiniz. Katkısız ve organik bütün ürünler, pH değeri bebeğinizin cildine uygun olan şekilde üretilir. Minoris Bebek isminin zengin ürün yelpazesine Trendyol'dan ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Bebeğinizin Çamaşırlarına Organik Dokunuş

Bebeğinizin kıyafetlerinin temizliğinde hassas cildine uygun, yüksek kaliteli, antialerjenik özelliğe sahip ürünler kullanmanız gerekir. Çamaşır temizliğinde kaliteli ve organik bir çözüm istiyorsanız Minoris Baby çamaşır deterjanı çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için ideal. İçerdiği borla temizlik gücü üst seviyeye çıkan Minoris çamaşır deterjanı, fosfat gibi bebeğiniz için zararlı hiçbir ürün barındırmaz. Ambalajlarında da çevre dostu olma özelliğini perçinleyen ürünler, tamamen geri dönüştürülebilen karton ve aseptik torba ambalajla paketlenir. İçeriğindeki borun da etkisiyle inatçı ve kurumuş lekelerde bile yüksek performans gösterir. Minoris Bebek deterjan 1 lt ürün 50 yıkama yapabilecek konsantrasyona sahiptir. İçeriğindeki organik bileşenler atık suyun geri dönüşümüne de olanak tanır. Minoris Bebek çamaşır deterjanı, içerdiği doğal yumuşatıcı bileşenler sayesinde, çamaşır temizliğinde ekstra yumuşatıcı kullanımına gerek duymaz. Patentli ürünün paket içeriği üzerinde net ve anlaşılır ifadelerle yer alır. Üründe gündelik hayatta sıklıkla kullandığınız zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, limon tuzu, karbonat, şeker gibi bileşenler yer alır. Ph dengesi nötr olan ürün kalıntı bırakmaz ve bebeğinizin cildine uyum sağlar. İhtiyaç duyduğunuz hijyeni, sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlar. Sadece bebeğinizin çamaşırları için değil, sizin çamaşırlarınız için de güçlü ve çevre dostu bir alternatif olmasıyla da ön plana çıkar. Düşük derecelerde bile kolayca aktive olan yapısı, petrol ürünleri, parfüm ve boya içermez. Minoris deterjan sls, Sles ve paraben içermemesiyle bütün çamaşırlarınızda güvenli temizlik sağlar. Organik ve bitkisel bileşenler içeren ürün, hayvanlar üzerinde test edilmez, veganlar için uygun bir alternatiftir.

Zorlu Lekeler İçin Sağlıklı ve Güç

Organik bileşenler ve etkili minerallerin dengesiyle üretilen Minoris leke çıkarıcı, yeni nesil teknolojiyle üretilir. Bebek kıyafetlerinde oluşan inatçı lekeler için özel formüle sahiptir. Kumaşa zarar vermeyen etkili formülü %97 oranında organik bileşenler içerir. Kalıntı bırakmadan etkili temizlik sağlar. Üstelik ürünün kullanımı da son derece kolay. Lekenin bulunduğu kumaşa Minoris organik leke çıkarıcı ürünü püskürterek uygulayın. Çamaşır makinesinde ön yıkama yaptıktan sonra en etkili sonuç için Minoris organik antialerjik bebek çamaşır deterjanı kullanarak yıkayabilirsiniz.

Minoris leke çıkarıcı kullananlar ürünün performansından memnun. Test grubu tarafından kullanıldıktan sonra piyasaya sürülen ürün, kullanıcıların tamamının beğenisini kazandıktan sonra piyasaya sürülür. İnatçı ve zor lekelerde en büyük yardımcınız olan ürün, çevre dostu olma özelliğiyle de tercih edilir. Geri dönüştürülebilir ambalajın yanı sıra atık su dönüşümüne de %98 oranında katkı sağlar.

Bebeğinizin kıyafetlerinde etkin leke çıkarma performansı gösteren ürünü, kendi kıyafetlerinizde de kullanabilir, doğallık ve kaliteyi çamaşırlarınıza sunabilirsiniz. Çamaşırlarınıza zarar vermeyen hafif yapısıyla etkin temizleme gücünü aynı potada eriten Minoris leke ürünü, çamaşırlarınızın dokusuna zarar vermeden maksimum leke çıkarma performansı gösterir.

Emekleyen Bebeğiniz İçin Evin Her Yerinde Güvenli Hijyenin Formülü

Bebeğiniz emekleme dönemindeyse, sizin için de keyifli olduğu kadar hareketli bir süreç başlamış olur. Bu dönemde merak duygusu gelişmeye başlayan bebeğiniz, evin her köşesini keşfetmeye çalışır. Çocuğunuz dolaştığı her noktanın temizliği kadar, kullanılan malzemenin içeriği de önem taşır. Tam bu noktada sağlık ve kaliteyi aynı potada eriten Minoris yüzey temizleyici imdadınıza yetişir. Evinizin her noktasında güvenle kullanabileceğiniz Minoris organik yüzey temizleyici yüksek temizlik gücünü içeriğindeki bor ve organik bileşenlerden alır. Konsantre özelliğe sahip ürün bebekli evlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. İçeriğinde parfüm, sülfat ve ağır kimyasallar içermez. Sadece bebekli evler için değil astım gibi solunum rahatsızlıkları bulunan hastalar için de sağlıklı bir alternatiftir. Ağır kimyasallar içermediği için ahşaptan granite her yüzeyde kullanabilirsiniz. 

Kullanımı da son derece kolaydır. Yüzey temizliği için 5 lt suya 10 ml deterjan ekleyerek kullanabilirsiniz. Püskürtme şeklinde kullanmak isterseniz, yarım ölçek deterjanı 2 su bardağı kaynamış soğumuş suya ekleyerek, sprey şişesine koyabilirsiniz. Bu sayede tezgah ve cam gibi yüzeylerin temizliğini organik ürünlerle, sağlıklı ve hijyenik şekilde sağlayabilir, çocuğunuza sağlıklı bir ortam sunabilirsiniz.

Bebeğinizin dokunduğu yerlerde pratik bir hijyen için Minoris yüzey temizleme mendili ile, sağlıklı temizliği her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Tekli paketlenmiş 20 adet temizlik solüsyonu emdirilmiş mendil, ev dışında da çocuğunuzun dokunduğu her yeri güvenle temizlemenize yardımcı olur. Antialerjenik özelliğe sahip bu mendiller ortak kullanım alanlarında kullanabileceğiniz pratik bir çözüm. Bebeğiniz ve sizin için ideal formüle sahip Minoris ıslak mendil, parfüm ve zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilir. Ayrı ayrı paketler halinde ambalajlanan ürünü, her an çantanızda bulundurabilirsiniz.

Pratik bir temizlik çözümü sunan Minoris temizleme mendili, sizin için de son derece kullanışlıdır. Pratik paketlenmesiyle her an yanınızda bulundurabileceğiniz ürün, hijyene ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda. Ahşap, granit, cam ve plastik gibi her yüzeyde kullanarak, etkin bir temizlik sağlar.

Bebeğinizin Bulaşıkları İçin Sağlık ve Temizlik Bir Arada

Bebeğinizin besinlerinin sağlıklı ve organik olması kadar bardak, çatal, biberon, tabak gibi bu gıdaları aldığı ekipmanların temizliği de önemli. Bebeğinizin gıdasıyla temas eden hiçbir yüzeyde ağır kimyasallar ve alerjik olabilecek bileşenler yer almamalı ve kullandığınız ürün kalıntı bırakmamalı. Minoris bulaşık makinesi deterjanı formülü bebekli evlerin ihtiyaç duyabileceği her şey dikkate alınarak, yoğun ARGE çalışmaları sonucu belirlenmiştir. Yüksek leke çıkarma performansını bor ve organik bileşenlerin harmonisinden alır. Minoris organik bulaşık makinesi deterjanı bulaşıklarınızın üzerinde kalıntı bırakmaz ve sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermemez. Çocuğunuzun bulaşıklarının temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Organik bileşenlerden oluşan formülünün yanı sıra, geri dönüştürülebilir ambalajıyla da çevre dostu olma özelliği taşır. Atık su geri dönüşümünü %98 oranında destekleyen formül, bulaşıklarınızı çizmeden, sağlıklı bir temizlik sunar.

Bebeğinizin biberonunun temizliği, sağlığı için çok önemli. Sürekli ağzına temas eden biberonların hijyeni ekstra özen ister. Minoris ürünleri arasında bu ihtiyacı karşılamak için Minoris organik biberon temizleyici ön plana çıkar. Biberon ve emziklerde bakteri oluşumunun önüne geçen özel formülü, tamamen yenilebilir ürünlerden oluşmuştur. 500 ml Minoris emzik temizleme ürünleri 200 yıkamaya kadar kullanılabilir. Ultra konsantre özelliğe sahip ürünü her an bebek çantanızda bulundurabilirsiniz.

Ürünün güvenli ve etkili formülünde günlük yaşamda yoğun olarak kullandığınız bitkisel yağlar, helal ve organik sertifikalı bakteri oluşumu engelleyicilerden oluşur. Yenilebilir malzemelerden oluşan içerik kokusuz ve antialerjeniktir. Petrol türevi ürünler, sls, seles, fosfat ve paraben gibi sağlığa zararlı bileşenler içermez.

Mİnoris biberon temizleyici oyuncak, plastik, emzik gibi plastik temelli ürünlerin temizliği için bir seçenek olmasıyla günlük yaşamınızın geniş bir alanında kullanıma uygun. Minoris emzik temizleyici fiyat olarak da bebekli evlerin bütçesini destekler. Tamamen Türk üretimi olan ürün, kullanıcılarına kaliteyi erişilebilir fiyatlarla sunar.

Bebeğinizin Kişisel Temizliğine İyilik Katın

Bebeğinizin kişisel temizliği için seçtiğiniz ürünlerin yapısı, sağlığı ve bedensel gelişimi için yüksek önem taşır. İlk banyolarında kullanacağınız ürünlerin yapısı organik ve etkin bileşenlerden oluşmalı. Minoris yenidoğan bebek şampuanı bu özellikleri bir potada eritmesiyle ön plana çıkar. Köpük formundaki şampuan yeni doğanlar için özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde kullanılan bütün bileşenler organik sertifikasına sahip ürünlerden oluşur. Yeni doğan cildi için özel olarak şekillendirilmiş formül sağlığa zararlı kimyasallar içermez. Parfüm içermeyen formülü bebeğinizin cildiyle olduğu kadar solunum yollarıyla da uyumludur. Özel boyasız formülü ve köpük formu ile banyo keyfini çok daha pratik hale getirir.

Bebeğiniz ve kendinizin kişisel temizliğinin her alanında güvenilir marka yanınızda. El temizliğinde organik ve etkili bir çözüm arıyorsanız, Minoris köpük sabun ideal bir alternatif. Hassas ciltlerin de güvenle kullanabileceği Minoris köpük el sabunu organik bileşenlerin bir araya gelmesiyle üretilir. Yumuşak ve kremsi dokusu, sizin ve bebeğinizin ellerini hassas bir dokunuşla temizler. Köpük formu kullanım kolaylığı sağlar.

Bebeğinizin banyo keyfini daha kolay ve keyifli bir hale getirmek için kullanacağınız malzemeleri yakınınızda bulundurmak işinizi kolaylaştırır. Banyo sırasında kullandığınız organik ürünün daha fazla köpürmesini istiyorsanız, Minoris organik saç ve vücut şampuanını yumuşak dokulu bir lif yardımıyla köpürtebilirsiniz. Bebeğinizin tüm vücut ve saç temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz şampuanlar, sağlıklı ve konforlu bir banyo için bütün ihtiyaçlarını karşılar. 400 ml ürün içeren şampuanı seyahatlerinizde de kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

Çocuğunuzun cilt temizliğinde kullandığınız ürünlerin yapısı, sağlıklı bir bebeklik ve çocukluk dönemi için yüksek önem taşır. Kullandığınız ürünlerin yapısında petrol ve türevi kanserojen ürünler bulunması, ilerleyen yaşlarda da bebeğinizin sağlığına etkisini sürdürür. Özellikle cildinin direkt temas ettiği yüzeyler, giysiler ve beslenme malzemelerinde organik ürünler kullanmanız, gelişim sürecinin daha sağlıklı geçmesini sağlar. Temizlikten ödün vermeden doğallık sunan ürünler bebekli evlerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Çocuğunuzun Büyürken Minoris Bebek Yanında

Minoris şampuan bebeğinizin gelişim sürecinin her aşamasında yanında. Yeni doğan döneminden sonra bebeğinizin saç ve vücut temizliğinde Minoris köpük şampuan çeşitlerini güvenle kullanabilirsiniz. Bebeğinizin sağlığı ve keyfini bir arada düşünen şampuanın özel formülü göz yakmaz. Köpük formuyla da kullanım kolaylığı sunar. Parfüm ve petrol türevleri içermeyen yapısıyla bebeğinizin cildine tam uyum sağlar. Etkili temizlik sağlayan formülü bebeğinizin hassas cildinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilir.

Çocukluk döneminde de çocuklar için özel formüllü köpüklü şampuan kullanarak, organik ve etkin temizliği sürdürebilirsiniz. Dermotolojik olarak test edilen ürünleri, kendiniz de güvenle kullanarak kişisel temizliğinize iyilik katabilirsiniz.

Organik formülüyle etkin temizlik sunan Minoris sıvı sabun, ellerinizde yüksek hijyen sağlarken, çevre dostu olma özelliğiyle de ön plana çıkar. Çocuğunuzun hassas cildi için yumuşak bir temizlik hissi sunar. Özel formülü cildinizin kurumasının önüne geçer. Ellerinizde güzel bir aromanın yansımaları için Minoris el sabunu, çilek ve karpuz kokusuyla bütün ailenin ellerine hassas ve etkili bir temizlik sunar. Yumuşak kremsi dokusu ellerinizi arındırıp temizlerken, cildinize uygun pH seviyesiyle teninizde kuruluk hissi yaratmaz. 

Güçlü Saçlar İçin Minoris

Çocuğunuz saçları beslensin ve kolayca taransın diye özel olarak üretilen Minoris saç kremi şampuanın ardından nemli saça uygulanıp, iki dakika bekletilip durulandığında maksimum performans gösterir. Yumuşak formülüyle tüm ailenin kullanımına uygun olan ürün, sağlığa zararlı kimyasallar içermez. Minoris kolay tarama saç kremi içeriğindeki shea yağı ve pentanolle saçınıza ihtiyaç duyduğu nem ve bakımı sağlar. Saça kazandırdığı nem tutma özelliğiyle elektriklenmeyi engeller ve saçın daha kolay taranmasını sağlar. Nem dengesini koruyarak saçlara doğal bir parlaklık kazandırır. Ailecek güvenle kullanabilirsiniz. Islak ve temiz saça uçlarından başlayarak az miktarda krem uygulamanız doğal ve sağlıklı saçlar için yeterli olur. 

Saçlarınızın elektriklenmesini engelleyerek formunu korumak istiyorsanız da çevre dostu ve doğal bir alternatif mevcut. Minoris saç spreyi organik bileşenler içeren formülüyle banyo sonrasında da yanınızda. Çocuğunuzun saçlarında da güvenle kullanabileceğiniz ürünün benzersiz yapısı, zararlı kimyasallar içermez. Sizin ve çocuğunuzun saçlarına doğal bir ışıltı kazandırır.

Ürünlerin kalitesi Minoris yorum içerikleriyle de desteklenir. Kullanıcı yorumlarında ürünlerin etkin temizlik gücü ve doğal formülü ön plana çıkar. Her ürünün kendi kullanım alanındaki performansıyla dikkat çeker. Bebeğinizin sağlığı ve mutluluğunu ön planda tutan ürünler barındırdığı organik notalarla doğallık ve sağlığı bir arada sunar. Kullanıcının da beğenisini kazanan ürünler, piyasaya sürülmeden önce de gönüllü bir test grubu tarafından deneyimlenir. Test grubunun deneyimleri sonucunda ortaya çıkan veriler, kullanıcı tepkileriyle de paralellik gösterir.

Yaşamınızda Doğal Ürünlere Yer Açın

Doğal ve organik ürünlere bebeğinizin ve kendinizin yaşamında yer açın. Minoris organik ürünleri kendiniz ve çevre için faydalı bir adım atabilir, sağlıklı temizlik ürünleriyle temizlik alışkanlıklarınızı kökünden değiştirebilirsiniz. Minoris fiyat konusunda da bütçenizin yanında. Türkiye'nin organik ve cilt dostu ürünlerinin markası, bilim insanlarının katkılarıyla yeni nesil teknoloji kullanılarak üretilir.

Çocuğunuzun temizlik alışkanlıklarını bebeklik döneminden itibaren organik ve çevre dostu alternatiflere yönlendirmeniz, gelecek nesillerin çevre bilincini de bir üst seviyeye taşımaya yardımcı olur. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen, karbon ayak izi bulunmayan ürünlerle evinizin her alanında etkin temizlik sağlayabilirsiniz. Vegan ürün alternatifleriyle de ön plana çıkan marka, hayvansal ürün kullanmayanlar için de uygun seçenekler barındırır.

Doğal temizliğin etkisini siz de hayatınızın her döneminde kullanarak, çevrenize ve kendinize iyilik yapabilirsiniz. Ev temizliğinizden, kişisel bakımınıza geniş bir alanda doğa dostu ürünlere deneyimli firmanın güvencesiyle kullanabilirsiniz. Parfüm içermeyen formüller hassas solunum yollarına sahip bireyler için ideal bir seçenek. Egzama gibi problemlere sahip, ekstra hassasiyet isteyen bir cildiniz varsa ya da sadece hayatınızda natürel ürünlere yer vermek istiyorsanız bu ürünler sizin için çok uygun.

Kendinize ve çevrenize bir iyilik yapmak için siz de hayatınıza bu organik alternatifleri katabilirsiniz. Doğal içerikli bu temizlik ürünlerine sanal alışverişin güvenilir adresi Trendyol'dan ulaşabilirsiniz.