Mobil 1 Esp 5w/30 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı mp-701

670 TL
Bu ürünü daha uygun fiyata satan satıcı var.Keşfet
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (20)
EGZOL KİMYA MADENİ YAĞLAR
8.3
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
ErbayOtomotiv
9.5
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
dunyadepo
9.5
merchant-badge-imagemerchant-badge-image
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
ATMACA OTOMOTİV
9.8
Hızlı Teslimat: 2 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
669,99 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Mobil 1 Esp 5w/30 4 Lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Geri Bildirim Ver
  • Bu üründen en fazla 15 adet sipariş verilebilir. 15 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Litre 4 Litre
  • Viskozite 5W-30
  • Yakıt Dizel
Geri Bildirim Ver

Mobil 1 ESP 5W30 4 lt Tam Sentetik Partiküllü Motor Yağı 2021

Taşıtların sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam etmesi için parçalarının özel olarak temizlenmesi ve bakımlarının yapılması gerekir. Aracın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan motorlar için de aynı durum söz konusudur. Motorun temizlenmesi ve korunması noktasında yüksek performans sergileyen Mobil 1 ESP 5W30 4 lt tam sentetik partiküllü motor yağı dizel ve benzinli araçlar için uygundur. Emisyon sistemlerinin ömrünü uzatan ve etkili bir şekilde bakımını yapan ürün, uzmanlar tarafından itinayla tasarlanır. Özel formülüyle bakım ve temizlik işlerini kısa sürede gerçekleştirmenizi sağlar. Modern binek araçların sahip olduğu standartları karşılamasıyla öne çıkar. Mobil 1 5W30 partiküllü 5 lt gramajıyla uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Motor bakımı yapmak ve aracı sağlıklı bir şekilde kullanmak için tercih edeceğiniz ürünle aracınızın performansını artırabilirsiniz.

  • Yakıt tasarrufu destekli
  • Partikül birikimi azaltıcı
  • Üstün performans ve koruma

Aracınız İçin Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Aracınız İçin Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Mobil 1 ESP 5W30 partikül filtreli 4 litre motor yağı DPF ve CAT’lerle uyumlu olan ürün sahip olduğu özelliklerle dikkat çeker. Düşük kül içeriğine sahip formülüyle partikül birikim miktarının azalmasına yardımcı olur. Dizel Partikül Filtrelerini koruyan ve topaklanma gibi durumları ortadan kaldıran ürün, motorun sağlıklı bir şekilde çalışması için uygun ortamı düzenler. Düşük kükürt ve fosfor içeriğine sahip formülüyle güvenli kullanım avantajı sağlar. Patenli olan bu karışım, özel teknolojilerin kullanımıyla hazırlanır. Uzmanlar tarafından özel hazırlanan formülüyle yeni ve modern araçların bakım ihtiyaçlarının karşılanması için sıklıkla tercih edilir. Yüksek performans özellikleri ve yakıt tasarrufu sağlayan kullanımıyla öne çıkan Mobil 1 ESP 5W30 4 lt partiküllü motor yağı seçeneğini satın alarak aracınızın bakım işlemlerini nitelikli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Formülü ile Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Özel Formülü ile Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı

Binek araçların ihtiyaç duyduğu bakım için kullanılan ürün, özel formülüyle öne çıkar. Uzmanlar tarafından yüksek teknoloji imkanlarının kullanımıyla özel olarak tasarlanır. 5 30 partiküllü yağ mobil aktif temizleme katkılarıyla motor içerisinde oluşan tortu miktarının azalmasını sağlar. Motorun uzun süre boyunca temiz ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Katalik konvertörlerin yıpranmasını azaltarak parçaları etkili bir şekilde korur. Mobil 1 ESP 5W30 4 lt tam sentetik partiküllü motor yağı kullananlar taşıt içerisinde yer alan parçaların etkili bir şekilde temizlenip korunmasını sağlar. Aracın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan motorun içinde yer alan parçaları aktif bir şekilde korur. Sürtünmeyi azaltan etkiye sahiptir ve yakıt tüketimi noktasında tasarruf sağlar. Faydalı özellikleriyle dikkat çeken ürünü satın alarak araç sağlığını koruyabilir, bakım işlemlerini nitelikli bir şekilde yapabilirsiniz.

Uygun Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı Fiyatı

Uygun Mobil 1 ESP Sentetik Partiküllü Motor Yağı Fiyatı

Mobil 1 ESP 5W30 4 lt tam sentetik partiküllü motor yağı fiyatı sahip olduğu çeşitli özellikler ve gramaj üzerinden belirlenir. Sürtünme azaltan özelliğiyle yakıt tasarrufu yapılmasını sağlıyor olmasıyla öne çıkan ürün aynı zamanda hidrokarbon kirliliğinin düşürülmesi noktasında da önemli rol oynar. Partiküllü yağların kullanımına ihtiyaç duyulan motorlarla uyum gösterir. Spor arazi araçları ve ticari araçların performansını etkili bir şekilde artırır. Zorlu arazi ve pist koşullarında yüksek performans sergiler. Benzin ve dizel kullanılan taşıtlarla kullanılan ürün, üstün özellikleriyle tatmin edici sonuçlar elde etmenizi sağlar. Araç bakımı esnasında kullanacağınız ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Müşteri görüşlerini Mobil 1 ESP 5W30 4 lt tam sentetik partiküllü motor yağı yorumları aracılığıyla öğrenebilir, ürünü deneyimleyenler tarafından yazılan görüşleri değerlendirebilirsiniz. Fırsatlarla dolu kampanyalardan faydalanarak alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.