"

Molfix

" araması için 774 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Molfix

Molfix bebek bezi, her bebeğin mutlu geceler ve mutlu gündüzler geçirmesi için anne ve babaların en büyük yardımcısı oluyor. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği markalar arasında olan Molfix, bebeğinizin konforunu en az sizler kadar düşünerek kalitesini her geçen gün arttırıyor. Bebek bezinin yanı sıra ‌Molfix ıslak mendil ve bebek bakım örtüsü hizmeti de veren ‌‌marka, farkı ve kalitesiyle anne ve babaların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Molfix bebek bezi ilk kez Hayat Kimya bünyesinde 1988’de üretilmiştir. Hayat Kimya yerli üretim olanaklarına sahip bir Türk firmasıdır ve bünyesinde bir çok yerli markayı bulundurmaktadır. 2002 ve 2003 yıllarında 2 yıl üst üste tüketici ödülleri Molfix’in olur. 2006’da prematüre bebekleri de unutmayan Molfix; Türkiye’nin ilk prematüre bebek bezi piyasaya Molfix tarafından sürülür. Reklamlarıyla her zaman ilgi çeken Molfix, 2008 yılında hem bebekler hem de anne babaları yine ekranlara kilitler. Bugün bile YouTube’da izlenme rekorları kıran Molfix reklamları Türk reklam tarihinde adını altın harflerle yazıyor. Günümüzde bir Dünya markası olan Molfix, milyonlarca bebeğin yüzündeki mutluluğun kaynağı halinde!

Molfix ile Mutlu Bebekler

Prematüre bebeklerden 15 kilo üzeri bebeklere kadar her boyda bebek bezleri üreten Molfix bebeğinizin kilosuna göre; Molfix 3 numara, Molfix 4 numara, Molfix 5 numara, Molfix 5+, Molfix 6 numara gibi seçenekler sunuyor. Örneğin bebeğiniz 11 - 18 kilo arası bir ağırlığa sahipse Molfix 5 numara bebek bezi tercih edilmelidir. Yenidoğan, hassas ciltler ve ferah temizlik için üretilen Molfix ıslak mendil çeşitleri de kalitesiyle öne çıkıyor. Cilde en uygun su olan izotonik sulu, doğal pamuk olan bu mendiller, bebek bezi Molfix gibi ebeveynlerin vazgeçilmezi konumunda. 60 cm * 60 cm ebadında üretilen bebek bakım örtüsü ile arabada, dışarıda, evde ailelerin kurtarıcısı oluyor. Molfix doğuma hazırlık paketi içerisinde yer alan bu ürünler anne ve babaların takdirini kazanıyor.

Bebek Bezi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bebek bezlerinin ultra emici olup sızdırmaz bariyerlerinin bulunması en önemli özelliklerden biridir.
  • Esnek ve anatomik olması, bebeğinize rahat bir hareket olanağı sağlar. Özellikle yenidoğanlar için özel göbek bağı oyuntusu oldukça önemlidir. Esnek yan bantlar ise bebeğinizin konforunu arttırır.
  • Cilde dost olan bebek bezleri nefes alan dış yüzeyi ve yumuşak iç yüzeyi ile bebeğinizin sağlığını koruyarak pişik, alerji, tahriş olma gibi olası problemleri ortadan kaldırır. 
  • Renk değiştiren ıslaklık göstergesi bulunan bezler bebeğinizin altını daha rahat kontrol etmenize olanak tanır.
  • Hipoalerjenik olan, latex, paraben ve BPA içermeyen bezler, cilt sorunu yaşayan aşırı hassas bebekler için tercih sebebi olmalıdır.
  • Aloe vera ve papatya özlü bebek bezleri ise kokuyu hapsederek etrafa hoş bir aroma yayar.

Bütün bu özelliklere sahip Molfix çocuk bezi çeşitleri renkli tasarımları ve sevimli desenleriyle hem ailelerin hem bebeklerin ilgisini çekiyor. Molfix külot bez ile aşırı kolay kullanım alternatifi sunarak size bebeğinizle geçireceğiniz mutlu ve huzurlu dakikalar kazandırıyor. Ailelerin en güvendiği markalardan olan Molfix, comfort fix özelliği ile Trendyol çocuk bezi çeşitleri arasındaki yerini alıyor.

Kaliteden ödün vermeden, bebeğiniz için titizlilikle üretilen Molfix bebek bezi fiyatları ile de ebeveynlerin yüzünü bir kez daha güldürüyor. Anatomik-Fit teknolojili külot bezler ise bebek bezi fiyatları içerisinde her bütçeye dost olacak şekilde piyasaya sunuluyor. Siz de bebeğinizin mutu büyümesi ve huzurlu geceler geçirebilmesi için hemen online sipariş verebilirsiniz!