İlgili Kategoriler
Marka
"

molfix 4

" araması için 231 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Molfix 4

Molfix bebek bezleri, ıslak mendilleri ve bebek bakım örtüleri, bebeğinizin nazik cildini ilk anlarından tuvalet eğitimine geçişine kadar özenle ve güvenle korur. Her aktif ve sağlıklı çocuk, beklenmedik sürprizlerle doludur. Molfix’in yumuşak bebek bezleri, temiz ve sağlıklı bir cildi teşvik eder. Bebeğinizin cildinin kuru kalmasına yardımcı olur. Yüksek sızdırmazlık ve konfor için 7 ila 14 kg arası bebeğiniz için Molfix 4 numara bebek bezine güvenebilirsiniz. Aynı zamanda Molfix 4 numara fiyat avantajından da yararlanabilirsiniz.

Molfix Bebek Bezi Öne Çıkanlar

 • Emicilik: Molfix bebek bezleri ıslaklığı bebeğinizin hassas cildinden uzak tutar. Tahriş, döküntü ve sürtünmeye karşı korumaya yardımcı olur.
 • Yumuşaklık: Yumuşak bir yüzey ve esnek kenarlar bebeğin hassas cildini nazikçe korur ve vücut şekline rahatça uyum sağlar.
 • Islaklık Göstergesi: Bezin üzerinde yer alan ve renk değiştiren bir çizgi, bezin değişim zamanını size bildirir.
 • Göbek bağı oyuntusu: Standart bebek bezleri ile kıyaslandığında yenidoğan bebek bezleri göbek deliğinin üzeri açıkta kalacak şekilde tasarlanmıştır. Göbek bağı oyuntusu bebeğinizin göbek bağının daha hızlı iyileşmesini sağlamak için göbek bölgesinin kuru kalmasını ve hava alabilmesini sağlar. Molfix yenidoğan göbek bağı oyuntusuna sahip bebek bezi, hassas göbek bağı bölgesi için daha fazla özen ve koruma sunar.

Maksimum Konfor & Maksimum Yumuşaklık

Molfix, bebeğinizi kuru, temiz ve rahat tutmanıza yardımcı olacak en iyi bebek bezlerini üretir. Türkiye’de ilk ve tek 3D teknolojisi ile tasarlanan Molfix bebek bezleri, elastik gövde sistemi ile bebeğinizin ilk bezinden itibaren ihtiyaç duyduğu konforu ve tam korumayı sağlar. Bir önceki Molfix bebek bezine göre Molfix 4 ve diğer bedenlerde yer alan daha elastik yan bantlar, bebeğinizin vücuduna tam olarak uyar. Esneyebilen yapı sayesinde konforlu kullanım olanağı sunar. Elastik bariyerler uzun saatler boyunca bile sızdırmazlık sağlar. Rahat ve esnek orta lastik sistemi bebeğinizin cildine temas etmez. İki katlı emici bölge, yüzeyin ve bebeğinizin kuru kalmasını sağlar. Yumuşacık nefes alan iç ve dış yüzey bebeğinizin hassas cildini pişiğe ve tahrişe karşı korunmasına yardımcı olur. Renk değiştiren ıslaklık göstergesi, bezin değişim zamanını kolayca anlamınıza ve bezi değiştirmenize yardımcı olur ve her zaman en doğru zamanda değişim yapmanızı sağlar. Bu sayede sağlıklı ve ekonomik bir kullanım olanağı sunar.

Molfix Standart Bebek Bezi

Molfix 4 72 adet gibi standart bebek bezi çeşitleri, Aloe vera ve papatya özleri ile zenginleştirilmiştir. Aloe vera rahatlatıcı ve cilt yenileyici etkisi ile uzun yıllardan beri kullanılan bir bitkidir. El ve vücut kremlerinde yoğun olarak kullanılan aloe vera özleri bebeğinizin cildine nazikçe bakım yapar. Tahrişi ve kuruluğu önlemeye yardımcı olur. Papatya özleri ise sakinleştirici özellikleri ile bilinir. Hem aloe vera hem de papatya özleri bebeğinizin hassas ve narin cildine hak ettiği özeni göstererek bakım yapar. Molfix bebek bezinin cilde dost olduğu klinik araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Uluslararası derma test kuruluşlarınca sertifikalandırılan Molfix  bebek bezleri hipoalerjeniktir. Nonilfenol, BPA, latex, klor ve paraben içermez.

Molfix Pure & Soft Bebek Bezi

Bebeğinizin cildine dost Molfix Pure&Soft 4 bebek bezi, bebeğinizin rahat ve konforlu bir gün geçirmesi için pamuksu yumuşaklığa sahiptir. Boya, paraben ve BPA gibi maddeler içermeyen pamuksu bebek bezleri yüzde 100 yumuşak yapısı ile konforlu kullanım sağlar. Sızıntılara karşı koruyan tasarımı ve hava alabilen yüzey sayesinde bebeğinizin en yoğun günlerde bile rahat ve ferah bir kullanım sunar. Bebeğinizin hassas cildi için özenle üretilen ve dermatolojik olarak test edilmiş Pure and Soft bebek bezleri hipoalerjeniktir. Molfix bebek bezi ile rahat ve güvenli bir bez deneyimi yaşarken bebeğinizin cildini de koruyabilirsiniz.

Molfix Yenidoğan Bebek Bezi

Molfix yenidoğan bebek bezi, bebeğinizin gelişim ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanır ve hassas cildinde ekstra yumuşak bir dokunuş ile ipeksi bir his bırakır. Yüksek emicilik sağlayan katmanıyla, bebeğinizin cildini kuru tutar. Özel göbek oyuntusu tasarımı sayesinde göbek kordonu beze temas etmez. Molfix yenidoğan bebek bezleri ilk kez ebeveyn olan anne babalar için bile kolay ve hızlı değiştirilebilir özelliktedir.

Molfix Külot Bez

Molfix 4 numara 60 adet çeşitleri gibi sevimli baskılarla süslenen çevre dostu Molfix külot bebek bezleri, bebeğinizin kuru, rahat ve günlük maceralarında mutlu kalmasını sağlayan gelişmiş sızıntı korumasına sahiptir. Molfix külot bezler ultra kuru ve emici malzemeler ile hem bez yüzeyinin hem de bebeğinizin kuru kalmasını sağlar. Kuru yüzey tabakası, ıslaklığı cildin dışında tutar. Bebeğinizin hareketli anlarına mükemmel uyum sağlar. Air Soft teknolojisi ile yumuşacık, nefes alan gövde ve bel bölgesine sahiptir. 2 katlı emici bölge, rahat ve esnek orta lastik sistemi, sızdırmaz elastik bariyerler, renk değiştiren ıslaklık göstergesi, aloe vera ve papatya özleri ile zenginleştirilmiş yüzey ve cilde dost bileşenleri ile bebeğiniz için konforlu bir bez seçeneğidir. Bebeğiniz emekleme aşamasına ulaştığında, giyilmesi daha kolay olan ve aynı zamanda bir çırpıda çıkarılabilen Molfix bebek külot beze geçmeyi düşünebilirsiniz. Külot bezler bezi çeşitlerini midi, maxi, junior, extra large ve XX large bedenlerinde bulabilirsiniz. 9 ila 14 kg arasındaki bebeğiniz için Molfix külot bez 4 numarayı tercih edebilirsiniz.

Aktif bir bebeğin bezini değiştirmek en iyi zamanlarda bile zordur, ancak dışarıda olduğunuzda değişikliği nerede yapabileceğinize dair belirsizlik, bu durumu daha da zorlaştırabilir. Süpermarkette, kafede ya da uçakta olsanız bile külot bebek bezleri, aktif bebeğiniz (yaklaşık 6 aylık) için bez değişimini hızlıca yapmanızı kolaylaştırmaya yardımcı olabilir. Külot bebek bezi, mendil ve bez değişimi için ihtiyacınız olan şeyi çantanızdaki küçük bir torbaya yerleştirerek, ihtiyacınız olan şeylere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Bebeğiniz yürüyorsa, külot bebek bezi ile oldukça kolay olduğundan ayakta değişiklik yapmayı deneyebilirsiniz. Bebeğiniz ayakta dururken bezi yanlarından yırtın ve bezi çekin. Islak mendiller ile temizliği yaptıktan sonra yeni bir külot bez giydirerek değişimi tamamlayın. Bebeğinizin altının çok kirli olduğu durumlarda, Molfix alt değiştirme örtüsü kullanarak, değişim yapabilirsiniz. Suya erişiminiz yoksa değişiklikten önce ve sonra ellerinizi temizlemek için Molfix bebek mendillerini kullanabilirsiniz. İyi hazırlanmış bir bebek çantası ile bez değişimini hızlı ve pratik hale getirebilirsiniz. 

Doğru Bez Bedeni Nasıl Seçilir?

Bebek bezleri söz konusu olduğunda, doğru uyumu sağlamak önemlidir. Molfix standart bebek bezleri, bebeğinizin kilosuna göre uyarlanmış bedenleri ile en iyi uyumu yakalamanıza yardımcı olur. Geniş bir beden seçeneğine sahip standart molfix bebek bezi numaraları 0 ila 6 numara arasında değişir. Molfix 4 numara bebek bezi de dahil olmak üzere, bebeğinizin kilosuna uygun beden numaraları aşağıdaki gibidir:

 • 3 kg’a kadar ekstra küçük yenidoğan 0 numara
 • 2 ila 5 kg arası yenidoğan 1 numara
 • 3 ila 6 kg arası mini 2 numara
 • 4 ila 9 kilo arası midi 3 numara
 • 7 ila 14 kg arası maxi 4 numara
 • 9 ila 16 kg arası maxi plus 4+ numara
 • 11 ila 18 kg arası junior 5 numara
 • 13 ila 20 kg arası junior plus 5+ numara
 • 15 kg ve üzeri için extra large 6 numara

Bebek bezi numaraları, bebeğiniz için uygun bebek bezini bulmanın önemli bir parçasıdır. Molfix bebek bezi 4 beden maxi plus gibi tüm bebek bezleri yüzlerce bebeğin vücut ölçülerini göz önünde bulundurarak tasarlanır. Bebek bezi bedenleri, ortalama ağırlığa göre belirlenmekle birlikte, hiçbir bebek bire bir aynı vücut şekline sahip değildir. Bu nedenle bedenler arasında bazı farklılıklar olabilir. Tıpkı giysiler gibi bebek bezleri de her bebeğe farklı şekillerde uyum sağlar. Çoğu durumda, bebeğiniz için tercih ettiğiniz beden belirtilen kilo aralığında olmalıdır. Bununla birlikte, örneğin Molfix 4 numara bez bebeğiniz belirtilen kilo ve ağırlık ölçülerinin dışındaysa, ancak vücuduna tam olarak uyuyorsa bezi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca Mollfix comfort fix 4, diapers size 4 ve 4 plus fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Molfix bebek bezleri için doğru bez boyutunu seçerken, bebeğinizin kilosu kadar vücut tipini de göz önünde bulundurmanız gerekir. İnce ve uzun bebekler, kilolarına kıyasla daha küçük bir bebek bezine ihtiyaç duyabilir. Bu nedenle yukarıdaki boyut ve ağırlık kategorileri bebeğinizin vücut özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Bebek bezi sızıntı yapıyorsa, bebeğinizin daha büyük bedende bir bebek bezine değil, daha emici bir bebek bezine ihtiyaç duyduğunun bir işareti olabilir. Molfix bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir beden seçeneğine sahiptir. Bebeğiniz gece uykusu gibi daha uzun süre ve daha fazla emiciliğe ihtiyaç duyduğu, ancak bir sonraki bedene hazır olmaması durumunda Molfix 4 plus veya 5+ boyutunda bir bebek bezi seçmeyi düşünebilirsiniz.

Yenidoğan bebeklerde bez maliyeti ilk aylarda fazla olmakla birlikte gelişimine bağlı olarak zamanla yavaş yavaş azalır. Bebeğiniz ne kadar küçükse, o kadar sık ​​beslenmesi gerekir. Bu da tuvaletini daha sık yapması anlamına gelir. Ayrıca daha küçük bebek bezleri daha büyük bezlere kıyasla daha düşük emicilik kapasitesine sahiptir. Örneğin 0, 1 veya 2 bedenlerini kullanırken, günde yaklaşık sekiz ila 10 adet bebek bezine ihtiyacınız olabilir. 3 beden için yaklaşık yedi, Molfix 4 maxi plus ve üstü bedenler için ise günde yaklaşık beş bebek bezi değiştirmeyi bekleyebilirsiniz. Bebek bezi maliyetlerinden tasarruf etmek için avantajlı paket seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Molfix 4 numara 100 adet ile yaklaşık üç haftalık bez ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Daha yüksek adetler için Molfix 4 numara 136 ve  Molfix 4 numara 174 adet gibi avantajlı fırsat paketlerini satın alabilirsiniz. Yaklaşık iki aya kadar bez stoku yapmak için Molfix 4 numara 296 adet gibi süper fırsat paketini tercih edebilirsiniz.

Bebek Bezi Bedeni Ne Zaman Değiştirilir?

Çok küçük bir bebek bezi sızıntıya eğilimli olabilir, çünkü sıvılar için yeterli emici malzeme içermez. Bebeğiniz şu anda giydiği bebek bezi boyutu için ağırlık aralığının üst sınırına ulaşıyorsa, muhtemelen bir sonraki bedene geçme zamanı gelmiştir. Daha büyük bebek bezleri, daha fazla emici malzemeye sahip oldukları için daha fazla atık işleyebilir. Bununla birlikte, bebek bezi çok büyük olduğunda da sızdırma yapabilir. Beden seçiminden emin olmak için, parmaklarınızı bezin kenarından geçirerek, boşluk olmadığından ve bebeğinizin vücuduna rahatça oturduğundan emin olun. Bezin bel ve uyluk çevresine sıkıca oturup oturmadığını kontrol edin. Gevşek bir bebek bezi kullanmayı tercih ederseniz, boşluklar nedeniyle sızıntı yaşayabileceğinizi unutmayın. Bebeğinizin bir sonraki bedene hazır olduğunu gösteren başlıca işaretler şunlardır:

 • Bantlar göbek bölgesinin ortasına doğru ulaşmaz, bel bandının kenarlarında kalır.
 • Bebeğinizin göbek deliğinin olduğu kemer bölümünde iki parmağınızın sığabileceği kadar boşluk yoktur.
 • Bebeğiniz bezin çok küçük olması nedeniyle rahatsızlık belirtileri gösterir.
 • Yeterli emicilik kapasitesine sahip olmadığından gece boyunca ıslak kalan ciltte döküntüler görülür.
 • Bebek bezi bebeğinizin kalçalarını tamamen örtmez.
 • Karnında veya uyluklarında bezin çok sıkı olduğunu gösteren kırmızı izler oluşabilir.
 • Bebek bezi sızdırmaya başlar. Bununla birlikte bebek bezleri çok büyük olduğunda da sızıntı yapabilir.

Molfix Bebek Bakım Örtüsü

Molfix bebek bakım örtüsü sıvı geçirmez arka yüzeyi sayesinde bebeğinizin bakımını güvenle yapmanızı sağlar. Hafif yapısı ve 60 x 60 cm ölçüleri ile çantanızda rahatça taşınır. Renkli tasarımlar bez değiştirme alanlarını bebeğiniz için eğlenceli hale getirir. Yumuşak ve emici üst yüzeyi ile üstün koruma sağlar. Molfix bebek bakım örtüsü ile bebeğinizin bezini herhangi bir yerde değiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz temiz yüzeye sahip olabilirsiniz. Molfix 4 numara külot bez kullananlar gibi istediğiniz yerde bebek bezi değişimi yapabilmenin verdiği rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Molfix bebek bakım örtüleri, bez değişimi sırasında zemin ve ısı koruması sağlamak için yumuşak ve emici bir üst tabakaya sahiptir. Örtüler bez değişiminin daha kolay yapılmasını sağlar.  Parmaklarınızın ucunda geniş ve temiz bir yüzeye sahip olmanın verdiği rahatlık ile hareket halindeyken bile bebeğinizin bezini değiştirebilirsiniz. Molfix bebek bakım örtüleri kaymaya karşı dayanıklıdır ve su geçirmez bir desteğe sahiptir. Değişken yüzeylere güvenli bir şekilde uyum sağlar. Yumuşak ve emici üst katmanı sayesinde bez değişimi sırasında bebeğinizin rahat olmasını sağlar. Molfix bebek örtüsü kullanmak, bebeğinizin çeşitli yüzeylerde bulunabilecek mikroplardan korunmasını sağlar ve size her yerde hijyenik bir değişim yüzeyi verir. Siz ve bebeğiniz nereye giderseniz gidin Molfix bebek bakım örtülerini yanınıza almayı unutmayın.

Bebek bezi değiştirmek için rahat ve hijyenik yüzeylere sahip olmayan otobüs, uçak ve diğer toplu taşıma şekillerinde bebek örtüsünü kullanabilirsiniz. Bebek örtüsü ile alışveriş merkezlerindeki bebek odalarının hijyenik olmayan yüzeylerinden bebeğinizi koruyabilirsiniz. Arabada ve özellikle uzun yolculuklarda, aracınızın arka koltuğuna bebek bakım örtüsü sererek bez değişimini kolayca yapabilirsiniz. Bebek bakım örtüleri parklar, oyun alanları, kamp alanları ve halka açık havuzlarda, temiz bir değişim yüzeyi sağlamanın yanı sıra bebeğinizin hassas cildini de korur. Bir halı, kanepe veya battaniyeyi temizlemek yerine kirli bir örtüyü çöp kutusuna atmak daha kolaydır. Molfix bebek örtülerini, bebek masajı sırasında ya da banyodan sonra yumuşak, kuru ve temiz bir yüzey sağlamak için kullanabilirsiniz. Zarf boyutuna katlanabilen pratik ölçüsü ile bakım örtüsünü, bebek çantanıza, bebek arabası sepetine, arabanızın torpido gözüne, hatta el çantanıza veya pantolonunuzun cebine bile kolayca sığdırabilirsiniz.

Molfix Islak Mendiller

Molfix ıslak mendiller bebeğinizin cildinin doğduğu gün kadar yumuşak ve yumuşak hissetmesini sağlar. Basit formülü koku, alkol ve paraben gibi maddeler içermez. Cilt için güvenli su olan izotonik ile formüle edilen Molfix ıslak mendil çeşitleri, yenidoğan döneminden itibaren güvenle kullanılabilir. Hipoalerjenik ve dermatolojik olarak test edilmiş mendiller, yumuşak dokusuyla bebeğinizin hassas cildini nazik ve özenli bir şekilde temizler. Doğal pamuk içeriği ile cilt PH’ı ile uyumludur. Bu sayede cildin her yerinde kullanılabilir. Molfix izotonik sulu ıslak mendiller Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği (KDAD) tarafından da önerilmektedir.

Bebek dostu ürünleriyle annelerin tercihi Molfix bebek bezleri, bebeğinizin mutlu ve kuru kalmasına yardımcı olur. Molfix 4 numara 200 adet, 304 adet, 40 adet gibi Molfix ultra avantaj paketi çeşitlerini, Trendyol ayrıcalığı ile sunulan Molfix 4 indirim ve kampanya avantajı ile satın alabilirsiniz.