"

Moncler

" araması için 23 sonuç listeleniyor

Moncler

Ekstrem spor ihtiyaçlarını gündelik yaşama uyarlayan koleksiyonların yaratıcısı Moncler, lüks tüketim pazarında tasarımlarıyla önemli yer edinmiş bir moda markasıdır. 1952 yılında Fransa'da, kaz tüyü dolgulu malzemenin mucidi Rene Ramillon tarafından kurulan Moncler; bu malzemeyle ilk olarak uyku tulumu gibi kamp malzemeleri üretimine odaklanmıştır. Atölyedeki çalışmalar sırasında işçilerin üşümesi sorununa çözüm ararken, bu dolgulu malzemeyle işçiler için yelek üretme fikrini ortaya atan Ramillon, dağcılık sporuyla uğraşan bir arkadaşının talebi üzerine dağcıları soğuktan koruyacak giysi üretimine başlamıştır.

Dağcılık uzmanlarının tavsiyelerini, devam eden teknolojik gelişmelerle birleştiren marka Moncler mont ve Moncler yelek üretimiyle başlayıp, belirgin ve ayrıcalıklı bir rol üstlendiği moda sektörünün en iyiler listesinde zirveye doğru tırmanışa geçmiştir. 2003 yılında İtalyan girişimci Remo Ruffini tarafından satın alınıp İtalya'ya taşındıktan sonra genişleme ve sürdürülebilirlik yönündeki faaliyetlerine hız vermiştir. Moncler t-shirt erkek modelleri gibi gündelik parçalar da marka koleksiyonuna girmiştir. Her koleksiyonu farklı bir tasarımcı tarafından hazırlanan Moncler sezon sunumları, moda dünyasında geniş yankılar uyandırır.

Modası Geçmeyen Giyim Tarzı

Moncler şişme mont, üretilmeye başlandığı yıllardan beri kullanıcılar tarafından oldukça sevilmiş ve kabul görmüştür; çok kullanışlı ve rahat bir tarzı vardır. Moncler; montlarda kullandığı kuş tüyünü hâlâ ilk kurulduğu Grenoble'dan sağlayacak kadar geleneklerine bağlı bir markadır. Moncler kaz tüyü mont modası geçmeyen, klasik bir dış giyim eşyasıdır. Moncler erkek t-shirt modelleri birçok erkek için vazgeçilmezdir. 

Moncler markasının gerçek bir başarı hikayesine dönüşmesinin önemli bir nedeni de, dünyaca ünlü başarılı tasarımcılarla çalışarak ortaya koyduğu Moncler güneş gözlüğü modelleridir. İlk olarak Milano’da gerçekleşen bir optik fuarında tanıtılan Moncler gözlük modelleri, markanın ruhuna uygun zamansız bir şıklık sunar. Geleneksellik, modernlik ve teknoloji birlikteliği; Moncler gözlüklerinin tasarımlarının sırrıdır. Moncler gözlük koleksiyonu, 3 farklı stilde İtalya'da üretilir. Dağcı esintileri taşıyan Sport, teknoloji ve estetiğin mükemmel birleşiminden oluşan Duvet ve vintage etkisi bırakan klasik Timeless modelleri güneş gözlüğü koleksiyonunu oluşturur.

Moncler Montlar Trendyol'da

Dünyaca ünlü, prestijli moda markası Moncler Türkiye pazarında da sevilen, itibarlı bir markadır. Kış mevsimine özel, farklı renk ve model seçenekleri bulunan Moncler mont; hafif ve su geçirmeyen kumaş yapısıyla gözdedir. Moncler mont modelleri, zengin renk ve model alternatifleriyle geniş bir koleksiyon oluşturur. Farklı renk ve modellerde tasarlanmış olan ‌Moncler kadın, ‌Moncler erkek, ‌Moncler çocuk mont ve ‌Moncler bebek mont çeşitleri Trendyol'da yer alır. Moncler pembe mont,‌ Moncler mont erkek yeşil ve daha birçok farklı renk seçenekleriyle Moncler yeni sezon mont modellerini görebilirsiniz.

Beyaz ‌Moncler mont, su itici dış yapısı ve şık görünümüyle dikkat çeker. Moncler siyah parlak mont kışa özel, sıcacık ve gösterişli bir üründür. Moncler parlak siyah mont; Moncler mont kadın ve Moncler mont erkek olarak farklı modellerde bulunur. Moncler kürklü mont modelleri, yaka veya kapüşondaki kürk detaylarıyla dikkat çekicidir. Moncler kürklü mont erkek ve kadın olarak alternatifleri bulunur. Moncler kamuflaj mont ile son yılların modası olan kamuflaj deseni, kaz tüyü mont tasarımına taşınır. Moncler kırmızı mont modelleri göz alıcı rengiyle cazip bir seçenektir. 

Dört Mevsim Moncler Avantajları

Trendyol'da Moncler erkek mont ve Moncler mont fiyatları, oldukça avantajlı ve hesaplıdır. Kış sezonu için Moncler kazak, Moncler kaban ve Moncler bere ürün çeşitlerine de Trendyol'a özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. ‌Moncler kadın bot ve Moncler bot‌ çeşitleri; hafif, sıcak tutan ve su geçirmeyen yapısı nedeniyle, kayak veya dağcılık sporu yapanlar tarafından özellikle tercih edilen ürünlerdir. Moncler şişme yelek, pratik ve şık kullanımıyla serin mevsimlerde tercih edilir. Moncler şişme mont ve yelek çeşitlerini kışlık giyim ve ekstrem spor tarzı ürünler arasında inceleyebilirsiniz. Moncler mont erkek fiyatları ve Moncler yelek fiyat kampanyalarındaki avantajlardan yararlanabilirsiniz. 

Trendyol'da uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Moncler giyim ve aksesuar ürünleri; kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde geniş bir yelpazededir. Klasik Moncler polo yaka tişört ve Moncler sweatshirt modelleri için Trendyol indirimlerini değerlendirebilirsiniz. Moncler deniz şortu, Moncler mayo ve Moncler polo yaka t-shirt gibi yaz sezonunun vazgeçilmez parçalarını çok avantajlı indirimlerle alabilirsiniz. Moncler kadın giyim ürünleri ve aksesuar çeşitleri arasındaki Moncler gözlük modelleri oldukça hesaplıdır. Trendyol'un Moncler seçeneklerini inceleyebilir, ürün detaylarında yer alan ‌Moncler beden tablosu ile bedeninize en uygun ürünü seçebilirisiniz.