MONSTER HIGH

Son dönemlerin en popüler çizgi filmlerinden olan Monster High çocukların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Özellikle kız çocuklarının beğenisini kazanan Monster High çizgi filminin sevimli karakterleri, sadece sanal dünya ile sınırlı kalmayarak oyuncak haline dönüştürülüyor. Farklı modellerden ve karakterlerden oluşan Monster High bebek serisi, çocuklar başta olmak üzere pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Monster High'ı popülerleştirerek farklı kılan ve dikkat çekici olmasını sağlayan şey ise standart çizgi filmlere nazaran korku unsurlarını daha sevimli bir şekilde anlatması oluyor. Monster High karakterlerine de yansıyan korku unsuru, oyuncak bebeklerde de aynı şekilde uygulanıyor. Sevimli korkunç olarak adlandırabileceğiniz Monster High bebekleri, çizgi filmden sonra çocukları gerçek dünyada da maceradan maceraya sürüklüyor. Farklı konulara sahip setleri, birbirinden farklı aksesuarları ve ilgi çekici kıyafetleri ile çocukları son derece mutlu edecek olan Monster High bebekleri, popülerliğini korumaya devam ediyor.

Monster High Bebekleri ile Farklı Kurgular

Standart bebekler ile oynanan evcilik oyunu tabusunu kıran Monster High bebekleri, çocukların çok daha farklı ve ilginç kurgular kurmasına yardımcı oluyor. Ayrıca çocuklar Monster High'de gördükleri sahneleri de oyun sırasında kullanabiliyor. Alışılmayan saç renkleri, gotik kıyafetler, ilginç makyaj tarzları ve renkli stilleri ile dikkat çekmeyi başaran Monster High bebekleri, 2 yaş ve üzeri çocuklar için sunuluyor. Üretiminde kaliteli materyallerin kullanıldığı Monster High oyuncakları, uzun yıllar yıpranmadan kullanabilir ve çocuklarınızın bir hatırası olarak evinizin bir köşesinde saklayabilirsiniz. Çocuğunuz Monster High çizgi filmini izlerken siz de onunla beraber izleyebilir ve hangi karakterlere daha çok ilgi duyduğunu öğrenerek kendisine sevdiği karakterin oyuncak bebeğini hediye edebilirsiniz.

Monster High Oyuncakları

Monster High bebekleri, çocukların hayal gücünü destekleyerek oyuncakların olduğu paketlerin içerisine bebeklerin saç renklerini değiştirerek diledikleri stilleri ortaya çıkarabilmeleri için farklı saç çeşitleri sunuyor. Saç rengini ve modelini değiştirebilecekleri alternatiflere sahip olan çocuklar, birbirinden şık tarzlara sahip Monster High bebeği ortaya çıkarabiliyor. Saç partisi Monster High Draculaura seti, içerisinde bulunan çılgın renk ve modeller ile en çok beğenilenler arasında yer alıyor. Çarpıcı tasarımlar yapabilmek için ihtiyaç duyulan tüm malzemeleri çılgın kıyafet tasarım merkezinde bulabilen çocuklar, hem kendilerinin hem de Monster High karakterlerinin saçlarını şekilden şekle sokabiliyor. Monster High Okulunda İlk Gün ve Vondergeist Acayipler Bahar Partisi isimli oyuncak setleri, çizgi filmi en iyi şekilde yansıtan modeller arasında bulunuyor. Monster High oyuncakları arasında yer alan Boo York, Mouscedes King, Luna Mothews, Frankie Stein ve Abbey Bominable serinin en çok ilgi çeken karakterlerinden.

Monster High Bebek Çeşitleri

Monster High serisinin çocuklar tarafından en çok ilgi gösterilen ürünleri arasında Acayip Gezide ve Acayip Havalı Arkadaşlar yer alıyor. Farklı renge sahip uzun saçları, ilginç giyim tarzları ve gotik makyajları ile Monster High animasyonunun en önemli parçaları olarak çocuklara sunuluyor. Çocuklarınızın oyun alanını renklendirerek heyecanlandıran Monster High, Acayip Arkadaşlar Derin Sulara serisinde bulunan oyuncaklar ile denizkızı karakterini kendi hayal gücüyle bebekleri yorumlamasına olanak sağlıyor. Su altının gizemli dünyasında uzun bir yolculuğa çıkacak olan çocuğunuzun bu ürkütücü serinin gizemini adım adım çözmesine şahit olabilirsiniz. Seride yer alan Monster High bebeklerinin derin sularda kıvrak bir şekilde yüzmeye yardımcı olan uzun kuyrukları, her biri faklı renge sahip özel tasarım kıyafetleri ve su altına uyumlu makyajları, ilgiyi üzerine toplamayı başarıyor.

Monster High Bebek Fiyatları

Monster High bebek fiyatları; ürünlerin boyutuna, tasarımında kullanılan materyallere, serilerdeki parça sayısına ve bebekler için kutulara eklenen aksesuarlara göre farklılık gösteriyor. Monster High bebekleri, çeşitli fiyatlar ile sunulsa da farklı bütçe aralıklarına hitap eden ürünler bulmak mümkün oluyor. Çocuklarınızın beğenisini kazanan Monster High oyuncak modellerini yakından takip ederek, indirim ve fırsat kampanyalarından yararlanarak bütçenize uygun olan ürünleri keyifli bir alışveriş ayrıcalığı ile satın alabilirsiniz. Benzerleri arasında sunduğu sevimli korkunç konusu ile beğeni kazanan Monster High oyuncakları, kaliteli materyaller kullanılarak tasarlandığından çocuğunuz için bu markanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. 2 yaşından küçük çocuğunuz için Monster High oyuncaklarını tercih edecekseniz küçük olan parçaları yutmamaları için birlikte oynayabilir ya da gözetiminizde bireysel olarak oyun oynamasını sağlayabilirsiniz.

Yukarı Çık