"

Moschino

" araması için 294 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Moschino

Moda dünyasının ses getiren İtalyan markalarından biri olan Moschino, 1983 yılında tasarımcı Franco Moschino tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren lüks markalar arasındaki yerini heyecan uyandırıcı tasarımlarıyla sağlamlaştırmıştır. Marka, kadın ve erkek giyimden, çanta, gözlük gibi aksesuarlara, plaj giyimden, parfüme kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Love Moschino ise markanın genç ruhlar için tasarladığı, günümüz tasarımlarına sahip olan markasıdır. Moschino popüler kültür ögelerini tasarımlarına yansıtarak trendleri yakından takip edip kendi potasında ilham verici bir şekilde yeniden tasarlar. Markanın böylesine sıra dışı tasarımlara sahip olmasının ardında, geçmiş ile günümüz arasındaki bağı birleştirici ve eğlenceli bir bakış açısıyla değerlendirmesi ve stil kodlarıyla özgürce oynayabilmesi yatar.

Moschino Parçalarıyla Stilinize Eğlence Katın

Marka ürünlerinin ana bileşimini eğlenceli tasarımlar oluşturur. Siz de bu tasarımlarla stilinize heyecan katabilirsiniz! Moschino tişört modelleri, neşeli görünümleriyle stilinize renk katar. Kendine has bir tarza sahip olan Moschino kadın sweatshirt ile sonbahar ve ilkbaharda da günlük tarzınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Moschino elbise modelleri, etek ya da yaka kısımlarında bulunan fırfırlar ile dinamizm dolu bir görünüme sahiptir. Siz de bu parçalar ile stilinizde çok daha canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Moschino ayıcığı ise adeta bir imza gibidir, markanın eğlenceli ruhunu yansıtan bir parçadır. Bu parçalar arasında, Moschino ayıcıklı tişört ve parfüm oldukça ünlüdür. Siz de kıyafetlerinizde Moschino ayıcığına yer vererek stilinizde farklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. 

Markanın erkek giyim ürün yelpazesi de oldukça geniştir. Moschino erkek t shirt modelleri de oldukça dinamik görünümlere sahiptir. Moschino erkek sweatshirt, tişört kazak modelleri genellikle marka logosu baskılı dinamik ve canlı ürünlerden oluşur ve bulunduğunuz her yerde dikkatleri üzerine çeker! Dilerseniz sade renkler ile klasik ve şık bir görünüm yaratmanız da mümkündür. Moschino erkek giyim ürünleri ile siz de nüktedan ruhunuzu stilinize yansıtabilirsiniz! Sadece şehir yaşamında değil plajlarda da dikkatler üzerinizde olsun diyorsanız Moschino erkek mayo, deniz şortu modelleriyle de gözler üzerinizde.

Marka günümüzün ihtiyaçlarını karşılayan tasarımlarıyla stilinizin içinde şıklık ve rahatlığı bir arada sunar. Moschino eşofman takımı ile siz de hem şıklığa hem de rahatlığa aynı anda kavuşabilirsiniz. Bu parçaları Moschino t-shirt modelleri kullanabilirsiniz. Daha şık bir görünüme kavuşmak için ise markanın aksesuar ürünleriyle kombinleyebilirsiniz.

Moschino Aksesuar Ürünleri ile Gözler Hep Üzerinizde

Markanın aksesuarları da en az giyim ürünleri kadar iddialı parçaları içerir. Moschino çantaları markanın en gözde, en ses getiren ürünleri arasındadır. Çanta modelleri ve fiyatları çeşitlilik gösterirken, uygun ve kullanışlı seçenekleri bir arada sunar. Love Moschino çanta ürünleri içerisinde hem şık hem de kullanışlı modeller ile bulunduğunuz her ortamda tarzınızı göstermeniz mümkün! Bununla birlikte markanın kolye modelleri de en bilinen ve sevilen aksesuarlar arasında! Öyle ki Moschino yazılı kolye başlı başına bir klasik haline gelmiştir. Dilerseniz sade görünümünüze bu aksesuarlar ile canlılık katabilirsiniz. Üstelik Moschino kolye fiyatları Trendyol kampanyaları ile oldukça uygun! 

İddialı ve Özgür: Moschino Parfümleri

Moschino parfümleri eşsiz ve heyecan verici kokularıyla nefes keser. Marka, parfüm ürünlerinde de eğlenceli olmayı başarmış, klasiklere meydan okumuştur. Markanın en bilinen parfümlerinden olan “Fresh Gold Couture” cam temizleyici şişesi içerisinde satışa sunulmuş olup, klasik formlara esprili bir bakış açısı getirmiştir. Bunun yanı sıra Moschino erkek parfüm ürünleri olarak da çeşitlilik göstermektedir, özellikle deniz kokusu içeren parfümleri oldukça ünlüdür. Size en uygun Moschino giyim, aksesuar ve parfüm ürünlerine ulaşmak artık çok kolay! Trendyol’un makul fiyatları ve indirim ürünleri ile lüks bir tık uzağınızda!