"

Mothercare

" araması için 61 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mothercare

Anne korumasını ön plana çıkaran Mothercare markası bebek bakımı için gerekli olan ürünleri 1961 yılından bu yana annelerin kullanımına sunmaktadır. Bebeğinizi Mothercare uyku tulumu aracılığıyla güvenli ve huzurlu bir şekilde uyutabilirsiniz. Yaz döneminde bebeğinize giydirebileceğiniz ince tulumların yanı sıra Mothercare marka kışa uygun kalın kumaşlı tulumlara da Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Yumuşak kumaş özelliği ile bebeklerin hassas cildine uyum sağlayan ve tahriş, kaşıntı gibi problemler yaşatmayan tulumlar farklı boyutlarıyla çocuğunuzun fiziksel özelliklerine uygun bir satın alma gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Fermuarlı tasarıma sahip olan modeller açılıp kapanabilir yapılarıyla pratiklik yaratır. Lastikli bel bandı sayesinde çocuğunuzun beline ve vücuduna uyumluluk gösteren modern bir uyku tulumu satın alabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için geliştirilmiş olan farklı modeller arasından ihtiyaçlarınız için en uygun olanını kısa bir zaman içerisinde sipariş edebilirsiniz.

Kullanışlı ve Ergonomik Bebek Arabaları

Mothercare bebek arabası modelleri akıllı tasarım özellikleriyle sürüş kolaylığı yaratır. Bebeğinizin konforlu bir şekilde uyuyabilmesi ve seyahat edebilmesi için de özel olarak geliştirilmiş olan bu arabalar sarsıntılara karşı dayanıklı yapılarıyla dikkat çeker. Gövdeye esneme özelliği katan yaylar bebeklerin konforunu artırır. Ön ve arka tekerlerin uygun dizaynları sayesinde yol tutuşu artar ve arabayı kontrol etmeniz kolaylaşır. Katlama mekanizması bulunan arabaları saniyeler içerisinde kolayca katlayarak otomobilinizin bagajına da yerleştirebilirsiniz. Sökülebilir teker özelliği ile aracınızın bagajında ekstra alan kazanarak diğer eşyalar için de yer açabilirsiniz. Birden fazla kademe sağlayan bebek arabası koltukları uyuma ve oturma pozisyonları konusunda çeşitlilik oluşturur. Mothercare beşik çeşitleri bebek odasında kullanabileceğiniz pratik bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Bu şık beşiklerle bebeğinizi pratik bir şekilde sallayıp uyutabilirsiniz. Mothercare outlet ürünleri arasından evinize uygun bir beşik sipariş edebilirsiniz.

Hastane Çıkışı Malzemeleri

Doğum sonrasında hastaneden çıkıp bebeğinizle beraber evinize yerleştiğinizde yararlanabileceğiz ürünlere Mothercare setleri ile toplu olarak erişebilirsiniz. Mothercare hastane çıkışı ürünleri arasındaki tulum, çorap, bere ve mama bezi gibi kullanışlı yardımcılarla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Hastane çıkışından sonra yararlanabileceğiniz bu ürünler hijyen ve pratiklik sağlamayı başarır. Bebeğinizi kucağınızda güvenli bir şekilde taşıyabilmeniz için dizayn edilen Mothercare kanguru çeşitleri ebeveynlerin beğenisini kazanır. Gövdenize bağlayarak bebeğinizi rahatça taşıma olanağı elde edeceğiniz kangurular yumuşak pedleriyle belinizi acıtmaz. Baş bölgesine ek olarak boyun kısmını da destekleyen kangurular aracılığıyla bebeğinizi koruma altına alırsınız. Mothercare tulum çeşitleri ince ve kalın kumaşlı modellerle mevsimlere uygun bir kullanım yaratır. 

Arabanızda Kullanabileceğiniz Yardımcı Ürünler

Bebekli ailelerin seyahatlerini kolaylaştıran ürünler Mothercare online satış seçeneği ile kısa bir zaman içerisinde satın alınabilir. Uzun mesafeli ve kısa mesafeli yolculuklarda ebeveynlere güven veren oto koltukları aracınıza kolay bir şekilde takabileceğiniz yapıdadır. Mothercare oto koltuğu sayesinde bebeğinizin gaz ve fren hareketlerinden, yollardaki sarsıntılardan minimum düzeyde etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Sabitleyici görevi gören ve kemer desteğiyle bebeğinizi koruyan koltuklar darbelere karşı dayanıklı gövdeleriyle ekstra güçlü bir tasarıma sahiptir. Bebeğinizin güneşten korunması için üst kısımda yer alan ve açılıp kapanabilen başlıklardan yararlanabilirsiniz. Seyahatlerinizde arabanızda yer verebileceğiniz bir diğer yardımcı ürün olan Mothercare baston puset yardımıyla yolculuk sonrasında çocuğunuzu taşıyabilirsiniz. Hafif ve güçlü gövdesiyle dikkat çeken puset çeşitleri konforlu bir sürüş desteği sağlar. Eğimli arazilerde frenli tekerleri kullanarak puseti rahatça durdurabilirsiniz. Çocuğunuzun oyun ve yemek saatlerinden sonra rahatça yıkanabilmesi için yararlanabileceğiniz Mothercare banyo seti aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz küvet, kova, maşrapa gibi yardımcılara toplu olarak ulaşabilirsiniz.