Movado Saat Modelleri ile Tarzınızı Yansıtın

Saat insanlara zamanı gösteren işlevsel bir ürün olmasının yanı sıra aksesuar olarak da kişinin imzasını taşır niteliktedir. Üst segment isimler arasında yer alan Movado 1881 yılından beri ikonik tasarımları ile kadın ve erkeklerin saat konusunda gereksinimlerini karşılar. Güneşin tam tepede olduğu zamanı gösteren halka içerisindeki daire simgesi bir sanat eseri olarak ilk tasarımlarda kullanıldıktan sonra neredeyse markanın her ürününde kendine yer bulur. Çoğunluklar kadranında rakamlar ve çizgiler bulunmayan sade tasarımlardan meydana gelen üretimlerini güncel tavırla birleştirerek yenilikçi yaklaşımı da benimser. Movado saat mekanik ve Quartz iç dizaynı ile uzun yıllar ilk günkü formunda çalışmaya devam ettiği kalitesiyle kullanıcıların beğenisini toplar. Altın, gümüş gibi değerli metaller ve elmas gibi değerli taşları bir araya getirerek ortaya koyduğu şık tasarımları dikkat çeker. İmza niteliğindeki tasarım anlayışı ile farkını her daim ortaya koyan kişilerin tercihidir. Geleneksel yorumların yanı sıra akıllı teknolojileri de dahil ettiği geniş ürün yelpazesi ile her daim cazibeli olmaya devam eder. İsviçre merkezi marka ilham aldığı sanatçı ve tasarımcı Nathan George Horwitt tarafından yapılan ve müzede sergilenen eşsiz tavrını her ürününde korumaya devam eder. Her bir ürünü sanat eseri niteliği taşıyan Movado güncel tasarımları ile modaya uyarken antika niteliği taşıyan eserleri ile koleksiyonerlerin dikkatini çeker. Trendyol’dan şık ve kaliteli modellere ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Movado Saat Fiyat ve Modelleri

Şık Tasarımlarıyla Movado Saat Fiyat ve Modelleri

İnsanların kullandığı başlıca aksesuarlardan olan saatler birçok farklı tarza ve kesime hitap eder. Movado erkek saat seçenekleri incelendiğinde karşınıza değerli malzemelerden üretilen şık tasarımlar çıkar. Özellikle minimalist tarzı ile dikkat çeken kadranlar sade ve kaliteli görünümü ile kullanıcılardan tam not alır. Saat 12 yönünde zirvede olan güneşi yansıtan tek bir işaret bulunan modellerin yanı sıra estetik Romen rakamlarının kullanıldığı farklı çeşitlerde bulunur. Hakiki deri ve gümüş gibi değişik malzemeler kullanılarak üretilen kordonları hassas ciltlere dahi uyum sağlayarak kaşıntı yapmaz. Siyah, lacivert, kahverengi, gümüş ve altın gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan modellerin kadranlarında genellikle siyah kullanılır. Dairesel kadran tasarımının sepet örgüsü metallerle birleştiği modeller dikkat çekici görünüme sahiptir. Movado kadın saat seçenekleri de tıpkı erkeklerde olduğu gibi ikonik görünümü ile büyüler. Zarif kordon tasarımlarında gümüş ve altın gibi değerli metaller ile taşlar kullanılır. Hakiki deriden üretilen doğal materyalli modeller de zevke göre tercih edilebilir. İnce ve kalın kordon olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Çelik kordondan üretilen modeller de parlak gri rengi ile dikkat çeken tasarımlar arasında yerini alır. Movado kol saati genellikle Quartz pil ve safir kristali kullanılarak üretilen kadranlara sahiptir. Buğulanma yapmayan ve her daim net görüş sağlayan safir kristali saat söz konusu olduğu zaman üst segment ürünlerde kullanılır. Kadranlarda siyah renkli kristal ve hakiki sedef kullanıldığından her daim şık görüntüsünü korumaya devam eder. Kasa çapı ve kordon genişliği modele göre değişmekle beraber Movado altın saat tasarımları da aynı zamanda bir ziynet eşyası gibi taşınabilir. Movado kelimesi tıpkı vizyonu gibi “Her daim hareketli” anlamına geldiğinden hem zamanı hem de yenilikçi tavrını yansıtır. Geleneksel vintage tasarımların yanı sıra trendi takip eden teknolojik özellikleri de bulunur. Movado otomatik saat modelleri içerisinde yer alan El Primero mekanizmalı özel kronografları sayesinde her daim farklılığını ortaya koyar. Kronometre olarak da işleyen kronograflar özel tasarımlara sahiptir. Trendyol’dan modelleri ve özelliklerini inceleyerek zevkinize uyanı satın alabilirsiniz.

Movado Saatleri Geleneksel ve Modern Yaklaşım

Movado Saatleri Geleneksel ve Modern Yaklaşım

Uzun yıllar boyunca kendi sektöründe adından övgüyle bahsedilen ve ikonik modelleri bulunan Movado tasarımları ile koleksiyonerlerin ilgisini çeker. 19. yüzyıldan beri üretim yaptığından dolayı eski modelleri Movado antika saat kategorisinde ele alınır. Sanatçı edasıyla yapılan tasarımları New York’taki müzelerde dahi kendine yer bulur. Geleneksel tek güneş noktalı, siyah kristal zemin üzerine sayıların bulunmadığı tasarımlar ve diğer vintage görünümler nesilden nesile aktarılır. Saat koleksiyonu yapan ve bu işten anlayan insanların arayışta olduğu modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz. Çocuklarınıza ve torunlarınıza miras olarak bırakabileceğiniz bu değerli tasarımlar dönemin moda anlayışı ile yenilikçi tarzın bir araya gelmesi ile üretilir. Her daim teknolojiyi takip ederek kendi formunu bozmadan şık bir görünümle modellerine entegre eden Movado akıllı saat üretimi de yapar. Modern çağın gerekliliklerine uyum sağlayan ve telefondaki uygulamalar ile eşleştirilebilir akıllı saat modelleri görünümü ve fonksiyonelliği ile öne çıkar. bluetooth kullanarak telefon ile saat arasında eşleşme sağladıktan sonra günlük sportif faaliyetlerinizden kalp atış hızınıza kadar birçok şeyi eş zamanlı olarak aktarım yapar. Müzik çalar, bildirim ve mesaj kontrolü yapabileceğiniz akıllı ekrandan dilerseniz gelen aramaları da açabilirsiniz. Net görüşe sahip olan ekranın parlaklığını ayarlayabilir, kolay kullanım sağlayan menüsü sayesinde pratik şekilde özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Google asistan ile eşlenerek kullanılan saat size yolda giderken navigasyon hizmeti vererek büyük kolaylık sağlar. Gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz an internet aramaları yapabilir ya da birilerine mesaj atarken kullanabilirsiniz. El yazınızı tanımlayan, ses ve klavye girişi yapılabilen model sayesinde direkt olarak mesaj atma özgürlüğüne kavuşursunuz. Trendyol’dan mekanik, otomatik ve akıllı saat modellerine erişerek aralarından kullanım alışkanlığına göre seçim yapabilir, hoşunuza gideni satın alabilirsiniz.

Trendyol’da Yer Alan Movado Saat Yorumları

Trendyol’da Yer Alan Movado Saat Yorumları

Online alışverişin avantajlı yollarından biri olan Trendyol’da yer alan aksesuarlar her kesimden insana hitap eden geniş model ve fiyat çeşitliliğine sahiptir. Lüks olarak adlandırılan üst segment modelleri satın almayı istediğinizde indirim ve kampanyalardan faydalanarak bütçenize yararlı fiyatlar bulabilirsiniz. Movado erkek saat fiyatları değerlendirilirken genellikle ne zaman üretildiği ve kullanılan malzemeler göz önünde bulundurulur. Örneğin ikonik doğan güneş nokta tasarımı bulunan modeller yenilikçi, önceki noktasız olanlar da vintage olarak değerlendirilir. Üretim tarihinin yanı sıra kullanılan materyaller değeri üzerinde direkt olarak etkilidir. Gümüş ve altın kullanılarak ince işçilik ile imal edilen bir model ile deri kordonlu olanlar arasında fiyat açısından fark bulunur. Kadın saatlerinde de benzeri bir durum söz konusu olduğundan üretim materyali oldukça etkilidir. Altın ve gümüşün bir arada kullanıldığı, değerli taşlarla süslü olan bir model ile hakiki deri kordon arasında maliyet farkı bulunur. Sadece malzeme değil mekanizmada fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Mekanik, otomatik ve akıllı olarak farklı iç dizaynlara sahip ürünler farklı kategorilerde değerlendirilir. Örneğin Quartz mekanizmasına sahip akrep ve yelkovanı tek olan bir ürün ile kronografı bulunan iç dizayna sahip tasarım farklı değerlere sahiptir. Movado erkek kol saati seçenekleri arasında yer alan modeller antika, vintage, modern ve spor tarzlara sahiptir. Kadın ürünlerinde de farklı zevklere hitap eden geniş bir çeşitlilik bulunur. Teknoloji ile harmanlanan İOS ve Android işletim sistemleri ile eşleştirilebilir akıllı saat 24 saate yakın pil ömrü ile sizi elektrik arama zahmetinden kurtaran bir üründür. Yenilikçi tavır ile birleşen şık tasarım, kaliteli ve değerli malzemelerden üretilerek kullanıcının beğenisine sunulur. Trendyol’dan model ve fiyata erişerek bütçenize göre alışveriş yapabilirsiniz.