Mozaik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası ST12200

Satıcı : onlinekitap
Sepette İndirimli
67,15 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (3)
Hızlı Teslimat: 1 gün içinde kargoda
Kargo Bedava
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava
75,05 TL
Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde
Kargo Bedava

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Mozaik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası

 • Mozaik yayınları 8. Sınıf fen bilimleri soru bankası Deney ve yaşam temelli Pısa tımms Günlük hayat ile ilişkili Mantık muhakeme Grafik görsel tablo okuma
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Sınıf 8. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Basım Yılı 2022
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
Şikayet Et

Mozaik Yayınları Soru Bankası ile Sınavlara Hazırlanın

Bir öğrencinin dersi iyi anlayabilmesi için konuyu iyice tekrar ettikten sonra soru çözümleri ile okuduklarını pekiştirmesi çok önemlidir. Öğrenme süreci aşamalı bir durum olduğundan bu süreç boyunca öğrencileri destekleyecek kaynaklara ihtiyaç duyulur. İyi bir soru bankasında aranan özellik ders müfredatına uygun soruların hazırlanmasıdır. Bu nedenle içerik bakımından öğrencilere uyup uymadığı kontrol edilmelidir. 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası, öğrencilerin zorlandığı tüm konuları kapsayan soru kalitesi ile öne çıkar. Yeni nesil sorulara çalışırken, fen bilimleri gibi ana derslere öğrenciler daha fazla vakit ayırmaları gerekir. Soru bankaları Mozaik Yayınları 8. sınıf fen bilimleri soru bankası gibi gerçek yaşamdan uyarlanan soruları ve eğlenceli yapısıyla öğrencileri sıkmadan öğretebilir yapıda olmalıdır. Öğrenciler ders çalışırken eğlenebildiklerini gördüklerinde ders çalışmaya daha fazla yoğunlaşarak sınavlarda başarı elde edebilirler.

 • Yeni Nesil Sorular
 • Liseye Geçiş
 • Sınavlara Hazırlık

8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Mozaik Yayınları

8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Mozaik Yayınları

8. sınıf fen bilimleri Mozaik Yayınları içerisinde barındırdığı yeni nesil soruları, öğrencilerin mantık-muhakeme özelliklerini geliştirmelerine yarayacak soruları ile gayet zengin bir yapıya sahiptir. Gerçek hayat ile ilişkili olması ile öğrencilerin çevrelerinde gördüğü olayları fen dersi ile bağdaştırarak dersi anlaması ve aklında yer etmesi sağlanır. İnsanlar bir bilgiyi öğrenmek için gerçekle bağ kurması gerekmektedir aksi taktirde bu bilgi unutulabilir. Gerçek hayattan uyarlanan sorular da bu bağlamda bilginin kalıcılığı konusunda önem taşır. 8. sınıf fen bilimleri soru bankası Mozaik Yayıncılık içeriğindeki yeni nesil soruları sayesinde öğrencileri liseye geçiş sınavlarında yeni soru sistemine ayak uydurmalarını sağlar. Ayrıca yeni nesil sorular sayesinde muhakeme yapma konusunda öğrenciler kendilerini geliştirir. Soruların içerisinde bulunan grafikler, görseller ve tablolar sayesinde öğrenciler bu tür teknikleri okuyabilmeyi öğrenir. Gördükleri görseller ile soruları bağdaştırmaları ise görsel hafızalarını geliştirir.

Mozaik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Çözümleri

Mozaik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Çözümleri

Mozaik Yayınları 8. sınıf fen bilimleri soru bankası çözümleri hizmeti sayesinde öğrenciler istedikleri yerden sadece internete bağlanarak tüm soru bankasındaki soruların çözümlerine ulaşabilmektedir. Bu şekilde öğrencilerin yanlarında öğretmenleri yokken yardıma ihtiyaçları olduklarında soruların cevaplarıyla yanıtlarını kontrol edebilirler. 8 sınıf fen bilimleri soru bankası Mozaik Yayınları cevap anahtarı ile çözülen testlerin kontrolleri kolaylıkla yapılır. Çözülemeyen souların videolu anlatımlarına ulaşarak çözü yollarını öğrenilir. Tüm cevaplara internet üzerinden de erişebilirsiniz. Öğrenciler anlamadıkları bir soru ile karşılaştıklarında, çözümlere ulaşabilmeleri önemlidir. Aksi takdirde konu eksikleri ile bir sonraki üniteye geçiş yaparlar. Eksik bilgilerle bir sonraki ünitelere geçildiğinde konuyu kavramak daha da zor olabilir.. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Mozaik Yayınları soru bankasına sahip olduğunuzda çözemediğiniz soruların çözümlerine ulaşabilir, anlamadığınız konu üzerine bol bol soru çözebilirsiniz.

8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Fiyatları

8. Sınıf Fen Bilimleri Soru Bankası Fiyatları

8. sınıf fen bilimleri soru bankası yeni nesil soruları ve tüm yılı kapsayan üniteleri ile zengin bir içeriğe sahiptir. Öğrencilerin öğrenme sürecinde yardımcı olacak bu kaynak eğitmenler tarafından özverili şekilde hazırlanır. Sınavlara hazırlanan her öğrencinin ihtiyacı olan konuları kapsar. Mozaik Yayınları soru bankaları içerik kalitesi yüksek olmasına karşın her bütçeye uygun fiyatla satışa sunulur. 8. sınıf fen bilimleri soru bankası yorumları kapsamında öğrenciler tarafından oldukça yaralı bulunan 8.sınıf fen bilimleri Mozaik Yayınları bol bol soru çözüp öğrencinin kendini sınayabileceği bir kaynaktır. Mantık muhakeme soruları ile öğrenciye sınav öncesi deneyim yaşatabilir. Kitapta yer alan konu testlerini çözen öğrenci, yanlış yaptığı sorulardan yola çıkarak konu eksiklerini belirleyebilir. Böylece tam kavrayamadığı konulara tekrar çalışma fırsatı bulur. Soru bankasını hem okulda, hem evde hem de kursta çözerek, soru çözme hızını artırabilir, sınava hazırlanabilir. Mozaik Yayınları 8. sınıf fen bilimleri soru bankası cevap anahtarı da bulunan bu ürünü st12200 kodu ile Trendyol üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.