"

Mudo

" araması için 2636 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mudo

Mudo, 1964 yılında kurulan bir marka olarak, dekorasyon ve hazır giyim kategorilerinde yarım asrı aşan bir tecrübeyle hizmet veriyor. Yerli bir marka olan Mudo, sıra dışı tasarımları ile dikkat çekiyor. Özellikle ev dekorasyonu ürünleri konusunda dikkat çekici ürünlere sahip olan marka, aynı durumu elbiselerinde de gösteriyor. Mudo elbise modelleri, şık görünümleri ile öne çıkıyor. Marka ayrıca, Türkiye'nin dışında Birleşik Arap Emirlikleri'nde de faaliyet gösteriyor ve birbirinden şık ürünlerini Dubai'de görücüye çıkarıyor.

Evinizi Süsleyen Mudo Ürünleri

Mudo, evleriniz için hem dekoratif ürünler hem de mobilyalar tasarlıyor. Marka, ev dekorasyonuna ait ürünlerini Mudo Concept adı altında topluyor. Concept çatısı altında hem iç dekorasyon ürünleri hem de Mudo bahçe ürünleri bulunuyor. Mudo bahçe mobilyaları arasında; koltuk, kanepe, masa, sandal, şemsiye ve şezlong gibi farklı ürünler bulunuyor. Oldukça hoş mobilyalar üreten marka, bu konuda koltuk ve kanepeleri ile öne çıkıyor. Mudo mobilya ürünleri arasında kumaş ya da deri gibi klasik koltukların yanı sıra metal ve ahşap ürünler de bulabilirsiniz. Mudo koltuk modelleri arasında avangard ya da retro tasarıma sahip berjerler de yer alıyor. Daha küçük salonlar içinse markanın onlarca farklı köşe takımı bulunuyor. Odanız için aldığınız koltuk takımını daha iyi bir şekilde sergilemek için Mudo markası farklı ürünler de sunuyor. Mudo halı modelleri bu konuda en önemli ürün çeşitlerinden biri olarak öne çıkıyor. Gerek modern tasarımlara sahip olan gerekse de klasik çizgiler ile boy gösteren halıları markanın koleksiyonları arasında bulabilirsiniz. Mudo kırlent ürünleri ile halınızı uyumlu hale getirebilirsiniz.

Mudo Home çatısı altında mutfağınız için ürünler de yer alıyor. Mutfak ürünleri arasında bardaklar öne çıkıyor. Mudo bardak tasarımları rengarenk olabildiği gibi tek renkle de kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bunun yanı sıra modern tasarımlara sahip sürahiler, tabaklar ve saklama kapları da mutfağınıza renk katıyor. Mutfakta değerlendirebileceğiniz bir diğer ürün ise duvar saati oluyor. Mudo duvar saati farklı modeller ortaya koyuyor ve bu modeller ister salonda ya da mutfakta isterseniz de hol kısmında değerlendirilebiliyor. Evin farklı odalarında kullanabileceğiniz bir diğer ürünler ise Mudo ayna modelleri oluyor.

Kıyafette Mudo Modası

Mudo, mobilyalar gibi kıyafetler konusunda da pek çok farklı seçeneğe sahip. Mudo City bünyesinde bulunan ve mobilyalar ile birlikte sergilenen kıyafetler arasında hem erkek hem de kadın kullanıcılar için ürünler yer alıyor. Mudo Collection adı ile tüketicilere sunulan bu kıyafetler; tişört, kazak, ayakkabı ve bot gibi ürünlerden oluşuyor. Mudo erkek kıyafetlerinde birbirinden hoş gömlekler ile boy gösteriyor. Mudo erkek gömlek çeşitleri pek çok farklı renk ve desene ayrılıyor. Bazı gömleklerde tek renk tercih edilirken, bazılarında ekose desenleri yer alıyor. Kadınlar içinse Mudo, etek ve elbise gibi ürünlerini piyasaya sürüyor. Mudo kadın ürünleri arasında kazaklar da yer alıyor. Kış mevsiminde tercih edilen kazaklar, soğuğa karşı koruma sağlıyor. Ayrıca Mudo bayan mont ürünleri de tıpkı diğer kıyafetler gibi çeşitlilik gösteriyor. Bu durum da Mudo giyim ürünlerinin farklı mevsimlere göre üretildiğini gösteriyor.

Kış mevsimi için markanın ürünleri arasında kaban ve botlar da bulunuyor. Mudo bot modelleri süet ya da deri malzemeden üretiliyor. Ayrıca farklı renkler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Mudo kaban modelleri ise ekose, cepli ya da parka gibi farklı tasarımlar ile vitrinleri süslüyor. Bunun dışında hem yaz hem de kış için üretin Mudo ayakkabı ürünleri, şıklığı ayağınıza getiriyor.

Mudo Markalı Aksesuarlar

Mudo, aksesuarlar konusunda da pek çok alternatif sunuyor. Mudo aksesuar ürünleri; şal, şapka, çanta ve kemer gibi ürünlerden oluşuyor. Mudo çanta modelleri daha çok kadın kullanıcılara hitap ediyor. Sırt, bel ya da omuz çantaları, kadınların işini kolaylaştırmak için devreye giriyor.

Bunların yanı sıra Mudo outlet ürünleri daha avantajlı fiyatlara sahip oluyor. Birbirinden şık Mudo kazak modelleri, outlet vitrinine çıkınca daha çok kişiye ulaşabiliyor. Aynı durum Mudo mont ürünleri için de geçerli oluyor. İndirimler, Mudo saat modelleri gibi ev dekorasyon ürünlerine de yapılıyor. Mudo indirim listesine alınan ürünler, daha uygun fiyatlar ile tüketicilere sunuluyor. Aynı zamanda Trendyol ile Mudo online olarak ürünlerini sergiliyor. Siz de hem şık hem de sıra dışı tasarımları ile dikkat çeken Mudo ürünlerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz.