"

Musluk Başlığı

" araması için 12729 sonuç listeleniyor

Musluk Başlığı

Uzun Ömürlü Modeller

Musluk başlığı evlerde banyo, tuvalet ve mutfaklarda var olan bir tesisat ürünüdür. Kolay ve rahat bir dizayna sahip oldukları için anında su ihtiyacını giderme gibi bir özelliği sizlere sunar. Musluk başlığı takımı tek ya da çift kollu satılan ve kaldıraç ya da düğme mekanizması ile açılıp kapanan bir sete sahiptir. Takımlar her eve göre farklılık gösterdiği için birçok çeşitli içeriği inceleyerek ihtiyacınıza uygun olana ulaşabilirsiniz. Musluk başlığı aparatı kolay bir kullanımı kendi içinde barındırır. Günümüzün modern teknolojileri dikkata alınarak dizayn edilir. Böylece pratik bir aparat özelliğini taşır. Musluk batarya başlığı sağlam bir işçilikten geçerek monte edilir. Bu yüzden bataryanın zamanla gevşemesi ya da yıpranması söz konusu olmaz. Uzun süreli kullanımlar için tasarlanır. Musluk duş başlığı duş esnasında isterseniz oturduğunuz yerden isterseniz de ayakta banyo yapmaya müsait olan bir tasarımla monte edilir. Uzun ve esnek olduğu için kolaylıkla hareket ettirilir. Musluk uzatma başlığı esnek bir yapıya sahip olduğu için daha geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Büyük alanlarda uzayan mekanizmayı kendinize doğru çekerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzatma aparatı kullanımı bittikten sonra daha önceden tasarlanan yere takılarak kolaylıkla sabitlenebilir. Musluk başlığı çeşitleri kullanım alanına göre farklılık gösterir. Fıskiyeli olandan vidalı modellere kadar birçok içerik mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda istediğinizi rahatlıkla bulabilirsiniz. Musluk başlığı fiyatları özelliklere göre farklılık gösterir. Ancak her biri için kalite düzeyi eşit seviyededir. İstediğiniz modele rahatlıkla ulaşarak pratik kullanıma sahip olabilirsiniz. Her ev ve yaşam alanı birbirinden farklı olduğu için onlara uygun olan parçalara ihtiyaç duyulur. Bu kapsamda öne çıkan model çeşitliliğini inceleyerek en doğru tercihi yapabilirsiniz. Trendyol ile sahip olacağınız kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerle dekorasyon açısından da evinize şık detaylar katabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Modeller

Yaşam alanı içinde kullanılacak olan her ürün uzun ömürlü özelliği ile daha fazla tercih edilir. Bu alanda bulunan her ürün uzun ömürlü olma özelliği ile sizlere sunulur. Tasarruflu musluk başlığı kullanımı bittikten sonra boş yere su akıtma gibi bir problemi sizlere yaşatmaz. Böylece sudan tasarruf yaparak doğal kaynakları koruyan bir yaklaşımı da sizlere sunar. Ayrıca akıtma aşamasında gerekli ayarı vererek suyu orta ya da düşük bir ayara getirip kullanma şansınız da vardır. Böylece boş yere akıtma işlemi yapmanın da önüne geçebilirsiniz. Mutfak musluk başlığı en çok kullanılan ürünler arasında yer alır. Mutfak daha fazla vakit geçirilen alanlardan biri olduğu için ister istemez kullanımı da çok olur. Mutfağınızın dekorasyonuna uygun olan şık bir ürüne kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Spiral musluk başlığı 2 fonksiyonlu ve oynar özelliğe sahiptir. Esnek ve akrobatlı yapısı ile daha çok kullanım özelliğini sizlere sunar. Meyve ve sebze yıkama işlerinde sizlere pratiklik sağlar. Esnek musluk başlığı rahat bir kullanımı sizlere sunar. Esnek olduğu için ayarlama seçeneğini yapma işlemi de sizlere kalır. Ayrıca oynar özellik bulunduğu alanda birçok yere ulaşım sağlar. Suyu istediğiniz yönde akıtma konforunu bu ürünle rahatlıkla yaşarsınız. Renkli musluk başlığı göze hitap eden bir konforu sizlere sunar. Genelde gri çelik renginde bir görünüme sahip olurlar. Ancak platformda yer alan farklı renk seçeneğini üzerinde bulunduran ürünlerde mevcuttur. Renkli modeller zamanla renginden bir şey kaybetmezler. Kullanımı tıpkı diğer çelik görünümlü ürünlerle aynıdır. Üzeri çizilmez ve paslanmaz olarak dizayn edildiği için uzun süreli kullanımlarda herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Böylece zevkinize uygun olan bir modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Oynar musluk başlığı sağa ve sola hareket etme özelliğine sahiptir ve yaşam alanlarımızın önemli ihtiyaçlarından olduğu için bu alanlarda kullanılacak esnek bir gerece ihtiyaç duyulur. Bunlardan biri olan oynar ürünler sizlere günlük hayatta kolaylık sağlar. Bu ürün sabit yapılı evye ve bataryalara hareket kazandırır. Suyu istediğiniz yönde akıtmanın kontrolünü sizlere sunar. Mutfakta işiniz bu modelle olabildiğince kolaylaşır. Mutfak ve lavabolarda kullanılan her evye ve bataryaların monte edilmesi de farklıdır. Onlara uygun olan bir işleme ve ürüne ihtiyaç duyulur. Sizler lavabonuza ve mutfağınıza uygun olan oynar ürünleri inceleyip donanımlı bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Oynar olan tüm modeller küçük ve büyük mutfak tiplerine uygun olan modern bir görünüme de sahiptir. Sadece ihtiyacınızı giderme açısından değil aynı zamanda göz zevkinize uygun olan modern bir ürüne de sahip olabilirsiniz. Her model daha önceden gerekli donanım testlerinden geçerek sizlere ulaşır. Trendyol’da mevcut olan birçok içerik yüksek donanım özelliklerine sahip olan geniş bir dağılımı sizlere sunar.

Kaliteli Malzemeler

Kaliteli Malzemeler

Her model sunduğu kaliteli alt yapısıyla dikkat çeker. Bir ürünün uzun ömürlü olması için kaliteli bileşenlere sahip olması gerekir. Silikon musluk başlığı da aynı şekilde yüksek oranda kaliteyi sizlere sunar. Silikon malzemeden yapıldığı için kolaylıkla yıpranması ya da hasara uğraması söz konusu olmaz. Ayrıca metale oranla açıp kapama esnasında elinizi hiçbir şekilde yormaz. Yani oldukça esnek bir kullanımı sizlere sunar. Banyo musluk başlığı hem metal hem de silikon olacak şekilde tercihinize göre sizlere sunulur. Banyo alanı daha rahat ve aktif hareket ettiğiniz bir mekandır. Bu mekana uygun olan bir ürün kurulumu ile daha iyi duş alabilirsiniz. Özellikle duş alanında uygulanan çift ve sağa sola hareket eden oynar özellik dizaynı ile banyo yapmayı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Taharet musluk başlığı tek bir mekanizma ile çalışıp suyu akıtma özelliğine sahiptir. Oldukça kolay bir kullanımı sizlere sunduğu için tercih edilirliği de çok yüksektir. Anında işlem görmesi ile sizlere kullanım açısından konforu sunar. Lavabo musluk başlığı kimisi tek bir dokunuşla açılıp kapanırken kimisi de sadece elinizi altına götürmenizle suyu bırakan özelliğe sahiptir. Ürün çeşitliliği isteğinize uygun bir tasarım bulabileceğiniz genişliğe sahiptir. Bu yüzden alım aşamasında daha klasikten otantik bir görünüme sahip olan ürün çeşitlerine kadar birçok modeli bulabilirsiniz. Aç kapa musluk başlığı sadece tek bir dokunuş ile açıp kapama işlemini yapar. Sağa ve sola çevirmenize bile gerek yoktur. Elinizi mekanizmaya vurduğunuz anda işlem görme hızına sahiptir. Ayrıca açıp kapama esnasında suyu tazyikli açma ya da orta derecede akıtma işlemini de kontrol edebilirsiniz. 3 fonksiyonlu musluk başlığı üzerinde bulunan 3 adet aparat ile sizlere farklı kullanımları sunar. Ayrıca monte edilme aşamasında sağdakinden sıcak soldakinden ise soğuk su gelecek şekilde ayarlama yapılır. Orta kısmındaki aparat genelde duş almanız için uzun bir kola sahiptir. Işıklı musluk başlığı günümüzün modern teknolojik yapısı dikkate alınarak tasarlanır. Işıklı olması ile elektrik gittiği anda yararlanmanıza yardımcı olur. Ayrıca ışık aparatı ile suyun sıcak veya soğuk aktığını da bilebilirsiniz. Trendyol ile ihtiyacınız olan işleve ve görünüme sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyata Çeşitler

Uygun Fiyata Çeşitler

Bu platform üzerinde bulunan her içerik kalitesinden ödün vermeden uygun fiyata evinize konuk olur. Hareketli musluk başlığı hem uygun fiyata hem de kaliteli olmasıyla sizlere ayrıcalık sunar. Hareketli mekanizması ile daha kolay ve akışkan bir kullanıma da sahiptir. Tazyikli musluk başlığı suyun çok fazla akmasının önüne geçer. Suyu daha az ve tasarruflu bir şekilde akıttığı için enerjiden de tasarruf yapmanıza katkı sağlar. Sadece ihtiyacınız doğrultusunda akıtma işlemini bu modelle yaparak daha esnek kullanıma sahip olabilirsiniz. 360 derece musluk başlığı kendi ekseni etrafında kolayca dönebilen bir özelliğe sahiptir. Ayrıca ne kadar çok çevirseniz de yerinden çıkması ya da esnek olması söz konusu olmaz. Oldukça pratik ve eğlenceli bir kullanıma da sahiptir. Sensörlü musluk başlığı teknolojik gelişmeler sayesinde belli uyarıcılarla donatıldığı için akıllı olma özelliğini de kendinde bulundurur. Sensörler suyun sıcak ya da soğuk olduğunu sizlere ses yoluyla iletir. Bununla birlikte ayarladığınız bir dereceye göre su ihtiyacını gidermeyi düşünüyorsanız sensör bu dereceye geldiği zaman sizlere yine ses yoluyla bildirim yollar. Akıllı musluk başlığı sıcaklığı ve soğukluğu kontrol ettiği için ihtiyacınız doğrultusunda size bunu sunar. Ayrıca dolum işlemi tamamlandığı zaman da kendi kendine durma özelliğine sahiptir. Fonksiyonlu musluk başlığı çok amaçlı bir kullanıma sahiptir. Uzun süreli kullanımlar için oldukça uygundur. Zamanla işlevinde aksaklık yaşaması söz konusu değildir. Dayanıklı bir sistem ile üretilir. Yapısında zamanla paslanma veya dış yüzeyinde hasarın meydana gelmesi söz konusu olmaz. Döner musluk başlığı ile pratikliği tamamen yaşayabilirsiniz. Sizlere kullanım açısından kolaylık sunar. Trendyol’da bulunan birçok model ihtiyaçlara cevap verecek yeterli donanıma sahiptir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi düşünüyorsanız bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Üst Düzey Donanımlı Musluk Başlığı

Üst Düzey Donanımlı Musluk Başlığı

Her ihtiyaca cevap verecek üst düzey ürünler modern görünümlere sahiptir. Üstelik her biri teknolojinin gelişen yüzünü sizlere yansıtır. Renk değiştiren musluk başlığı oldukça otantik ve sıra dışı bir görünüme sahiptir. Musluğu açtığınız an aparat kısmı farklı bir renge dönüşürken kapattığınız an farklı bir renge sahip olur. Ayrıca sıcaklık ve soğukluk ayarını yaptığınız zaman da renk değişimi meydana gelir. Tuvalet musluk başlığı ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermeniz için tasarlanır. Su ayarlama aparatı sayesinde tazyikli ya da hızlı olacak şekilde akıtma işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Fıskiyeli musluk başlığı uzun kol aparatı sayesinde banyo alanında kolay bir kullanıma sahiptir. Fıskiye kısmı geniş delik özelliğine sahip olduğu için akıtma işlemi esnasında suyu her tarafa yayar. Sadece üst kola takıp kullanmanız yeterli olacaktır. Led musluk başlığı led teknolojisine sahip olduğu için hem dış görünüm hem de kullanım açısından ön plana çıkar. Parlak ve havalı bir görünüme sahip iken öte yandan akıllı su ayarlama özelliği ile sizlere sıradışı bir kullanım sunar. Böylece fazla su harcamadan tasarruf yapmanıza da katkı sağlar. Uzayan musluk başlığı banyo alanında daha pratik hareket etmenize katkı sunar. Uzadığı için üst kısımda mevcut olan aparatına takılarak kullanılabilir. Genelde kurulum aşamasında bu aparat kısmı da monte edilir. Plastik musluk başlığı kanserojen içermeyen kaliteli plastikten yapılır. Bu yüzden kullanım aşamasında plastik bir kokuya neden olması söz konusu olmaz. Ayrıca sıcak sudan kaynaklı plastiğin erimesi gibi bir sorun da yaşanmaz. Klozet musluk başlığı kullanım aşamasında suyu hızlı dereceye getirerek akıtır. Böylece tek seferde işlem görme hızını sizlere sağlar. Trendyol ile daha fazla ürün çeşitliliğine ulaşabilir, ihtiyacınızı güvenle giderebilirsiniz.

Teknolojik Donanımlı Musluk Başlığı

Teknolojik Donanımlı Musluk Başlığı

Her araç ve gereçte olduğu gibi bu ürünlerde günümüzde teknolojik donanımları ile ön plana çıkar. Fotoselli musluk başlığı sağlık için ön plana çıkan bir özelliğe sahiptir. Çünkü herhangi bir düğmeye elinizi sürmeden sadece aparatın alt kısmına elinizi yaklaştırdığınız zaman suyu akıtır. Böylece daha hijyenik ve temiz bir kullanımı sizlere sunar. Basınçlı musluk başlığı çok fazla su akıtması gibi bir işleve sahip değildir. Basınç yolu ile haznedeki sıvıyı tutarak hızlı akmasının önüne geçer. Ayrıca zamanla gevşeyerek damla şeklinde sıvının akması gibi sık sık yaşanan durumların da önüne geçer. Hortumlu filtreli musluk başlığı her alana daha kolay yayılım göstermesi için dizayn edilir. Hortum aparatı alım aşamasında isteğe bağlı olarak farklı uzunluklarda sizlere sunulur. Ayrıca suyu filtreleyerek borudan mikropların veya kirecin geçmesine de engel olur. Yeni nesil arıtmalı musluk başlığı teknolojik harikalardan biri olarak öne çıkar. Suyu temizleyip arıtarak ihtiyacınıza sunar. Böylece sağlığınızı koruyan ve pratik bir ürüne sahip olabilirsiniz. Uzun kare musluk başlığı dış görünüşü ile dikkat çeker. Kare şeklinde aparat kısmı ile modern bir tasarıma imza atar. Ayrıca uzayan kol kısmı ile banyo alanında ihtiyacınızı gidermede sizlere yardımcı olur. Berber musluk başlığı kuaförlerde saç yıkama işlemi için esnek bir kuruluma sahiptir. Saçın her tarafına rahatça gezdirip temizleme işlemi yapmanıza yardımcı olur. Uzama kısmı esnek olduğu için kolaylıkla bükülme işlemine de sahiptir. Metal musluk başlığı sağlıklı çelik alaşımından meydana gelir. Uzun süreli kullanımda paslanması ya da hasar oluşması gibi bir durum yaşanmaz. Ekonomik bahçe musluk başlığı ile geniş bahçe alanlarını tazyikli su ile rahatlıkla sulayabilirsiniz. Tüm bu ürünleri teker teker inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli ürünlere sahip olarak uzun süre kullanabilirsiniz.;

Trendyol ile Musluk Başlığı Seçimi

Trendyol ile Musluk Başlığı Seçimi

Trendyol’da birçok model bu alanda sizleri bekler. Dilediğinize kalite ve donanım açısından sahip olabilirsiniz. Pembe çok amaçlı musluk başlığı özellikle çocuklu aileler için çokça tercih edilir. Renk açısından zor bulunan bir ürün olsa da Trendyol ile en zor bulunan ürünlere de kolaylıkla sahip olmanız mümkündür. Vidalı model aparat üzerine gelecek şekilde tasarlandığı için kimi zaman isteğe bağlı olarak gevşetmenizde yardımcı olur. Vidaların zamanla yerinden oynaması ya da işlevini yitirmesi söz konusu olmaz. Sağlam bir işçiliğe sahip olduğu için kullanıcılara uzun yıllar kullanım garantisi sunar. Çevirmeli modeller genellikle birçok evde bulunan ve klasik bir görünüme sahip olan ürünlerdendir. Ancak çevirmeli de olsa modern hatlara sahip olduğu için göze hitap eden bir dış görünümü sizlere sunar. Kademeli pratik musluk başlığı set şeklinde satılır. Belli kullanım kademelerinden oluşur. Hem çevirmeli hem de sağa ve sola oynatılarak açılan bir mekanizması vardır. Ayrıca uzayan kolu ile esnek bir kullanımı da sizlere sunar. Ürünler tasarım aşamasında kaliteden ödün vermeden sizlere sunulur. Trendyol ile kaliteden taviz vermeyen tüm ürünlere sahip olabilirsiniz. Krom olan modeller katkısız üretildiği için mikroplara karşı da oldukça duyarlı ve hassastır. Bu yüzden özellikle sağlık açısından oldukça büyük bir avantaja sahiptir. Çünkü krom yüzeyler mikrobu üzerinde hapsetmez. Otomatik olanlar pratik bir kullanıma sahip olduğu için sadece ayarlama sistemi ile çalışmayı sizlere sunar. Böylece güç sarf etmenize gerek kalmadan kullanımınıza sunulur. Her alanda teknolojinin sunduğu kolaylıklardan ve donanımdan yararlanmayı düşünenler için tercih edilir. Trendyol’dan ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz ürüne hızlıca sahip olabilir, kaliteyi yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.