"

Mutfak Banyo Temizlik

" araması için 1239 sonuç listeleniyor
CifSprey Ultra Hız Mutfak 1000 ml
(231)
15,95 TL
Sepete Git
DOMOLYağ Çözücü Sprey
(2)
29,00 TL
22,10 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Mutfak ve Banyo Temizleyici

Ev temizlik ürünleri arasında bulabileceğiniz mutfak ve banyo temizleyicileri ile hijyen koşullarını kolayca sağlarsınız. Geliştirilmiş formülleri ve kullanışlı uygulama şekilleri ile evlerin en hassas noktaları arasındaki mutfak ve banyoları temizleme konusunda konfora erişirsiniz. Tezgah, fayans ve mermer gibi noktaları parlatmak için yararlanabileceğiniz mutfak temizleyici ürünler ile daha temiz görünen bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Temiz ve parlak bir görünüş kazanan mutfağınızda yemek hazırlamak ve sunum yapmak daha zevkli bir hal alır. Banyo temizleyici maddeler kullanarak küvet, duşakabin, lavabo gibi noktalarda başarılı bir temizleme işlemi uygulayabilirsiniz. Sararma ve yıpranma sorununa karşı leke çıkarıcı etki taşıyan spreyler kullanarak önlem alabilirsiniz. Sprey uyguladığınız noktayı bir bez aracılığıyla ovalayarak parlak ve temiz bir görünüş ortaya çıkarabilirsiniz.

Zorlu Yağ Lekelerinden Kurtulun

Mutfak dolabı temizleyici ürünlerini kullanarak ultra yağ çözücü özelliğe sahip formülden yararlanarak dolaplarınızı daha hijyenik hale getirebilirsiniz. Yemek pişirirken dolaplara sinebilen yağ lekeleri spreyler yardımıyla kolayca kazınır ve dolabınız ilk günkü gibi parlak bir hal alır. %100'e varan temizleme gücüyle dikkat çeken spreyler pürüzsüz bir parlaklık yaratarak beğeninizi kazanır. Buzdolabı yüzey temizlik ürünleri dolabınızda oluşan artıkları ve birikmiş kalıntıları rahatlıkla ortadan kaldırır. Yumuşak bir bez kullanarak ovalayıp çıkartabileceğiniz lekelerden sonra buzdolabınız daha hijyenik bir hal alır. Su ve kir tutmayan formülleriyle ön plana çıkan temizleyiciler arzu ettiğiniz temizliğe ulaşmanızı kolaylaştırır. Kireç tortularından sabun lekelerine kadar birçok istenmeyen kirden kurtulmanızı mümkün hale getiren en iyi mutfak temizleyici ürünleri ile temizlik yapmak daha zevkli bir hale gelir. Krem temizleyiciler güçlendirilmiş ve yoğun formülleri sayesinde kısa sürede lekeleri çıkarır. Ocağınızı ve beyaz eşyalarınızı temizlerken yararlanabileceğiniz krem ürünler ışıltılı bir parlaklık yaratır.

Banyo ve Mutfak İçin Uygun Temizleme Gereçleri

Hem banyonuzda hem de mutfağınızda kullanabilmeniz için uygun olan ürünler ile çok yönlü kullanımın sağladığı avantaja erişebilirsiniz. Trendyol yardımıyla kolayca listeleyebileceğiniz ürün modelleri arasından özelliklerine ya da boyutlarına göre tercihlerde bulunup anında sipariş verebilirsiniz. Mikro kristallere sahip temizleme kimyasalları ekstra parlaklık elde etmenizi kolaylaştırır. Banyo mutfak temizleyici çeşitleri kirleri ortadan kaldırıp mikroplardan kurtulmanızı sağlar. Amonyaklı ürünler hem koku bakımından hem de hijyen açısından beklentilerinize cevap veren bir performans sergiler. Doğal banyo temizleyici ürünler aracılığıyla küvetinizde arzu ettiğiniz beyazlığa kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Trendyol'da onlarca çeşit ile bulunan en iyi banyo temizleyici maddeler aracılığıyla banyonuzun çehresini değiştirebilirsiniz.

Buharlı Temizleyici İle Banyo Temizliği

Teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanarak buharlı temizleme sistemini kullanabilirsiniz. Ürettiği buhar ile duşakabin camını silerken kusursuz bir temizlik ortaya çıkaran bu ürünler yüksek sıcaklık yayan buharlarıyla mikropları etkisiz hale getirip parlaklık yaratır. WC banyo temizleyici çeşitleri ile beraber de değerlendirebileceğiniz buharlı makineler yardımıyla tuvaletlerinizi daha sağlıklı hale getirebilirsiniz. Etkili bir iş çıkaran WC banyo temizleyici fiyatı ile de bütçeniz için uygunluk taşır. Banyonuzun daha kuru kalması ve konforlu bir şekilde duş alabilmeniz için tasarlanmış olan duşakabininizi uygun temizlik maddeleri ile silebilirsiniz.

Oluşan kalıntılardan ve lekelerden kurtulmak için duşakabin yüzeyini etkili sıvılar ile derinlemesine temizleyebilirsiniz. Duşakabin temizleyici çeşitleri iz bırakmayan formülleriyle takdirinizi kazanır. Duşakabininizin metal bölümlerini de bu temizleme kimyasalları ile oldukça kısa bir süre içerisinde parlatabilirsiniz. Köpük ile spreyden oluşan ürün setleri yardımıyla duşakabin ve banyo temizleyici konusundaki ihtiyaçlarınıza uygun bir satın alma gerçekleştirebilirsiniz. Spreyleri sıkarak, köpükleri ise püskürterek kirli yüzeyleri saniyeler içerisinde temizliğe kavuşturabilirsiniz.