"

Mutfak Masası Takımı

" araması için 2647 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Mutfak Masası Takımı

Evinizin mutfağının boyutlarına göre çok sayıda seçenek oluşturan birbirinden özel tasarımlar sayesinde en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Sahip oldukları ekonomik avantajlarla dikkat çeken mutfak masası takımı fiyatları bakımından da beklentileri karşılamayı başarır. İki kişilik, dört kişilik ya da altı ve sekiz kişilik modeller ailenizin nüfusuna göre tercih yapabilmenizi mümkün kılar. Sade tasarımlarıyla mutfağınızda ferah bir görünüm kazanmanız için uygun olan masa takımları aynı zamanda kullanışlı sandalyeleriyle beraber tam bir takım görünümü yaratır. Küçük boyutlu ve büyük boyutlu sandalyelere sahip ahşap mutfak masası takımı seçenekleri arasından zevkinize uygun bir tercih gerçekleştirebilirsiniz. Ahşap malzemeden üretilmiş olan modeller doğal görünümleriyle göz doldurur.

Toplu Şekilde Yemek Yiyebilme Olanağı

Mutfak masası, bir evin vazgeçilemez eşyalarından biridir. Sabahları kahvaltı yaparken ya da akşamları günün yorgunluğunu yemekle beraber atarken konforlu bir ortam sunan mutfak yemek masası takımı ürünleri sayesinde ailecek yemek yiyebilme olanağı elde edersiniz. Tüm üyelerin etrafında buluşabileceği bu mobilya çeşitleri arasında aynı zamanda açılır mutfak masa takımı modelleri de yer alır. Bu sayede gün içerisinde dar halde ve minimum alan kaplayarak mutfağınızı daha efektif kullanmanızı sağlayan masanızı toplu olarak yemek yerken açıp genişletebilirsiniz. Akıllı tasarımlarıyla kullanıcılarının takdirini kazanan bu modeller kısa süre içerisinde genişletilip daraltılabilir. Cam malzeme ile üretilmiş olan mutfak masaları saydam yapılarıyla oldukça zarif bir görünüm oluşturur. Hijyenik özellikler de taşıyan cam mutfak masası takımı çeşitleri sayesinde bez yardımıyla masayı kısa sürede rahatlıkla silebilirsiniz. Kalın ve güçlendirilmiş camdan üretilmiş olan bu masalar darbelere, sıcağa ve soğuğa karşı oldukça korunaklıdır.

Yaratıcı Alan Kullanımı

Evinizin mimari özelliklerine ve teknik olanaklarına göre mutfak masası tercihi gerçekleştirebilirsiniz. Mutfak masası köşe takımı modelleri mutfağınızın köşe noktalarına rahatlıkla yerleştirilebilir yapıdadır. Daha fazla alan elde etmek ve her bir metrekareyi verimli bir şekilde değerlendirebilmek için son derece kullanışlı olan bu takımlar güçlü ayak desteğiyle beraber kolayca sabitlenebilir. Zemine uyumlu ayak desteği sayesinde yemek yerken masanızda sarsıntı ve bunun sonucunda yemeklerin taşması gibi sorunlar yaşamazsınız. Geniş bir alan sunan masa yüzeyleri tencere, tabak ve bardak gibi ürünlerin yerleşimi için yeterli alanı yaratır. Daha farklı bir tasarım sunan banklı mutfak masa takımı modelleri ise piknik alanlardaki bankları andıran görünümleriyle dikkat çeken bir dekorasyon yaratır. Sandalyeye gerek kalmadan bütün olarak kullanılabilir halde olan banklı takımlar pratik bir kullanım olanağı sunar.

Tasarım Avantajıyla Gelen Konfor

Modern tasarımları ve kullanışlı açılıp kapanma özellikleriyle kullanıcılarına yardımcı olan takımlar evlerin yanı sıra iş yerlerinde de değerlendirilebilir. Yemek yiyecek kişi sayısına bağlı olarak çok yönlü bir şekilde değerlendirebileceğiniz mutfak masası takımlarında ahşap malzemenin yanı sıra metal malzemelerden de yararlanır. Takımların metal ayakları uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım sağlarken masanızın zeminde kaymaması için de idealdir. Birbirinden şık sandalye tasarımlarıyla çok daha sempatik bir görünüm kazanan takımlar mutfağınızda simetrik bir dekorasyon oluşturabilmeniz için son derece kullanışlıdır.

Masaların pürüzsüz yüzeyleri yemek yemediğiniz zamanlarda örtü serebilmeniz ya da vazo gibi eşyalar yerleştirebilmeniz için uygundur. Mutfak masalarının yükseklik ölçüleri bakımından alternatifler yaratan modeller içermesi farklı zevklere uygun ürünlerin çeşitliliğini artırır. Masa sandalyelerinin masalara dayanabilmesi sayesinde sandalyelerin kullanılmadığı zamanlarda alan kazanabilirsiniz.

Trendyol'un masa kategorisi içerisindeki mutfak masası takımı modelleri evinizi daha konforlu bir şekilde kullanarak alan kazanmanıza yardım eder. Mutfağınızda uyumlu bir görünüm yaratmak ya da dekoratif bir mutfağa sahip olmak için yüzlerce model arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz.