"

Mutfak Sandalyesi

" araması için 503 sonuç listeleniyor

Mutfak Sandalyesi

Aile kahvaltılarının ve samimi akşam yemeklerin vazgeçilmezi olan mutfak masaları, birbirinden şık mutfak sandalyeleri ile tamamlanıyor. Farklı tasarım fikirleriyle çok daha özgürce döşenen evler, birçok tarzı birleştiren dekorasyon uygulamaları ve eklektik mobilyalar, elbette ki mutfaklara da yansıyor. Birbirinden güzel yüzlerce sandalye alternatifinin olduğu mutfak mobilyaları kategorisi; klasikten moderne, minimalistten country'ye kadar farklı tarzlara uzanıyor.

Farklı sandalyelerinin tercih edildiği masa konseptleri, artık neredeyse her parçanın birbirinin aynı olduğu klasik takımlar kadar ilgi görüyor. Mutfağınızın genişliğine ya da masanızın durumuna göre seçebileceğiniz mutfak sandalyesi modelleri uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalar ile Trendyol'da sizleri bekliyor.

Mutfağınızda Modernist Çizgilere Yer Açın

Metal ve ahşabın son derece estetik bir biçimde kullanıldığı mutfak sandalyesi tercihleri evlere modernist bir dokunuş katıyor. Gövdesinde metal aksam kullanılan ahşap sandalyelerin yapımında genellikle tik ağacı tercih ediliyor. Fazla detaya girmeyen, minimalist tasarımların hemen hepsi yalın, net ve güçlü çizgilerden oluşuyor.

Ahşabın kullanılmadığı ve sadece tel örmelerden oluşan sandalyeler ise şıklığı ile dikkat çeken minderlerle hareketleniyor. Normal yemek masası sandalye çeşitleri kadar yüksek bar sandalyelerine yer verilen koleksiyonlarda, ürünler tek tek ya da takım olarak alınabiliyor. Ünlü markaların özel koleksiyonlarını ve eşsiz tasarımlarını bulabileceğiniz bu seçkideki ürünler yalnızca mutfaklarda değil ofis, bahçe ve kafelerde de sıklıkla tercih ediliyor.

Farklı Renkleri Mutfağınıza Taşıyın

Kumaşın sıcaklığından ve rahatlığından vazgeçemeyenler için tasarlanan kumaş sandalyelerde pek çok farklı renk alternatifi bulunuyor. Mutfaklarında daha klasik bir çizgi benimseyenlerin ilk tercihlerinden olan kumaş sandalyelerde genellikle kahve, krem, gri ve toprak renkleri tercih ediliyor. Yemek masalarında daha romantik bir hava isteyenler pembe ve mavi gibi daha pastel tonları tercih ederken, kontrast geçişlerde daha canlı ve sıcak renkler kullanılıyor. Evine biraz daha hareket katmak isteyenler için ise desenli kumaş alternatifleri de bulunuyor. Kumaş sandalyeler yalnızca mutfaklarda değil, yemek masası sandalye takımı olarak da kullanılıyor ve oturma grubuna uygun renkler tercih edildiğinde daha bütünlüklü bir görünüm elde ediliyor.

Oturma yeri ve sırt kısmı tamamen kumaş kaplama olan sandalyelerin ayaklarında genellikle ahşap tercih ediliyor. Kalitesi ve şıklığı ile göz dolduran sandalyelerin kaplamasında çoğunlukla kir ve leke tutmayan, tay tüyü ya da nubuk gibi kumaşlar tercih ediliyor. Böylece sandalyeleriniz kolay temizleniyor ve ilk günkü parlaklığını uzun süre muhafaza ediyor.

Küçük Mutfaklara İşlevsel Çözümler

Kullanım kolaylıkları ve küçük boyutları ile genellikle küçük mutfaklarda tercih edilen tabureler, işlevsellikleriyle ön plana çıkıyor. Mutfak tabureleri, ayarlanabilir yüksekliği, tekerlekli ayakları ve geniş renk seçenekleri ile farklı ihtiyaçlar için de kullanabiliyor. Özellikle ofis, plaza gibi kalabalık yerlerde mutfak masa sandalyesi yerine tercih edilen taburelerde kullanılan metal ayaklar, sağlamlığı ve dayanıklılığı arttırıyor.

Katlanır sandalyeler ise küçük mekanlara nefes aldıran bir diğer alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Siyah ve beyaz gibi klasik renklerin dışında kırmızı, mor, yeşil gibi trend renklere de yer veriliyor. Kullanılmadığı zaman katlanıp bir kenara kaldırılabilen ve yer tasarrufu sağlayan katlanır sandalyeler, yalnızca mutfaklarda değil, balkonlarda ve bahçelerde ve yazlıklarda ve iş yerlerinde de kullanılabiliyor.

Farklı tarzlarda yüzlerce ürünü mutfak mobilyaları kategorisi altında toplayan Trendyol, zahmetsiz ve kolay alışveriş ayrıcalığının yanında çok cazip fiyat avantajları da sunuyor. Tek tıkla sahip olabileceğiniz bu harika ürünler, Trendyol güvencesiyle kapınıza kadar geliyor. Sizlere de zamanınızı ve paranızı boşa harcamadan keyifle alışveriş yapmak kalıyor.

Yukarı Çık