"

My Little Pony

" araması için 288 sonuç listeleniyor

My Little Pony

1980 yılında Hasbro tarafından piyasaya sürülen My Little Pony oyuncak at figürü, renkli yeleleri, sevimli yüzü ve farklı damgaları ile birlikte 90’ların başına kadar 150 milyon adet satarak rekor kırmıştır. 2010 yılında çizgi dizi olarak tekrar minik hayranlarının karşısına çıkan My Little Pony karakterleri, 2016 yılında “My Little Pony: Arkadaşlık Sihirlidir” ismi ile Türkiye’de yayınlanmaya başlamıştır.

My Little Pony, farklı karakterlere sahip 6 arkadaşın, uyum içerisinde yaşadıkları hayat hikâyelerini anlatıyor.  Birbirlerinin eksiklerini tamamlarken, zorlukları birlikte aşarak, hep birlikte mutlu olmanın yollarını arıyan çizgi dizinin baş kahramanları olan 6 Pony; güç, iyilik, dürüstlük, sadakat, cömertlik ve mutluluk elementlerini temsil ediyor.

My Little Pony Karakterleri ve Elementleri

Twilight Sparkle: Twilight Sparkle çok akıllı bir Pony'dir ve doğuştan liderlik ruhuna sahiptir. Onun için öğrenmek ve keşfetmek dünyanın en sihirli şeyidir. Zor durumlarda arkadaşlarına öğrettiği şeyler sayesinde tüm ekibi o kurtarır. Yeni öğrendiklerini arkadaşları ile paylaşmayı çok sever. Bu sebeple Twilight Sparkle, My Little Pony karakterleri arasında güç elementini temsil eder.

Fluttershy: My Little Pony dünyasının iyilik meleğidir, çok anlayışlı ve naziktir. Herkese çok iyi davranması ve arkadaşlarına yardım etmesi ile tanınır. Etrafına neşe saçar, çevresindeki hayvanları beslemekten büyük keyif alır. Fluttershy bu yüzden nezaket elementini simgeler.

Applejack: My Little Pony karakterleri arasında en dürüst ve çalışkan olandır. Çalışmak onun hayattaki tek amacıdır. O da diğer Pony'ler gibi zor durumlarda arkadaşlarının yanında olur. Bütün gün çalışsa da her zaman ailesi ve arkadaşları ile vakit geçirecek zaman bulur. Applejack, My Little Pony dünyasında dürüstlük elementinin temsilcisidir.

Rainbow Dash: Hayat onun için adeta bir maceradan ibarettir ve en büyük tutkusu da uçmaktır. En büyük hayali Pony akrobasi takımına katılmaktır. Her an yeni bir maceraya hazırdır. Çok cesur, sadık ve güvenilirdir. Arkadaşlarının kötü günlerinde onlarla maceraya atılmak için hiç tereddüt etmez, her an göreve hazırdır. Bu yüzden Rainbow Dash’in elementi sadakattir.

Rarity: Modaya olan ilgisi ve cömertliği ile tanınan Rarity, arkadaşları için modaya uygun kıyafetler tasarlamayı ve onların dış görünüşünü güzelleştirmeyi çok sever. Elindekileri arkadaşları ile paylaşmaktan keyif duyar. Pony'ler hep onun gibi olmak ister. Rarity, My Little Pony karakterleri arasında cömertlik elementini temsil eder.

Pinkie Pie: My Little Pony dünyasının neşe ve kahkaha kaynağıdır. Her zaman gülümser ve mutsuz bir durumu hemen mutlu bir hale çevirmek için uğraşır. Tatlı yemeyi çok sever ve parti yapmaya bayılır. Yaptığı şakalarla arkadaşlarının keyfini yerine getirir. Pinkie Pie, mutluluk elementini temsil eder.

My Little Pony’nin diğer karakterleri ise şöyledir: Prenses Celestia, Prenses Luna, Prenses Cadance, Ejderha Spike, Kraliçe Novo, Prenses Skystar, Kaptan Celaeno, Songbird Serenade, Tempest, Grubber, Storm King ve Capper.

My Little Pony Oyuncakları Trendyol’da

Aileler de My Little Pony karakterlerini çocuklar kadar çok seviyor çünkü çocuklar renkli ve sevimli My Little Pony oyuncakları ile oynarken, dostluk ve iyilik kavramlarını öğrenirler. My Little Pony figürleri, çocukların hayal dünyasını geliştirmeye de yardımcı olur. Çocuklar, onları konuşturarak karakterlerini ve dil becerilerini geliştirir ve onlarla duygusal bağ kurarak empati yeteneklerini güçlendirir.

My Little Pony peluş oyuncaklarının okul öncesi ve daha büyük çocukların oynaması için tasarlanmış iki farklı çeşidi vardır. My Little Pony oyuncakları hem plastikten, hem de yün ve kumaş materyallerden yapılmıştır. My Little Pony peluş oyuncak ve My Little Pony çanta çeşitleri, Trendyol’da tüm My Little Pony sevenlerini bekliyor!

Kendi Pony Karakterin ile Arkadaşlarını Hayran Bırak

Ponyler okula giderken de çocuğunuza eşlik eder. Birinci sınıf kaliteli kumaştan üretilen My Little Pony okul çantası, fermuarlı büyük bölmeleri ve cepleri sayesinde çocukların tüm eşyalarını ve kitaplarını taşımayı kolaylaştırır. My Little Pony sırt çantası ile çocuklar küçük ponyler gibi sırtlarında bir çift kanat varmışçasına okula uçarak, neşeyle giderler. Çocuklar, My Little Pony kalem kutusu içinden çıkan boya kalemleri ile en sevdikleri ponylerin resimlerini yapabilir, onlarla hayal dünyalarında koşup oynayabilirler. My Little Pony, kız çocuklarına onların en özel anlarında da eşlik ediyor. Kabarık kolları, tül etekleri, fiyonk ve kanat detayları ile lisanslı My Little Pony kostüm çeşitleri, doğum günleri ve partilerinin vazgeçilmezi oluyor. 

My Little Pony karakterlerinin farklı hikâyelerle tasarlanmış modellerini Trendyol'da kolaylıkla bulabilir, hızlı ve güvenli alışverişin konforunu yaşayabilirsiniz.