"

My Valice

" araması için 893 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

My Valice

Yolculuk yapacak herkes, eşyalarının da güven içinde taşındığını bilmek ister. Bu da ancak sağlam ve kolay kullanılabilir bir valizle olur. My Valice ürünleri ile bu güveni rahatlıkla hissedebilirsiniz. Hem My Valice küçük çanta modelleri hem de My Valice büyük boy valiz çeşitleri, Trendyol’un avantajlı fiyatları ile yolculuğu keyfe dönüştürür.

My Valice İle Yolculuk Çok Kolay

My Valice ürünleri, dayanıklı ve şık görünümü ile öne çıkar. My Valice diamond ABS kabin boy ve orta boy valizlerde, dayanıklılığı artırmak için özel bir ham madde kullanılır. Böylelikle sizi yarı yolda bırakmayacağından emin olursunuz. Gövde üzerindeki aksesuarlar çelik vida ile monte edilmiştir. Bu da parça değişimi gerektiğinde kolaylık sağlar.

Tekerlekleri 360 derece dönebilir ve size valizinizi yönlendirmek kalır. Tekerlekler kauçuk ve silikon ile üretildiği için valizi sürüklemek hem sessiz hem kolaydır. Manevralarda valizi yönlendirme sorununu ortadan kaldıran her yöne dönüş avantajı yolculuklarda ve bekleme salonlarında daha hızlı hareket etmenizi sağlar.

Valizinizde iç lastikli kemerler bulunur. Bu kemerler sayesinde eşyalarınızı yerleştirdiğiniz gibi bulursunuz. My Valice kabin boy valiz ergonomik tutuşu dolayısı ile ne kadar ağır olursa olsun sizinle birlikte yürür ve yönlenir. My Valice Premium ABS 4’lü valiz seti ve My Valice Diamond ABS 3’lü valiz seti ile ailecek yolculuklar çok kolay ve huzurlu geçer.

My Valice Bebek ve Sırt Çantaları

Minik yavrunuzun eşyaları hijyenik olarak korunuyor ve güvende mi? Darbelerde dağılan bebek çantaları her annenin en büyük kabusudur. My Valice anne bebek bakım çantası sayesinde annelerin ihtiyacı olan enerji ve güvenlik kolaylıkla sağlanır. İç hacmi geniş olan bakım çantaları içinde ısıyı sabit tutmak için özel üretilmiş bir termo cep bulunur. Çantanın arka tarafından iç bölmeye açılan fermuarlı göz sayesinde, çantanın tamamını açmadan ihtiyacınız olan malzemeye ulaşmanız sağlanır.

Çanta içinde kartlık gözü, gözlük askısı gibi çeşitli aksesuarların da taşınması için bölmeler bulunur. Böylelikle, ekstra çanta taşıma ihtiyacı olmaksızın rahat hareket edersiniz. My Valice bebek bakım çantası içinde, bebeğiniz için hijyenik kalması gereken kıyafetler, bezler ve diğer ürünler için hazırlanmış özel cep ve sizin kişisel eşyalarınızı koyabileceğiniz bölmeler birbirinden ayrıdır. Böylelikle eşyaların birbirine karışmasını engellemiş olursunuz.

Sıra dışı tasarımı ile kullanışlı ve ergonomik olmasının yanı sıra şık My Valice smart bag happy mom ürünleri, annenin mutlu olması için her şeyi düşünen My Valice’in en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Sırt çantalarında kolay erişilebilen kartlık gözü, gözlük asma yeri gibi bölmelerin yanı sıra, kötü niyetli kişilerin ulaşmasını imkansız kılan gizli gözler ile tüm eşyalarınız güven altında olur.

My Valice İle Şarjınız Hiç Bitmeyecek

My Valice ürünlerinin tamamında kullanılan ve büyük bir avantaj olarak nitelendirilen USB girişleri ile telefonunuzun şarjı bitmez. Su geçirmeyen My Valice akıllı sırt çantası ile gezilerinizde sürekli telefonunuzla fotoğraf ve video çekebilir, müzik dinleyebilirsiniz. My Valice USB girişli sırt çantası şarjınız bittiği anda imdadınıza yetişir. Aynı şekilde kabin valizleri, My Valice USB girişli pilot boy valiz ve diğer ürünlerdeki teknolojik kolaylık hayatınızı daha pratik hale getirir. Size sadece valizin içine Trendyol ürünleri arasından satın alabileceğiniz powerbank’i koymak ve bir ara kablo ile telefonunuzu güç kaynağına bağlamak kalır. Ara kablo ve güç kaynağı satın almak için diğer Trendyol ürünlerine göz atabilirsiniz.

Trendyol'un avantajlarından faydalanarak My Valice ürünlerine ulaşmak için vakit kaybetmeyin.