placeholder
"

Myra Gold

" araması için 772 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımları ile Myra Gold Takı Modelleri

Günlük hayat içerisinde en fazla kullanılan ürünler arasında yer alan takılar, kıyafetlere uyum sağlamasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Özel davetler ve düğünlerde giyilen kıyafetleri daha şık gösteren kolyeler, bunun yanı sıra normal günlerde de tercih edilmektedir. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan kolye, yüzük ve bileklik modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Myra Gold kuyumculuk üretmiş olduğu kolye, yüzük, bileklik ve pek çok takı ürünlerinde farklı tasarımlara yer vermektedir. Myra Gold kolye modelleri kadınların ve erkeklerin gündelik hayat içerisinde ve özel günlerde kullanabileceği şekilde şık bir görünüm sunmaktadır. Kadınların gözdesi durumunda olan çoğu takı modelleri bu marka bünyesinde farklı tasarımlarla yer almaktadır. Farklı tasarımlarla ön planda yer alan tektaş ve alyans modelleri Myra Gold markası adı altında birden fazla çeşitliliğe sahiptir. Myra Gold yüzük seçenekleriyle de müşterilerine hitap etmektedir.

Myra Gold Mücevher Modelleri

Myra Gold Mücevher Modelleri

Yüzükler kadınlar ve erkekler için popüler aksesuarlardan biridir. Myra Gold markasının tasarladığı yüzükler herkesin tarzına uygun bulunmaktadır. Desenli, kareli, daire gibi birçok farklı şekil ile tasarlanmaktadır. Ayrıca markanın tasarımda kullandığı yüzük rengi için de birçok seçenek bulunmaktadır. Kadın yüzüklerinde kullanılan canlı taşlar her ortamda dikkatleri üzerine çekmede fark yaratabilir. Yüzük ölçüsü, markası, yüzük malzemesi gibi birçok şeye dikkat edilmektedir. Yüzüğün boyutunu kontrol ederek doğru ürün seçimi yapılması önemlidir. Üretimde kullanılan malzemeler seçim sürecinin önemli detaylarından biridir. Üretim için genellikle altın tercih edilir. Yüzük, altın malzemedeki zarif görünümü ile oldukça popülerdir. 14 ayar yüzük modelinin yanı sıra piyasada farklı ayarlar da bulunmaktadır. Yüzük seçiminde beden, renk ve tasarım gibi birçok noktaya dikkat ederek ideal ürünü kısa süre içerisinde bulunabilir. Myra Gold erkek yüzük modelleri ile de kullanıcılarına seslenmektedir. Myra Gold yüzük modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahip olarak piyasada yer almaktadır. Düğünler, davetler, özel günler ve gece ortamları dahil her türlü ortamda kullanılabilen yüzük modelleri, kişinin tarzına ve stiline göre sunulmaktadır. Bunların yanı sıra Myra Gold, müşterilerine farklı çeşit modelleri de takdim etmektedir. Myra Gold tüm bu çeşitlerini bir arada toplayarak müşterilerine setler halinde sunmaktadır. Özellikle kadınlara yönelik set modelleri tasarlayan bu marka, kendi bünyesi altında her kadının kendisini özel hissedeceği takıları bir araya getirerek farklı fiyatlar üzerinden satışa çıkarmaktadır.

Myra Gold Takı Setleri

Myra Gold Takı Setleri

Takılar, günlük kıyafetleri benzersiz bir şekilde yorumlamanın en kolay yollarından biridir. Takıların çeşitliliği oldukça fazla bir alandır. Giysilere eklenen takılar, stil yansıtmaya olanak tanır. Takıları sade spor elbiseler veya klasik elbiselerde kullanmak mümkündür. Myra Gold set modelleri içerisinde yer alan küpe, kolye, yüzük, bilezik ve bileklik gibi takıları tek parça satın alabilir ya da bu ürünleri farklı tarzlarda kombin etmekte zorlanıyorsanız set halinde satın almak da mümkündür. Satın alınan takılar, takım olarak ayarlanarak zaman kaybı olmadan istenilen şekilde kullanılabilir ve daha şık hale getirilebilir. Tasarımı ve göz alıcı rengiyle her kombine uyum sağlayan altın takılar, kıyafetlerde vazgeçilmeyen aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber herkese uygun olarak tasarlanan altın takılar hediyelik olarak da kullanılmaktadır. Düğünlerin olmazsa olmazı bilezikler en fazla hediye olarak satılan takılar arasında yer almaktadır. Myra Gold bilezik modellerinde farklı işlemelere ve tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Myra Gold kolye setlerin vazgeçilmezi arasındadır. Kadınlara özel olarak tasarlanan Myra Gold altın kolyeler düğünlerin, davetlerin ve iş hayatının en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Zarif ve modern bir görünüm sunan altın bileklikler de günlük yaşamın en önemli aksesuarları arasındadır. Myra Gold bileklik modelleri her kadının ve erkeğin istekleri ve beğenilerine karşılık verecek türde satışa çıkarılmaktadır. Kadınların her alanda kulaklarına taktığı küpeler, farklı tasarım ve desenlerde kadıların beğenisine sunulmaktadır. Myra Gold küpe tasarımları ve kullanmış olduğu işlemelerle kadınların zarif ve şık görünmelerine yardımcı olmaktadır. Klasik takıların kombinlenmesi güzel bir stil yaratırken, elbiselerle takılan küpeler kıyafetlere lüks bir görünüm katmaktadır. Takı seçerken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri, giyilen eşyaların desen ve renklerinin uyumudur. Şık görünümlü kolye, yüzük ve bilekliklerin birçoğu günlük olarak takılabilir ancak davetler ve özel günlerde ise sade ve şık takılar tercih edilir. Dengeli olmak ve aşırıya kaçmamak önemlidir. Set halinde satılmakta olan takılar birden fazla parçayı bir araya getirerek kombin konusunda yardımcı olmaktadır. Set olarak sunulan takılar daha uygun fiyatla yer almakla beraber pek çok takı çeşidini de barındırmaktadır. Hem kombin açısından hem de bütçe açısından kolaylık sağlayan takı setlerinin kutuları da oldukça güzel bir görünüme sahiptir.

Myra Gold Modelleri ve Fiyatları

Myra Gold Modelleri ve Fiyatları

Oldukça şık ve zarif bir görünüme sahip olan altın takılar, hayatın pek çok yerinde kullanıldığı gibi gün içerisinde de giysiler ile kombin yapılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yaz ve kış aylarında giyilen kıyafetler ile kolay bir şekilde kombinlenen altın takı modelleri, farklı tasarımlara sahiptir. Kadın ve erkek müşterilere özel olarak tasarlanan yüzükler ise bu kombinlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Myra Gold alyans yüzük modelleri bir ömür boyu yaşamını birleştirmek isteyen çiftlere özel olarak farklı tasarımlarda üretilmektedir. Eşlerine güzel ve özel bir hediye sunmak isteyen erkek müşterilerin beğeneceği türden yüzükler ise genellikle tektaş modeller olmaktadır. Eşlerini mutlu etmek isteyen erkek müşterilere özel olarak tasarlanan ve her bütçeye uygun olan yüzük modelleri Myra Gold markası adı altında pek çok çeşitliliğe sahiptir. Myra Gold tektaş yüzük modellerinde kullandığı desenler ve işlemelerle kadınların rüyalarını süslemektedir. Her bütçeye uygun olarak bulunan tektaş yüzük modelleri, farklı tasarımlarla kadınların ilgisini çekmektedir. Kadınlar tarafından oldukça beğenilen tektaş yüzükler, gün içerisinde her kombine uymasıyla da pratik bir kullanım sunmaktadır. Bunun yanı sıra daha ağır görünen yüzük modelleri de bulunmaktadır. Kadınların beğenisini oldukça kazanan beştaş yüzük modelleri bu kapsamda kadınlara güzel ve ışıltılı bir görünüm kazandırmaktadır. Pırlantalardan oluşan beştaş yüzük modelleri anlamlı bir hediye olacaktır. İncelikle tasarlanan Myra Gold beştaş yüzük modelleri gösterişli kıyafetler ve gündelik hayatta kullanılabilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu yüzükler özel işlemeler ile detay kazanmaktadır. Bunların yanı sıra erkekler için tasarlanan bileklikler, kıyafetlere oldukça güzel bir hava katmaktadır. Erkeklerin de tercih ettiği bileklik çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Myra Gold erkek bileklik modellerini her ortama uyacak şekilde ve her tarzı yansıtacak şekilde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Kadın ve erkeklere özel olarak tasarlanan bileklikler, materyalleri bakımından da ayrılmaktadır. Bu kapsamda üretiminde kullanılan materyaller fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Takıların fiyatları bununla beraber pek çok özelliğe bağlı olarak değişmektedir. Altın takılar gram üzerinden hesaplanmaktadır. Gramıyla beraber fiyat üzerinde değişiklik yaşatan hususlar arasında işlemeler de gelmektedir. Bir takı üzerinde bulunan el işçiliği onu daha değerli yapmaktadır. Set halinde satılan takılar ve tek tek satılan takılar arasında da değişiklik yaşanmaktadır. Kolye, bileklik, küpe, bilezik, yüzük, alyans, tektaş, kolye ve beştaş modelleri set halinde alınabilir ya da tek tek satın alınabilmektedir. Trendyol üzerinden Myra Gold yorumlarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri kendiniz ve sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.