Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky

Satıcı : Avrupa Oyuncak
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
1.849 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky

Geri Bildirim Ver
 • Çocukların oyuncak bebeklerini gezdirebileceği hafif ergonomik ve kademeli Oyuncak Bebek Arabası.
 • Pratik bir şekilde montaj ile demontaj edilebilir özelliğe sahiptir ve kolayca katlanabilir.
 • Önde ve arkada 2 tekerleği bulunmakta ve tekerlekleri 360º dönme özelliğine sahiptir.
 • Pusetin yatar pozisyonu ile itme kolu ve güneşliği kademeli olarak ayarlanabilir.
 • Çocukların bebek aksesuarlarını koyabileceği çantası mevcuttur.
 • Bagaj ve ya koltuklarda pratik bir şekilde taşınabilme özelliğine sahiptir.
 • 3 ve 6 yaş arası çocukların oynaması için uygundur.
 • Çocuk gelişimi ve sorumluluk alma bilinci kazandırmada yardımcı olan bir oyuncaktır.
 • Oyuncak'ta kullanılan maddeler yetkili Türk Test şirketlerince madde testinden geçirilmiş olup onay alınmıştır.
 • Boyutları:
 • Boy: 68 cm.
 • En : 35 cm.
 • Derinlik : 62 cm.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Yaş 6-9 Yaş
Geri Bildirim Ver

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky

Kız çocukları oyuncak bebekleriyle oynamayı ve özellikle kendi bebeklerini gezdirmeyi sevdiklerinden dolayı Nano oyuncak bebek arabası, kız çocukları tarafında en çok rağbet gören ürünler arasında yerini alır. Çocukların yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirmede önemli paya sahip olan bebek arabaları sayesinde hayallerindeki oyunları oynayabilme imkanına ulaşabiliyorlar. Kız çocuklarının evcilik oyunlarına ayrı bir renk katan Nano bebek arabaları, çocukların kişisel gelişiminde ve sorumluluk alma bilinci kazanmalarında önemli olduğundan ebeveynler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Pratik bir kullanımının olması, kolayca montaj ve demontaj edinebilmesi, bunun yanında katlanabilme özellikleri Nano bebek arabasını daha da kullanışlı kılar. Bebek arabalarının ergonomik tasarımı ve içeriğinde kullanılan maddelerden onay almış olması çok satılan ürünler arasında yer almasına katkı sağlar.

 • Sorumluluk bilinci kazandırma
 • Pratik kullanım
 • Ergonomik tasarım

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky Özellikleri

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky Özellikleri

Pratik ve rahat kullanımı sayesinde son zamanlarda kız çocukları tarafından en sık tercih edilen ürünler arasında yerini alan Nano oyuncak bebek arabası Vicky, çocuklara hayallerindeki evcilik oyunlarını oynamalarına olanak sağlar. Kolayca katlanabilme özelliğindeki bebek arabalarının önde ve arkada ikişer tekerleği bulunur ve tekerlekler 360 derece dönme özelliğine sahiptir. Çocukların oyunlarını daha da zevkli hale getirebilecek bebek aksesuarları için ayrıca bir çanta bulundurmanın yanı sıra çeşitli desenlerdeki renkli kumaşı ile evcilik oyunlarına ayrı bir renk katar. Bebek arabasının pusetinin yatar pozisyonun kademeli olarak ayarlanabilmesinin yanında güneşliğinin de ayarlanabilmesi mümkündür. Tüm bu özelliklerinin yanında metal ana gövdesi sayesinde uzun süreli kullanım özelliğine sahiptir. Böylece kız çocuklarının kendi oyuncaklarını istediği yere gezdirmesine olanak tanıyan bebek arabaları oldukça ilgi görür.

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky Kullanımı

Nano Oyuncak Bebek Arabası Vicky Kullanımı

Birçok kullanışlı özelliğinin yanında ergonomik kullanımı sayesinde de ilgi odağı konumunda olan Nano Bebek Arabası Vicky, 3-6 yaş arası çocukların kullanımı için uygundur. Katlanabilir özellikte olması taşınabilmesi açısından oldukça büyük avantaj sağlar. Böylece arabaların bagaj ya da koltuk kısmında kolaylıkla taşınabilir. Bebek arabalarının dayanıklı olması, güvenli bir şekilde kilitlenmesi, kademeli olarak ayarlanabilme özelliğine sahip olması müşterilerin ürün memnuniyetini artırır ve bunun yanında kız çocuklarına rahat sürüş imkanı sunar. Ürünün sunduğu memnuniyet ve sağladığı birçok fayda gerekçesiyle müşteri sayısı gün geçtikçe artar. Çocuklara sorumluluk alma bilincini aşılamanın yanında kişisel ve zihinsel gelişimlerini de olumlu yönde etkileyen ayrıca kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan Nano oyuncak bebek arabası Vicky sadece kız çocuklarının değil ebeveynlerinin de bir numaralı ilgi odağı konumundadır.

Nano Oyuncak Bebek Arabası Fiyatları ve Kalite Standartları

Nano Oyuncak Bebek Arabası Fiyatları ve Kalite Standartları

Fiyatları belirli bir aralıkta değişkenlik gösteren Nano oyuncak bebek arabası Vicky genellikle bütçe dostu olmasıyla dikkat çeker. Çocuk oyuncaklarının belirli bir fiyat aralığında bulunduğunu var saydığımızda cep yakmayan fiyatları sayesinde daha da tercih edilir bir ürün haline gelir. Sahip olduğu tüm özellikleri hesaba katılarak belirlenen ürünün fiyatı, çocuklara sunduğu birçok avantaj sayesinde değerini hak eden bir üründür. Tüm bunların yanında içinde bulundurduğu maddelerin yetkili şirketlerin yaptığı testler sonucu onay alması, bebek arabasının güvenilir bir ürün olduğuna işaret eder. Bütün bu sebepler gerekçesiyle çoğu müşterisinin beğenisini kazanan ürüne siz de vakit kaybetmeden avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kız çocuklarının oyunlarını daha da zevkli ve eğlenceli hale getiren ve çocuk gelişimi açısından pek çok yarar sağlayan ürüne Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.