Damacana Pompası kategorisinde
en çok satılan 3. ürün

Narpump Çok Hızlı Damacana Pompası, Dakikada 3.4 litre su çıkışı, Çift Motor, USB Şarjlı ve Otomatik ORT-JETMAKERDMCN

Satıcı : Narpump
129,90 TL
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Narpump Çok Hızlı Damacana Pompası, Dakikada 3.4 litre su çıkışı, Çift Motor, USB Şarjlı ve Otomatik

 • 2-Damacana üzerindeki mavi kapağı sökmeyiniz. Bıçak yardımı ile hafifçe delik açarak pompayı oturtabilirsiniz. Böylece kullanım kolaylığı sağlar.
 • 3-Silikon boru Food grade sınıfı Sağlıklı malzemeden üretilmiştir. 3 dk kaynatarak kolayca temizleyebilir.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Renk Beyaz
Şikayet Et

Pratik Kullanımları ile Şarjlı Otomatik Damacana Pompası

Sağlıklı ve lezzetli olan suları içmek için arıtılmış sular tercih edilmektedir. Bu nedende evlerde damacana su tercih edilmektedir. Damacana su uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Bu sayede tekrar tekrar alışveriş yapılmamaktadır. Günümüzde damacana modellerine uyacak şekilde pompalar üretilmektedir. Bu pompalar genel olarak standart özelliktedir. Standart yapıda olan pompalar el desteği ile çalışmaktadır. Tezgâh üstü için bulunan pompalar diğer ürünlere göre farklı özelliklere sahiptir. Otomatik damacana pompası, pratik bir kullanım sağladığı için tezgâh üstlerinde kullanıma uygundur. Damacana pompaları, suların daha hijyenik ve pratik bir şekilde içilmesini sağlamaktadır. Standart yapıda olan ürünler sağlıklı sular ve pratik kullanım için idealdir. Standart ürünler kol gücü ile çalışmaktadır. Çift motorlu şarjlı otomatik damacana su pompası, sağlığını seven ve konforuna düşkün kişiler tarafından tercih edilmektedir.

 • Metal Su Yolu
 • Çift Motor
 • Sağlıklı Malzeme

Damacana Su Pompası Kullanımı

Damacana Su Pompası Kullanımı

Pratik bir şekilde su doldurulmasını sağlayan su pompaları, farklı malzemelerden üretilmektedir. Genellikle plastik malzemeden üretilen ürünler belli kullanım sonrasında değiştirilmektedir. Kullanılan malzeme gereği, içinde uzun süre su kaldığında ürünlerde yosunlaşma görülebilmektedir. Plastik olmayan modellerde sürekli değişim gerekmemektedir. Bu durum bütçe tasarrufu için oldukça avantajlıdır. Narpump şarjlı otomatik damacana su pompası, sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır. Bu modeller, plastik ve klasik modellerde olduğu gibi kol gücüne ihtiyaç duymaz. Birçok damacana modeli ile uyumlu olan ürün, küçük bir tuş sayesinde çalışmaktadır. Bu ürünlerin kurulumu oldukça basittir. Hafif yapısı ile kolayca taşınmaktadır. Metal su yolu içerebilen ürün sayesinde zaman içinde yosunlanma problemi yaşanmamaktadır. Şarjlı damacana su pompası yorumları incelendiğinde ürünün oldukça pratik olduğu dikkat çekmiştir.

Şarjlı Damacana Su Pompası Avantajları

Şarjlı Damacana Su Pompası Avantajları

Pratik bir kullanım sağlayan şarjlı otomatik damacana su pompası, şarj kablosu sayesinde yeniden şarj edilebilmektedir. Bu sayede daha uzun bir kullanıma sahip olan ürünün dokunmatik tuşlu modelleri de mevcuttur. Her evin ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alan su pompalarının imal edildiği malzeme çok önemlidir. Plastikten üretilen ürünlerin boru kısmı da plastiktir. Plastikler uzun süre su ile temas ettiğinde suyun tadında değişme görülebilmektedir. Ek olarak yosunlaşma problemi meydana gelmektedir. Bu sebeple metalden üretilen pompalara olan ilgi daha yoğundur. Paslanmaz metaller sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Narpump şarjlı otomatik damacana su pompası iki kat hızlı dolum yaparak kullanıcıyı yormamaktadır. Şarjlı modellerin Android USB ile şarj edilen modelleri de mevcuttur.

Narpump Şarjlı Damacana Su Pompası

Narpump Şarjlı Damacana Su Pompası

Trendyol'da bulabileceğiniz Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası İki kat hızlı (Çift Motorlu ) 3,5 litre/dk, kullanımı kolay bir üründür. Pilli ve şarjlı pompalar sayesinde su doldurma işlemi oldukça pratikleşmiştir. Kol gücüne ek olarak su doldurma işlemi sırasında suyun taşması çok sık rastlanan bir durumdur.. Şarjlı damacana su pompası nasıl takılır sorusunun cevabı birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ürünü damacanaya takarken mavi kapak sökülmemektedir. Bıçak yardımı ile hafif bir delik açılarak pompa yerleştirilmektedir. Ürünün slikon borusu Foodgrade sınıfı sağlıklı malzemeden üretilmiştir. 3 dakika kaynatıldığında kolay bir şekilde temizlenmektedir. Ses oranı az olan ürünlerin bazılarında LED ışık seçeneği de mevcuttur. LED ışık sayesinde daha güzel bir görüntü elde edilmektedir. Yüksek boyutlarda olan 5 lt pompalar tercih edildiğinde, damacananın en altlarına kadar ulaşmak mümkündür.