"

Nascita

" araması için 1411 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Nascita

Nascita, 1960'lardan bu güne süregelen tecrübesi ve profesyonelliği ile kişisel bakımınızda ihtiyacınız olan ürünleri sizlere sunuyor. Yenilikçi ve trendleri takip eden tasarımları, kaliteli malzeme kullanımı ve ergonomik tasarımları ile ses getirmekte. Marka özellikle makyaj fırçaları ile biliniyor. Bunun yanı sıra kişisel bakım alanında epey ilerlemiş olan Nascita yüz temizleme fırçaları ve saç tarakları ile de oldukça beğeni topluyor.

Nascita ile Kusursuz Bir Makyaj

Nascita makyaj fırçaları yüz makyajınızın her adımında cildi yıpratmayan yumuşak yapısı ile sizlerle. Üstelik çok çeşitli tasarımları ile Nascita makyaj fırçaları zevkinize de hitap ediyor. Ergonomik tasarımı sayesinde makyajınızı yorulmadan yapmanız da mümkün. Nascita makyaj fırçalarının kılları, yüz makyajınıza uygun olarak kesilmiştir. Bu sayede kusursuz makyajlar elde edebilirsiniz. Kısa ve küt kıl kesimli fondöten fırçası ile yüzünüze uyguladığınız fondöteni eşit bir şekilde ufak darbeler ile tüm cilde eşit şekilde yayabilirsiniz. Nascita makyaj süngeri fondöteni yutmayan yumuşak yapısı ile ciltte kızarıklığa sebep olmadan cilt ile bütünleşen bir uygulama yapmanızı sağlar. Nascita kapatıcı fırçası, yüzünüzün kapatıcı uygulayacağınız küçük bölgelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede kapatıcınızı istediğiniz bölgeye istediğiniz kadar yayabilirsiniz. Açılı far fırçaları ile gözlerinize uygulayacağınız farın hatları daha belirgin olur. Bu sayede birden fazla far rengini çekinmeden gözlerinize uygulayabilirsiniz. Karıştırma fırçaları ise renkleri birbirine eşit derecede doğal bir görünümle karıştırmak, istenirse renkleri yaymak için özel olarak üretilmiştir. Karıştırma fırçalarını kullanırken narin yapılı kıl yapısı ile göz kapaklarınız da korunur. Makyaj üzerinde fırça izi bırakmaz. Nascita makyaj fırçası seti ise tüm yüz makyajınız için ihtiyacınız olan tüm fırçaları içerir. Bu fırçalar eğlenceli tasarımları ile göz doldururken, makyajınızı mükemmel bir şekilde yapabilmeniz için özel olarak geliştirilmiştir. Makyaj fırçası setleri aynı zamanda daha uygun fiyata sahiptirler. İçerisinde genellikle 6-7 adet makyaj fırçası bulunur. Bununla birlikte göz makyajını ayrıntılarıyla yapmayı sevenler için göz makyaj fırçası seti, göz makyajı için ihtiyacınız olan açılı, kesik uçlu ve ince fırçaları içerisinde barındırarak  makyajınızın kusursuz görünmesini sağlar.

Nascita ile Parlak ve Sağlıklı Ciltler

Nascita yüz temizleme fırçaları ile her gün cildinize ihtiyacı olan bakımı yapabilirsiniz. Yumuşak kıl yapısı cildi nazikçe temizleyerek cilt üzerindeki makyaj kalıntılarının ve ölü derinin atılmasına yardımcı olur. Günlük bakımınızda dilerseniz yüz temizleme köpüğünüz, jeliniz, sabununuz ile kullanabilirsiniz. Bu sayede cildinizi derinlemesine temizlemiş olursunuz. Nascita yüz temizleme fırçası yüzünüz için özel olarak geliştirilmiştir. Teninizde çizilmeye, tahrişe ve kızarıklığa sebep olmadan nazikçe cildi temizler. Aynı zamanda cilde masaj yaparak cilt üzerinde dolaşım sisteminin canlanmasına yardımcı olur. Böylece cildiniz daha parlak, canlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşur. Yüz temizleme fırçasının tutumu oldukça ergonomiktir. Küçük yapısı sebebiyle seyahaterde kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca Trendyol üzerinden Nascita indirim fırsatlarını yakalayarak avantajlı fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Nascita Profesyonelliği Saçlarınızda!

Nascita saç bakımında da yanınızda! Nascita tarak ve saç fırçası çeşitleri de saçınızın ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Nascita saç fırçası çeşitleri saçlarınızda elektriklenme yapmadan kolay taramayı sağlar. Saç uçlarını kırmadan, saç köklerini incitmeden tarama yapar. Fırça uçlarında saç derisini koruyan ve deriye masaj yapan yumuşatıcı topçuklar bulunur. Bu sayede saç deriniz üzerinde kan dolaşım hızı da artar. Şık tasarımları ile beğeninizi kazanır. Saçınızın ihtiyacına göre farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Nascita taraklar ile de açılması zor saçlarınızı kolayca açabilir seyahatlerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Ayrıca Nascita profesyonel bakış açısını koruyarak kuaför tarakları da tasarlamıştır kuaför tarakları sayesinde evinizde de saçlarınıza kolayca şekil verebilir, boyayabilirsiniz. Nascita ile yüzünüz gibi saçlarınız da canlı ve güzel görünsün!