Yıldızlı Ürünler
Eldiven Boyutu
Fiyat
Cinsiyet
Persona
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Kumaş/İplik Özellik
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Desen
Ek Özellik
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Materyal
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Tipi
Yaş
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Naylon Eldiven

" araması için 375 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Naylon Eldivenler Trendyol’da!

Plastik eldiven, elleri dışarıdan gelebilecek zararlı maddelere karşı koruma, gıda ve sağlık alanında hijyen sağlayabilme gibi farklı amaçlarla kullanılır. Tek kullanımlık plastik, polietilen eldiven çeşitleri hastanelerden gıda üretimine, temizlikten güzellik salonlarına kadar pek çok farklı alanda giyilebilir. Naylon eldiven günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ihtiyaçlar arasında yer alır. Ellerin şeklini alarak sıkı kavrayan bu ürünler, temizlik sırasında kimyasal deterjanlara karşı cildi koruyarak tahriş ya da yaralanmalara karşı maksimum koruma sağlar. Ürünler siyah, kırmızı, mavi, mor, beyaz plastik eldiven gibi farklı renk seçeneklerine sahiptir. Trendyol’da farklı özelliklere sahip yapılarıyla bulacağınız plastik eldiven çeşitleri ve yorumlarını detaylı şekilde inceleyerek aradığınız modele ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Naylon Eldiven Çeşitleri

Kullanım Alanlarına Göre Naylon Eldiven Çeşitleri

Tek kullanımlık, siyah, şeffaf, ince naylon eldiven ürünleri, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek pek çok çeşite sahiptir. Bazı modeller kalın dokulu bir yapıyla ve pudrasız olarak üretilir. Tutuş hakimiyeti sağlayıp farklı yüzeylerde kolay kavrayış imkanı sunan plastik ameliyat, doktor eldiveni modelleri başka alanlarda da kullanılabilir. Plastik cerrahi eldiven hijyenin öne çıktığı sağlık alanlarında yaygın olarak tercih edilir. Dayanıklı materyaller ve farklı tekniklerle ısıya dirençli olarak geliştirilen plastik fırın eldiveni çeşitleri, sıcak mutfak eşyalarını rahatça taşıma imkanı sunar. Plastik bulaşık eldiveni, hem temizlik esnasında ağır ve zararlı kimyasallara karşı cildinizi hem de kir ya da pisliklere karşı ellerinizi korur. Sürekli temizlik malzemeleri ile temas eden müşteriler, ellerinde meydana gelebilecek tahrişlerin önüne geçmek için içi pamuklu dışı naylon eldiven çeşitlerini değerlendirebilirler. Hijyen kaygılarının olduğu yerlerde mikrop kapma riski olduğu kadar çeşitli hobi etkinliklerinde de koruyucu ürünler kullanmak gerekebilir. Çocuk plastik eldiven ürünleriyle onları hem dış ortamların riskinden koruyabilir hem de eğlenceli hobilerini rahatlıkla yapmalarını sağlayabilirsiniz.Ayrıca plastik doktor eldiveni, kalın plastik eldiven, şeffaf naylon eldiven, uzun plastik eldiven, tek kullanımlık naylon eldiven, renkli plastik eldiven, tek kullanımlık plastik eldiven ve ince plastik eldiven seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Ekonomik Paketleriyle Naylon Eldiven Özellikleri

Ekonomik Paketleriyle Naylon Eldiven Özellikleri

Ekonomik ve pratik kullanım imkanı olan naylon eldiven 100’lü paket seçeneğine sahiptir. Gün içinde yoğun olarak koruyucu kullanmak zorunda olan müşteriler çok adetli paketlerle bütçelerinden tasarruf edebilirler. Doğallıktan yana iseniz kauçuk bitki özünden üretilen lateks eldiven 10’lu, 100’lü paket alternatiflerine de göz atabilir, kullan at şeklinde yararlanabilirsiniz. Profesyonel müşteriler çalışırken üniforma giyiyor ise koruyucu ekipmanlarının kıyafetleri ile uyumlu olmasını isteyebilir. Kalın, ince, şeffaf, renkli, uzun, plastik eldiven modelleri de müşterilerin beklentilerini karşılamak üzere farklı renk alternatifleriyle beğeni toplar. Canlı renklerle üretilen uzun kollu plastik eldiven çeşitlerinin maksimum koruma imkanından yararlanabilir. Bu modelleri kullanarak ağır şartlar altında icra ettiğiniz işlerde cildiniz için yüksek koruma sağlamanız mümkündür. Kaliteli ve sağlam plastik eldiven nerede satılır sorusunun cevabını Trendyol’da bulabilir, ürünler hakkında yapılan müşteri yorumlarını okuyarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avantajlı Fiyatlarıyla Naylon Poşet Eldiven Modelleri

Avantajlı Fiyatlarıyla Naylon Poşet Eldiven Modelleri

Sağlık alanında meydana gelebilecek beklenmeyen olayların önüne geçebilmek adına mutlaka koruyucu kullanılması önerilir. Temizlik ve rahatlık sunan naylon poşet eldiven tek kullanım özelliğe sahiptir. Tekrar kullanılamadığı için yüksek oranda hijyen sağlayan ürünün çoklu seçenekleri bulunur. Özellikle boyalarla uğraşan kişilerin öncelikli tercihleri arasında olan plastik, lateks, naylon eldiven fiyatları, sık harcanan sarf malzemesi olduğu için makul rakamlarla sunulur. Yapacağınız iş kısa süreli ise ve sadece cildinizle temas etmesini istemediğiniz maddelere dokunmanız gerekiyorsa polietilen şeffaf eldiven çeşitlerini kullanmanız önerilir. Polietilen ürünler, salça veya saç boyası gibi ağır leke bırakacak maddelerle temastan kaçınmak için idealdir. Yiyeceklerin sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretilmesi hukuki bir zorunluluktur. Gıda alanında hijyen koşullarını sağlayabilmek adına plastik pudrasız eldiven seçeneği değerlendirilir. Uygun fiyat avantajlarıyla Trendyol’dan temin edebileceğiniz bu ürünleri dokunma hissiyatını kaybetmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.