İlgili Kategoriler
Cinsiyet
"

La Roche Posay Nemlendirici Krem

" araması için 50 sonuç listeleniyor
La Roche Posay
Filtreleri Temizle
Sonraki Sayfa

La Roche Posay Nemlendirici

Cildiniz yeterince nemlendirilmezse esnekliğini kaybeder, ışıltısız ve donuk bir hâle bürünür. Mevsimsel geçişler, rüzgâr, soğuk/sıcak etkileri, güneş ışınları ve tüm dış etkenler cildinizin nem oranının düşmesine ya da tamamen kaybolmasına neden olabilir. Kaşıntı ve kızarıklık problemi olan hassas ciltler bu süreçten daha kötü etkilenir. Artık tüm bu olumsuzlukları gidermek, cildinize ihtiyacı olan nem dengesini geri kazandırmak, sağlıklı ve pırıl pırıl bir cilde kavuşmanızı sağlamak için dünya çapında 25.000 dermatolog tarafından önerilen hassas cilt bakım uzmanı La Roche Posay nemlendirici ürünleri var. Cildinizi yumuşak ve nemli tutan nemlendirici ürünler; yağlı, kuru, karma, ve hassas cilt tiplerine özel seçenekler sunar. Bu ürünler cildinizi nemlendirmekle kalmaz aynı zamanda kuruluğun neden olduğu tüm olumsuzlukları da giderir. 

La Roche Posay Hassas Cilt Nemlendirici 

Dünya üzerinde kadınların ciltleriyle ilgili en fazla şikâyetçi olduğu konu ciltlerindeki hassasiyettir. Rahatsızlık, gerginlik, batma ve kızarıklık gibi şikayetlere neden olan hassas cilt problemlerini gidermek ve agresif tutum sergileyen cildi yatıştırmak üzere La Roche Posay hassas cilt nemlendirici ürünleri seçmek cildiniz için yerinde bir tercih olacaktır. Normalden kuruya, normalden karmaya ve yağlı cilt tiplerine kadar tüm hassas ciltlere özel olarak formüle edilmiş nemlendiriciler, cildinizde suyu tutarak yoğun bir şekilde nemlenmesini sağlar ve ciltte uzun süreli su tutulumu için hücresel  bütünlüğü destekler. Çift etkili nemlendiriciler, Hyaluronik asit parçalarıyla güçlendirilerek formüle edilmiştir. 

Yağlı ve Düşük Toleranslı Ciltler İçin Thermal Sulu Nemlendiriciler 

Paraben içermeyen parfümsüz formüllü nemlendirici bakım kremleri, hassas, yağlı ve düşük toleranslı ciltleri tahriş etmeden nazik bir şekilde nemlendirir. Alerji eğilimli ve işlem görmüş cilt tipleri için de oldukça faydalı bir ürün olan kremlerin formülleri, cilt dokusunu yatıştıran, güçlendiren ve ferahlatan termal suyu ile desteklenmiştir. Hafif ve yağsız dokusuyla cildinizin yüzeyinde yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz ve cildiniz tarafından hızla emilir. Cilt yaşlanmasını da geciktiren termal su, içerdiği selenyum ve minerallerin birleşimi ile cilde yumuşaklık rahatlık ve antioksidan etki sağlar, toleranssızlık riskini minimize eder. 

La Roche Posay Kuru Ciltler İçin Nemlendirici 

Hassas atopiye eğilimli kuru cilt tipleri için üretilen nemlendirici bakım kremleri, hassas, normalden karmaya dönük, kurudan çok kuruya dönük ve hassas da dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine özel seçenekler sunar. Hassas, normalden karmaya dönük cilt tipleri için üretilen nemlendiricilerin içeriğinde yer alan termal su içerisinde bulunan yeni nesil su taşıyıcılar, hidrolipidlerle birleşir ve kuru ciltleri yoğun olarak nemlendirir. Tüm cilt tipleri için uygun nemlendirici ürünleri ise açık ve orta olmak üzere iki ton seçeneği sunar. Hassas ciltler için formüle edilen nemlendirici bakım kremleri, SPF 20 korumalı, cilt tonunu eşitleyici ve solgunluk karşıtı etkiye sahiptir. Tüm nemlendirici bakım kremleri, cildinizdeki aşırı hassasiyeti, kızarıklığı, yanma, batma hissini ve gerginliği giderir. Atopiye eğilimi azaltır, tolerans riskini minimuma çeker, cildin yoğun bir şekilde nazikçe nemlenmesini sağlayarak yaşlanmasını geciktirir. Üstelik bunları cildinizi tahriş etmeden nazik bir biçimde yapar. İçerdiği zengin mineraller ve formüller sayesinde dış etkenlerin neden olduğu olumsuzluklarla savaşarak kalıcı bir nemlenme sağlar. 

Güçlü formüllerle üretilen La Roche Posay nemlendirici fiyat bakımından da oldukça cazip seçenekler sunar. Cildinize ihtiyacı olan nemi, sağlığı ve güzelliği yeniden kazandıran nemlendirici bakım kremleri ile ışıl ışıl ve aydınlık bir cilde yeniden kavuşabilirsiniz. Bütçenize uygun La Roche Posay nemlendirici fiyat krem seçeneklerini Trendyol'da inceleyebilir, beğendiğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.