"

Nerf

" araması için 94 sonuç listeleniyor

Nerf

Aksiyon ve macera tutkunları için oyuncak silah üretimi yapan Nerf markası, Hasbro markasının alt kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Farklı yaş gruplarından kullanıcılar için farklı modellerde üretim yapan Nerf silahları ilk olarak Reyn Guyer adındaki bir Amerikan mucidi tarafından tasarlandı. Zararsız olan sünger ve hafif plastik mermiler kullanan Nerf silahları zaman içerisinde çeşitlenerek kullanıcıların ilgi ve beğenisini kazanmayı başardı. Sıcak yaz günlerinde eğlenmek için üretilen su tabancalarından, parkurlarda ve farklı oyun alanlarında aksiyonlu bir deneyim yaşatacak gelişmiş modellere kadar pek çok Nerf tabanca ve silah çeşidi bulunur. Nerf silah fiyatları, pek çok farklı kritere göre değişiklik gösterir. Siz de Trendyol'un uygun ve avantajlı fiyatlarından yararlanarak Nerf sahibi olabilir ve maceraya katılabilirsiniz.

Nerf Elite Serisi ile Rakip Tanımayın

Uzun mesafeli saldırılar için özel olarak geliştirilen Nerf elite serisi silahlar, yirmi yedi metreye kadar isabetli ve seri atış yapabilen modelleri içerir. Elite serisi dart mühimmatı kullanan bu modeller, zorlayıcı koşullarda gerçekleştirilen nefes kesici karşılaşmalarda yüksek performanslarıyla göze çarpar. Tam otomatik veya pompa mekanizmalı modellerden birini seçerek aksiyona katılabilirsiniz. Nerf Elite serisi korkusuz ve cesur kullanıcılara özel olarak geliştirilmiştir. Elite Nerf fiyatları, çalışma sistemi ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Modulus ve Zombie Strike Serisi ile Dilediğiniz Gibi Savaşın

Kullanıcılara kendi silahlarını binden fazla kombinasyonla modifiye etme olanağı sağlayan Nerf Modulus serisi silahlar, meraklı ve profesyonel kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir. Arazi ve karşılaşma şartlarına uygun olarak silahı modifiye etme seçeneği sunmasından dolayı oldukça kullanışlı ve etkilidir. Atılan dart sayısını sayabilen model ve eklentileri de mevcut olmasının yanı sıra, ışıklandırmalı veya sessiz mod gibi özelliklere sahiptir. Zombi salgınından ilham alınarak geliştirilen Zombie Strike serisi ile sıra dışı kombinasyonlara sahip silahlar ile maceraya katılabilirsiniz. Farklı atış kombinasyonlarına sahip bu seri, aynı zamanda etkileyici görsel tasarımları ile mücadele alanında farkınızı ortaya koyar. Hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza göre modifiye edebileceğiniz bu Nerf modeller, her koşulun üstesinden gelmenize ve rakiplerinizi yenmenize yardımcı olur. Üstelik farklı kombinasyon ve eklentileri kullanarak kendi Nerf sniper modelinizi dahi oluşturmanız mümkün. Nerf sniper fiyatları da ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir.

Super Soaker Serisi ile Rakiplerinizi Sırılsıklam Edin

Bunaltıcı yaz günlerinde rekabetin en serin halini yaşatan Super Soaker serisi Nerf su tabancası modelleri, mühimmat olarak su kullanan pompalı Nerf oyuncakları arasında yer alır. Sıcak yaz günlerinde keyifli bir aktivite arayan kullanıcılar için harika bir seçim olan Super Sokaer serisi su silahları, ferah ve eğlence dolu bir deneyim sunar. Yüksek su tankı kapasitelerine sahip modelleri kullanmak oldukça kolaydır. Kapağı açarak su haznesini doldurun ve eğlencenin tadını çıkarmaya başlayın.

En Uzun Nerf ile Tanışın

Nerf oyuncak silahları arasında en uzun boyuta sahip silahı da barındıran Nerf Mega serisi, eşsiz kapışmalar için oldukça uygun bir seçimdir. Büyük dart mühimmatı kullanan ve etkileyici atış gücü ve stabilitesi sağlayan Nerf Mega serisi silahlar, atış esnasında ses çıkaran mermiler ve ayaklık desteği gibi etkileyici ve kullanışlı eklentiler de barındırır. Savaş alanında farkını ortaya koymak isteyen ve güçlü bir silah arayan kullanıcılar için Mega serisi silahlar ideal bir seçimdir. Nerf Mega fiyatları, silah modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Nerf Nitro ile Yarış Başlasın

Alışılmışın dışında bir fırlatma deneyimi yaşatan Nerf Nitro serisi, araba fırlatan tabancalara sahiptir. Farklı performanslara sahip araba ve fırlatıcı tabancaların kullanılabildiği Nerf Nitro serisi, nefes kesen yarışlar sunar. Farklı engel ve parkur aksesuarlarıyla kullanılabilen Nitro serisi, rekabet dolu bir yarış arayan kullanıcılar için ideal bir tercihtir.

Yukarı Çık