"

Nescafe

" araması için 369 sonuç listeleniyor
KARGO BEDAVA
NescafeGold 2*100
96,00 TL
76,78 TL
Sepete Git
KARGO BEDAVA
NescafeGold 900 Gr
(100)
161,50 TL
Sepete Git
Nescafe3'Ü 1 Arada 15'Li 262 G
(51)
12,45 TL
Sepete Git
Sonraki Sayfa

Nescafe

Nescafe

Nescafe ile Keyifli Vakitler Geçirin

Nescafe, kaliteli kahve çekirdeklerini harmanlayarak sizlere keyifli bir içim olanağı sunmaktadır. Kahve çekirdeklerinin kalitesi, tadına da yansımakta olup, kişilerin daha kaliteli bir kahve deneyimi yaşamasına olanak verir. Nescafe bünyesinde birden fazla kahve çeşidi ve karışımı bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilenlerden biri ise Nescafe Gold seçeneği olarak bilinmektedir. Gold kahvenin tercih edilmesindeki en büyük sebep, içiminin daha yumuşak ve aromasının daha hissedilir olmasıdır. Yumuşak içimli bir kahve seçeneği olarak bilinmesinin yanı sıra, sık sık kahve içmek için de pek çok kişinin tercih ettiği kahve seçenekleri arasında yer alır. Nescafe Gold kahve paketleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. Gram olarak farklılık gösteren bu paketler arasından seçimler yapılabilir. 50 gram olarak tasarlanmış paketler 25 kupa bardak içim sağlayarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bunun dışında 180 gram olarak tasarlanmış paketler, yüzde 20 daha fazla kahve sunarak avantajı bir seçim yapılmasına olanak verir. 180 gramlık kahve paketleri 90 kupa bardak içim sunar. Kupa bardağın boyutuna göre bu sayı farklılık gösterebilmektedir. Paketler hava almayacak şekilde klipsli olarak tasarlandığı için kahvenin nem alması ya da üzerine farklı bir koku sinmesi engellenebilmektedir. Kahve paketlerinin serin ve kuru alanlarda muhafaza edilmesi önerilmekle beraber, direkt güneş ışığından da uzak tutulması gerekir. Bunun dışında cam kavanoz ile sunulan Nescafe Gold seçimleri de yapılabilmektedir. Daha konforlu bir muhafaza olanağı sunan bu cam kavanozlar, hava ile teması direkt olarak kesmektedir. Farklı boyutlarda tasarlanmış olan kavanozlar arasından seçim yapılarak kullanım sağlanabilir. Nescafe Gold, çözünebilir bir kahve olduğu için kullanımı oldukça pratiktir. Cam kavanozların 200 gram ya da 100 gram seçenekleri arasından, kişiler taleplerini karşılayacak şekilde seçimler yapabilmektedir. Nescafe kampanya ürünleri daha avantajlı olabilmekle beraber, yanında çeşitli Nescafe ürünleri ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Bardak, termos, kahve kreması gibi hediye ürünleri bünyesinde bulunduran bu kampanyalı paketler arasından seçim yapmak mümkündür. Bu ürünlerin daha büyük bir gram ağırlığı bulunabilmekle beraber, yanındaki özel tasarım ürünlere de sahip olmak için tercih edilebilmektedir. Avantajlı paket seçimleri yapılarak daha uygun fiyata Nescafe deneyimi yaşanabilir.

Nescafe ile Daha Zinde Olun

Kahve seçeneklerinin yanı sıra ön planda olan ve kişilere farklı kahve sunumları yapabilmeleri için imkân tanıyan ürün ise kahve makineleridir. Bu kapsamda çok fonksiyonlu ve konfor vadeden Nescafe kahve makinesi tercih edilebilmektedir. Birden fazla kahvenin yapılabilmesini sağlayan bu elektronik cihaz, kahve deneyimini daha da pratik ve rahat bir hale getirmektedir. Siyah renkte tasarlanmış olan bu cihaz ile mutfaklarda daha konforlu bir kullanım sağlanabilmektedir. Sadece mutfakta değil, ofiste veya herhangi bir yerde kolaylıkla kullanılabilir. Minimal bir tasarıma sahip olması sebebi ile bulunduğu alanda çok yer kaplamayarak kolay konumlandırılabilmektedir. Kahve makinesi ile 4 çeşit kahve yapılabilmesi mümkün olmakla beraber, modern tasarımı sayesinde de daha estetik bir görünüm yakalanabilmektedir. Yapılabilecek kahve seçenekleri ise; Latte, Cappuccino, Espresso/Lungo ve Americano kahvelerdir. Bu kahvelerin belli bir dolum kapasitesi mevcuttur. Ölçüt olarak farklılık gösteren kahve çeşitleri kişilerin bilgisine sunulduğu için daha rahat bir kullanım sağlayabilmek mümkün hale getirilmektedir. Latte için bardak ölçüsü 240 ml, Cappuccino için bardak ölçüsü 210 ml, Espresso/Lungo için bardak ölçüsü 70 ml/ 140 ml ve Americano için bardak ölçüsü de 210 ml olacak şekilde ayarlanabilmektedir. Kahve yapımı esnasında ölçüye göre bir bardak kullanmak oldukça önemlidir. Herhangi bir taşma meydana gelmemesi için ölçülerden daha küçük bir kapasiteye sahip bardak kullanımı yapılmamalıdır. Cihaz, jet buhar teknolojisi ile harmanlanarak kişilere lezzetli bir kahve deneyimi sunulmaktadır. Bu teknoloji sayesinde kahve yapımlarında taze süt kullanımı mümkündür. Özellikle Latte ve Cappucino kahve çeşitleri, daha yumuşak içimli oldukları için süt ile hazırlanmaktadır. Cihazda mobil kontrol özelliği de mevcuttur. Bu kapsamda Bluetooth bağlantısı kurularak istenilen zaman temas kurmadan kahve hazırlaması yapılabilmektedir. Herhangi bir akıllı cihaz ile bağlantı sağlanabilir. Bu bağlantı esnasında talimat vermeden önce cihazda yeterli su olup olmadığına ve bardağın konumlandırılmış olmasına dikkat etmek gerekmektedir. 3,4 gr ağırlığa sahip olan cihazı kolaylıkla taşıyabilmek mümkündür. Kahve makinesi ile art arda kahveler yapılabilmektedir. Dört adet kahve tuşu bulunan cihazın iki tane de fonksiyonel güç tuşu bulunmaktadır. Kahve seçimi yapıldıktan sonra dakikalar içerisinde kahve, kişilerin kullanımına hazır hale gelmektedir. Işıklı tuşları sayesinde kahvenin seçimi her zaman kolaylıkla yapılabilir. Bardağın ya da ölçü kabının konumlandırılacağı alan ızgara şeklinde tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde herhangi bir damlama esnasında tezgahın kirlenmesinin de önüne geçilebilmektedir. Cihazın bu kısmı çıkarılabilir olup, temizlendikten sonra kolaylıkla yerine takılabilmektedir.

Nescafe ile Güne Güzel Başlayın

Nescafe bünyesinde bulunan ürünler sadece kahve ile sınırlı kalmamakla beraber, daha kaliteli ve özel içimler için bardakları ve fincanları ile de kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda en çok tercih edilen ürünler arasında Nescafe fincanı yer alır. Kırmızı kupa seçeneği ile öne çıkan Nescafe’nin farklı tasarımlarda ve farklı kahve seçenekleri için birden fazla fincan tasarımı bulunur. Bu fincanlar, kahve paketlerinin yanında hediye olarak verilebildiği gibi tek alımlar için de kişilere sunulmaktadır. Genellikle avantajlı paketlerin yanında verilen bu fincanlar, hangi kahve alınıyorsa o kahvenin içimine uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kahve deneyimini daha kaliteli ve daha özel hale getiren bu fincanlar ile bir set oluşturup, kişilerin sevdikleri ile birlikte kahve içimi yapabilmeleri de mümkündür. Nescafe bardakları, farklı renlerde ve boyutlarda üretilmiştir. Markanın bünyesinde bulunan her türlü kahve çeşidi için özel olarak tasarlanmış bir bardak bulabilme olanağı vardır. Tasarım bardaklar arasında en çok bilinen ise Nescafe temalı kırmızı bardaktır. Bu bardak tasarımları markayı temsil eden bir ürün olarak bilinmekte olup, kahve deneyimini daha özel ve daha konforlu bir hale getirmektedir. Bulaşık makinelerinde yıkanabilir özellikte üretilmiş olan bu bardaklar, porselen olarak tasarlandığı için sağlık açısından da uygun bir yapıya sahiptir. Birden fazla alım yapılarak kişiler kendi setlerini oluşturabilir. Bunun yanı sıra Nescafe takımları ile kullanım sağlayarak kahve deneyimlemek de mümkün olmaktadır. Takım olarak tasarlanmış olan ürünler ile kalabalık ortamlarda aynı ürünün kullanım sağlanabilmesi mümkün olmakla beraber, hazır bir set olarak da pek çok kişinin tercihleri arasında bulunmaktadır. Setlerin içinde aynı kahve seçimi için tasarlanmış olan çeşitli sayılarda bardaklar bulunur. Bu bardakların yanı sıra takımların içeriğinde termoslar ya da kaşıklar da bulunmaktadır. Bu seçimler yapılarak daha özel bir kullanım sağlanabilmektedir. Tek olarak setlere sahip olunabileceği gibi avantajlı olarak kişilere sunulan kahve paketlerinin yanında bulunan ürünler ile de setleri oluşturabilmek mümkündür. Koleksiyonu tamamlamak ve kişilerin kendilerine özel olarak setlerini oluşturabilmeleri için çeşitli paketleri seçebilme imkânı da mevcuttur. Bu paket seçimleri ile yakın çevrede bulunan kişiler ile şık ve özel kahve içimleri yapılabilmektedir. Görsel olarak da set kullanımları birbiri ile uyumlu ürünlerden oluştuğu için, daha estetik bir görünüme sebebiyet vermektedir. Sunum olarak şık ve zarif bir kombinasyon yaratmak mümkündür.

Nescafe ile Sevdiklerinizle Sohbet Edin

Tüketilen gıda ürünlerinin içerisinde bulunan kalori miktarı, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer alır. Kahve tüketimi ise günlük kullanımlarda kişilerin sağlığı için önemli olmakla beraber, güne zinde başlamak amacıyla da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kapsamda Nescafe kalori miktarı kahve çeşidine göre farklılık gösterebilmektedir. 1 tatlı kaşığı klasik Nescafe’nin kalori değeri 6 cal olarak bilinmekte olup, Nescafe Gold için kalori miktarı aynı ölçü için 3 kaloridir. Üçü bir arada toplu paketlerin ise kalori miktarı 18 kcal olarak bilinir. 10 gr süt ile tüketilen Nescafe’nin kalori miktarı ise 46 olarak belirtilmektedir. Sütlü köpüklü tek içimlik kahveler ise 79 kaloriye sahiptir. İkisi Bir Arada olarak tasarlanan şeker ilavesiz Nescafe tek içimlik kahvelerin ise bir paketi 50 kalori olarak bilinir. Nescafe Latte tek içimlik paketler ise 73 kaloriye sahiptir. Nescafe çeşitleri; farklılık göstermekle beraber her çeşit kahve, beğenilerek tüketilmektedir. Kişilerin kahve tercihlerine göre, farklı özellikler ve aromalar ile tasarlanmış Nescafe kahve çeşitleri arasından istenilen seçimi yapmak mümkündür. Bu kapsamda paketler halinde satılan çözünebilir kahveler tekil bir yapıya sahiptir. Bu kahveler arasında bulunan Nescafe Gold, diğer kahvelere göre daha yumuşak içimlidir. Bunun yanı sıra Nescafe kafeinsiz olarak tasarlanmış olan kahve seçenekleri de bulunmaktadır. Kafein dışında bir kahve tüketimi için bu seçim yapılabilmektedir. Nescafe Taster’s Choice, Nescafe Alegria aromatik kahve gibi daha spesifik seçimler de yapılabilmektedir. Nescafe Klasik ise, Gold’a göre daha sert içimli bir kahve olarak tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra Espresso ya da Americano seçenekleri kadar sert bir kahve değildir. Ayrıca kahve çeşitleri arasında Latte, Cappucino gibi daha yumuşak içimli kahveleri de bulabilmek mümkündür. Bu şekilde büyük paketler halinde sunulan kahve çeşitlerinin yanı sıra, tek kullanımlık olarak da tasarlanmış pek çok kahve bulunmaktadır. Bu kapsamda en çok tercih edilen seçenekler arasında 2 si 1 arada ve 3 ü bir arada olarak tasarlanmış ve kullanıma hazır hale getirilmiş kahveler bulunmaktadır. Nescafe 2’si 1 Arada seçeneği hem kahve hem de süt tozu içermekte olup, içeriğinde şeker ilavesi bulunmamaktadır. Bunun dışında ise şeker ilaveli olarak tasarlanmış olan Nescafe 3’ü Bir Arada seçeneği kullanıcılara sunulmaktadır. Aroma olarak aynı özelliklere ve yumuşaklığa sahip bu tek kullanımlık homojen karışımların arasındaki tek fark, içerisinde şeker bulunup bulunmadığıdır. Hem şekerli hem köpüklü yapısı ile kahve tüketimini daha yumuşak içim ile sunan diğer tek kullanımlık kahve çeşidi ise Nescafe Sütlü Köpüklü kahvedir. Geniş çeşitleri ile kullanıcılara sunulan farklı kahveler arasından seçimler yapılarak istenilen aromaya ve yoğunluğa ulaşabilmek mümkündür.

Nescafe ile Kendinizi Şımartın

Nescafe kahve seçeneklerinin birden fazla çeşidi bulunmakla beraber, bir o kadar da faydası bulunmaktadır. Bu kapsamda kişilerin günlük kahve içimi esnasında bilmesi gereken, kahvenin yararları Nescafe ile sunulmaktadır. Enerji içerdiği için kişilerin gün içerisinde daha aktif olmalarına olanak verir. Stresi azaltıcı etkisi ile psikolojik olarak kullanıcıları rahatlatır ve daha sağlıklı kararlar verilebilmesini sağlar. Ayrıca vücut anatomisine de oldukça faydalıdır. Bu kapsamda bağırsak fonksiyonlarını daha iyi çalıştırarak bağışıklık sistemine olumlu etkilerde bulunur. Nescafe faydası olarak bilinmesi gereken diğer bir bilgi ise zayıflamaya yardımcı olduğudur. Enerji yakımına olanak veren kahve çekirdeklerinin, ideal kiloya ulaşabilmek için destekleyici etkisi vardır. Depresyona ve baş ağrısına da iyi geldiği bilinmekte olup, pankreasın sağlıklı bir şekilde faaliyetini devam ettirmesine olanak verir. Unutkanlığı azaltarak, karaciğer sağlığını korur. Vücuda pek çok faydası olmasıyla birlikte Nescafe yapımı ise oldukça kolaydır. İstenilen ölçeğe göre su ısıtılarak kullanım sağlanabilmektedir. Su yerine aynı ölçüde süt tercihi de yapılabilmektedir. Çözünebilir kahve olması sebebi ile su ya da süt sıcaklığının ortalamanın üstünde olması gerekir. Sonrasında ise kişilerin sevdiği yoğunlukta kahve miktarı içeceğe karıştırılabilir. Bir Nescafe kupasına göre hazırlanması gereken ölçü, bir tatlı kaşığı silme kahve kullanımıdır. İsteğe göre şeker kullanımı sağlanarak da içim gerçekleşebilir. Diğer bir seçim ise süt tozu kullanılarak hazırlanan kahvelerdir. Bu yöntemin hazırlık aşamasında sadece kaynatılmış su kullanımı yapılır. Bir Nescafe kupa bardağına bir tatlı kaşığı çözünebilir kahve atıp, tercihe göre süt tozu yoğunluğu ayarlanarak kahve hazırlığı tamamlanabilir. Az ya da çok süt tozu tercihi kişinin damak tadına göre farklılık gösterebilmektedir. Nescafe extra gibi homojen karışımlar ile tek kullanımlık olarak paketlenmiş kahve seçeneklerinin kullanımı ise daha pratiktir. Bu kapsamda kullanım sağlamak için süt tozu bulunan çeşitlere sadece bir kupa sıcak su hazırlanması yeterlidir. Başka bir karışıma gerek kalmadan kullanım sağlanabilmektedir. Nescafe ekstra seçeneği daha yoğun bir kahve yapısına sahip olduğu için, daha sert bir içime olanak vermektedir. Tek kullanımlık paketler halinde kullanıcılara sunulan kahve çeşitleri arasında, Nescafe Gold ya da klasik kahve seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Bu kahvelerin hazırlanışı ise su ya da süt kullanılarak tamamlanabilmektedir. Kahve tercihi her damak tadına göre farklılık göstermekte olup, kişilere sunulan tek kullanımlık paketler ile istenilen aromayı kısa sürede elde edebilmek mümkündür. Nescafe fiyat farklılıkları seçilecek olan kahvenin özelliklerine, gram ağırlığına, içeriğine göre farklılık gösterebilmektedir.

Nescafe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketilecek olan hazır gıda ürünlerini tercih ederken pek çok kişi nasıl yapıldığını merak ederek çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu kapsamda Nescafe nasıl yapılıyor sorusu da kahve kullanıcılarının akıllarından geçebilmektedir. Nescafe’nin yapım aşaması tamamen steril bir ortamda gerçekleştirilmekte olup, tüm kontrollerden geçirilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Paketleme işlemleri ise ürünlerin hava almadan doldurma işlemi yapılması ile tamamlanır. Belli bir hava dolumu ise, özel makineler sayesinde kahve dolumu esnasında yapılmaktadır. Nescafe neyle yapılır sorusu ise kullanıcıların merak ettiği diğer konular arasında yer alır. Kahve çekirdeklerinin ithal edilmesi ve özenle çekilip kavrulması işlemi ile kahveler yapılmaktadır. Karma paketleme işlemleri ise hijyenik şartlar altında kurutulmuş süt tozları kullanılarak yapılmaktadır. Nescafe’nin kendi üretimi olan bu içerik, kullanıcıların damak tadına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Nescafe nasıl köpürtülür sorusu ise, genellikle kullanıcıların daha köpüklü bir içim tercih ettiklerinde merak edilmektedir. Sunulan karma paketler arasında yer alan sütlü köpüklü kahve, sadece su ile karıştırılarak elde edilebilmektedir. Kahvenin köpüklü olmasına olanak veren içeriği sayesinde ekstra bir köpürtme işlemi uygulanmasına gerek kalmamaktadır. Diğer kahvelerin köpürtülmesi ise, çeşitli gereçler kullanılarak yapılabilmektedir. Nescafe nasıl hazırlanır sorusunun cevabı ise oldukça kolaydır. Hazırlama işlemi için sıcak süt ya da kaynamış su tercih edilebilmektedir. Bardağın ölçüsüne göre bir tatlı kaşığı ya da bir çay kaşığı kahve kullanımı yeterli olmaktadır. Tercihe göre süt tozu veya şeker ilavesi yapılabilir. Hazırlama işlemlerini kahve makinesi üzerinden yapmak içinse makine üzerinde bulunan ilgili kahve seçimi düğmesine basmak yeterli olmaktadır. Makinenin iç kısmındaki su ve kahvenin miktarının ayarlanmış olması gerekir. Sonrasında ise kısa sürede kahve hazır hale gelebilmektedir. Tüm Nescafe modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilmek mümkündür.