"

Nespresso

" araması için 36 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Nespresso

Nespresso; yüksek kaliteyi arayan tüketicilere hitap eden ve en kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen kahve olarak biliniyor. Nespresso kapsülleri, Nespresso kahve makinesi modellerinin üst sınıf kahve lezzetini hazırlamasıyla içime hazır hale geliyor. Nespresso bugün sürekli yenilik arayışı içinde 50'den fazla ülkede 190'ın üzerinde mağazada satışa sunuluyor ve yedi milyon Nespresso kulüp üyesiyle yoluna devam ediyor. Nespresso makinesi ve Nespresso kapsülleriyle espresso, lungo, macchiato, cappuccino, latte ve latte çeşitleri çeşitli aromalarla hazırlanabiliyor. Nespresso kahve makinesi çeşitleri Trendyol'da avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Nespresso Kahve Makinesi 

Günümüzde gerek kahve alışkanlığının artması gerekse tüketicilerin daima en iyisine ulaşma istekleri nedeniyle Nespresso kapsül çeşitlerine ve Nespresso kahve makinesi modellerine olan ilgi artıyor. Nespresso kahve makinelerinin renklerine, boyutlarına ve işlevsel özelliklerine göre alternatifleri bulunuyor.

Nespresso Esenza Mini kahve makinesi çeşitleri; fazla yer kaplamayan ergonomik boyutları, renk seçenekleri, ürün detayları, kahve tadına kattığı katkılar ve uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Trendyol'da Nespresso'ya ait geniş ürün yelpazesi tüketicilere sunuluyor.

Sıcaklık Kullanıcı Talebine Bağlı

Nespresso kahve makineleri tasarım özelliklerinin ve yüksek donanımlı teknolojik donanımlarının yanı sıra oldukça işlevsel ürünler olarak ön plana çıkıyor. Nespresso kahve makineleri kullanımlarına, kullanılan materyallere, tasarımlarına göre çeşitlilik arz ediyorlar. Makinelerle ister espresso ister lungo ister ristretto yapılsın, Nespresso makinesinde yapılan kahvenin hatrı kırk yılı aşıyor. Nespresso'da kahve hazırlanırken sıcaklıktan porsiyon boyutuna kadar her detay kullanıcıların kişisel zevklerine uygun olarak pişiriliyor. Nespresso Akıllı Serisi olarak bilinen Pixie Serisi yüzde kırk daha az enerji harcayarak hem kullanıcının hem de dünyanın ekonomisine katkı sağlıyor. 

Nespresso Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

Nespresso kahve makinesi modelleri enfes kahveler pişirmelerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da bulundukları alanın dekorasyonuna görsellik katıyorlar. Nespresso D40 İnissia kompakt tasarımı ve siyah rengiyle mutfakta, ofis ve benzeri alanlarda fazla yer kaplamıyor ve görsel olarak şık duruyor. Klasik C80 Expert modeli yalın dizaynıyla son derece kaliteli bir görünüm sergiliyor. Latte sevenlerin gözdesi Klasik F 521 Lattissima White, beyaz ve standartlara göre daha yüksek boyutlu tasarımıyla son derece gösterişli bir model olarak dikkat çekiyor. F 111 Lattissima One Brown farklı rengi, ergonomik ve yalın dizaynıyla dikkat çeken diğer bir model oluyor. Nespresso Essenza Mini serisi farklı renk seçenekleriyle ve daha küçük boyutlarıyla dar alanlar için tercih ediliyorlar. Nespresso'da farklı renkleri sevenler için de birçok modelin kırmızı seçeneği yer alıyor. Tüm alternatif modeller Trendyol aracılığıyla tüketicilere sunuluyor.

Gelişmiş Teknolojiyle Hızlı Kahveler

Nespresso makine modelleri son derece pratik kullanımlarıyla da ön plana çıkıyor. Tek tuşla hazırlanabilen kahvelerin yanı sıra makinelerde kullanımdan üç dakika sonra düşük enerjiyle çalışıp 9 dakika sonunda kendiliğinden otomatik kapanma özelliği yer alıyor. Bugüne dek birçok ödül almış olan Nespresso makinelerin su hazneleri oldukça geniş olup sağlam yapısıyla da uzun yıllar bakıma gerek duyulmadan kullanılabiliyor. Nespresso Türkiye'de de son derece yaygın bir ağa sahip olma özelliğiyle yerli tüketicilerin en beğendikleri kahve makinesi olma yolunda ilerliyor.

Nespresso Makine ve Kapsül Fiyatları

Nespresso makine fiyatları seçilen ürünlerin teknolojik donanımları, işlevsellikleri ve benzeri kriterlere göre farklılık gösteriyor. Ev tipi kahve makineleri, profesyonel donanımlı modellere oranla daha uygun fiyatlarla satılıyorlar.

Sizin de kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir kahve makinesine ihtiyacınız varsa Trendyol aracılığıyla en beğendiğiniz ürünleri kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.