"

Nestle

" araması için 155 sonuç listeleniyor

Nestle

Çikolata denince akla ilk gelen markalar arasında yer alan Nestle, nesilden nesle aktarılmış ürün reçeteleri ve değişmeyen tatları ile damaklarda tadına doyum olmayan lezzetler bırakıyor. Klasik Nestle lezzetleri arasında ilk sıralarda ‌Nestle çikolata çeşitleri ile kahve çeşitleri yer alıyor. Kahve ve çikolatanın yanı sıra benzersiz lezzetlere sahip toz içecek çeşitleri ile de öne çıkan dev marka yepyeni tatları tüketicilerin beğenisine sunuyor. Güne mutlu ve zinde başlamak isteyenler ‌Nestle kahvaltılık gevrekleri tercih ediyor. Bebek mamaları, ‌catering ürünleri, ‌catering ekipmanları, evcil hayvan mamaları ve medikal beslenme ürünleri ise ‌‌Nestle'nin sunduğu diğer ürün çeşitleri arasında yer alıyor.

Yüzyıllık Lezzet ‌Nestle

‌İsviçre'de 1866 yılında açılan ilk konsantre süt fabrikası ile ‌‌Nestle'nin temelleri atılıyor. Süt satışı ile başlayan başarı hikâyesi sütlü ürünlerin ve ilk süt bazlı bebek mamasının da ürün gamına girmesi ile dünya çapında yayılmaya başlıyor. Yüzyılı aşan tarihçesine  sayısız başarılar sığdıran ‌Nestle bir yandan tüketicilerden gelen taleple doğru orantılı olarak büyürken diğer yandan dünya pazarının en büyük gıda şirketlerinden biri haline geliyor. Günümüzde dünya genelinde 500 civarı üretim tesisine sahip ve yüksek kapasiteli gıda üretimi yapan sayılı şirketler arasında yer alan ‌‌Nestle, yediden yetmişe herkesin sevdiği, bildiği ve güvendiği markalar arasında yer alıyor. 

Bir Dünya Klasiği ‌Nestle Çikolata

‌‌Nestle, klasikleşmiş lezzetlerinin yanı sıra bitter ve beyaz çikolata çeşitleri ile de oldukça iddialı ürünler sunuyor. ‌Nestle çikolata çeşitleri arasında, ‌Nestle Sütlü Çikolata her yaş grubunun en çok tercih ettiği ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor. En tatlı atıştırmalıklardan birisi olan ‌Nestle Gofret, yıllardır değişmeyen tadı ve kalitesi ile yediden yetmişe herkesin sevdiği klasik tatlardan biri olması ile dikkat çekiyor. Yoğun kıvamı ve bol antep fıstığı ile fark yaratan ‌Nestle Damak, çikolata tutkunları için popülerliğini daima koruyor. ‌Nestle beyaz çikolata çeşitlerinde ise fındıklı, bademli ve antep fıstıklı enfes tatlar ayakları yerden kesiyor. Sürülebilir çikolatalardan hem çocukların hem yetişkinlerin gözdesi olan ‌Nestle ‌Chokella yıllardır değişmeyen tadı ile lezzet klasikleri arasında yer alıyor.

‌Nestle Kahvaltılık Gevrekler

Besleyici ve lezzetli kahvaltılık gevrekler, ‌Nestle güvencesi ile kahvaltıları daha keyifli ve pratik hale  getiriyor. ‌Nestle gevrek çeşitlerinde; mısır ve besleyici tahıllar vitaminlerle desteklenerek hem sağlıklı hem hafif bir beslenme alternatifi sunuluyor. ‌Nestle mısır gevreği  çeşitleri arasında yer alan ‌Nestle ‌Corn ‌Flakes ve ‌Nestle ‌Müsli her yaş grubunun severek tükettiği ürünler arasında öne çıkıyor. Benzersiz çikolata tadı sebebiyle çocukların favori gevrekleri arasında ise ‌Nestle ‌Nesquik geliyor. Formuna ve beslenmesine dikkat edenlerin güvenle tercih ettiği ‌Nestle ‌‌Nesfit; içerdiği bolca tahıl, vitaminler ve kalsiyum sayesinde hem enerji veriyor hem de formunuzu korumanıza yardımcı oluyor. Gün içinde tatlı ihtiyacınızı karşılayacak sağlıklı atıştırmalıklardan olan ‌Nestle ‌Nesfit Bar, ‌karamelli, bademli, çilekli ve bitter seçenekleri ile iştah kabartıyor.

Kahvenin Karşı Konulmaz Cazibesi

Kahve tutkunlarının vazgeçemediği lezzetler arasında başı çeken ‌Nescafe ‌Gold ve ‌Nescafe ‌Clasic zengin aroması ile rakip tanımıyor. Süt tozu ya da kahve kreması olarak da bilinen ‌Nestle ‌Coffee ‌Mate ise kahvenin sert ve keskin tadını yumuşatarak kahveye sütlü bir tat katıyor. Son yılların en çok beğenilen ve tercih edilen ürünleri arasında ise ‌Nestle ‌3'ü1 Arada yer alıyor. ‌Nestle toz içecek seçenekleri arasında; ‌Nestle Salep, ‌Nestle ‌Cappucino, ‌Nestle ‌Nesquick ve ‌Nestle Sıcak Çikolata öne çıkıyor. ‌Nestle Sıcak Çikolata yoğun kıvamı ve enfes kokusu ile sımsıcak ve unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.