"

New Balance

" araması için 1219 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

New Balance

New Balance'nin doğuşu, William J. Riley'nin tüm gün ayakta çalışan insanların ayak ağrılarını azaltma amaçlı geliştirdiği tabanlıkları satmak fikrine dayanıyor. 1906 yılında kurulan New Balance, günümüzde önde gelen spor ayakkabı ve giyim markaları arasında yer alıyor. İlk koşu ayakkabısını 1925 yılında Boston Koşu Kulübü için tasarlayan marka, gündelik ve profesyonel kullanım için spor ayakkabı modelleri tasarlamakla kalmıyor, trendlerden esinlenerek hazırladığı spor giyim koleksiyonuyla takdir topluyor. New Balance Türkiye, markanın Amerika ve İngiltere'de üretilen özel koleksiyon ürünlerinin de dahil olduğu ürün koleksiyonu Türkiye'deki kullanıcılarla buluşturuyor.

Performansınızı Destekleyen, Stil Sahibi ve Rahat Ayakkabı Modelleri

New Balance kullandığı teknoloji ve tasarımları, en iyi performansa ulaşmak adına sürekli güncelleyen markalar arasında başı çekiyor. Profesyonel spor ayakkabı üretimine Boston Brown Bag Harriers adlı koşu ayakkabısıyla başlayan marka, ayak sağlığınız ve konforunuz için yeni modeller geliştirirken profesyonellere danışmayı ihmal etmiyor. Yüksek darbe emiciliği, hafifliği ve esnekliğiyle öne çıkan New Balance koşu ayakkabısı çeşitleri, çok sayıda profesyonel sporcu tarafından tercih ediliyor. New Balance krampon modelleri, dünyanın dört bir yanındaki futbol kulüpleri tarafından kullanılıyor. Aralarında bisikletçi, basketbolcu, tenisçi, boksçu ve bisikletçilerin de bulunduğu pek çok profesyonel New Balance ayakkabılarından destek alarak performanslarını bir üst seviyeye taşıyor.

New Balance, ayağı mükemmel şekilde destekleyecek ve hareketlere kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak ayakkabı modellerini üretmek için çaba sarf ediyor. Özgün tasarımları sayesinde trendlere yön vermekle kalmıyor, ikonikleşen tasarımlara da imza atıyor. Marka; 70'li yılların retro stilini taşıyan New Balance 574, efsane haline gelen New Balance 990 ve diğer popüler modellerinin yeni özelliklerle donatılmış modern yorumlarına koleksiyonlarında yer veriyor.

Canlı, Dinamik ve Özgün New Balance Stili

Sporcuların ve hayatına yoğun fiziksel aktivite katanların ihtiyaçlarına çözüm sunmak adına yola çıkan New Balance, abartıdan uzak dinamik tasarımlarıyla öne çıkıyor. Pudra, mint, gri ve bordu gibi renkleri ağırlıklı olarak kullandığı New Balance bayan giyim koleksiyonu ve mavinin birbirinden güzel tonlarına yer verdiği New Balance erkek giyim ürünleri tarzınızı yansıtmanıza yardım ediyor.

New Balance beyaz spor ayakkabılar, popülerliğini asla yitirmeyen ayakkabı tasarımları arasında yer alıyor. Sezonun öne çıkan renk ve desenlerinin kullanıldığı New Balance sweatshirt, tişört, tayt, eşofman altı ve diğer giyim ürünleri, sahip oldukları teknolojiler sayesinde hem rahat hem de şık birer tercih oluyor. New Balance çocuk koleksiyonu, birbirinden rahat, kullanışlı ve sevimli spor ayakkabı ve terlik modellerini barındırıyor. New Balance bebek ayakkabıları, çocuğunuzun ilk adımlarını atacağı en rahat ayakkabı modellerinden biri olarak öne çıkıyor.

Yüksek New Balance Standartları

Tasarımlarında ayak sağlığı ve konforunu ön plana alan New Balance, kendi standartlarını yaratan profesyonel spor ayakkabı ve giyim markaları arasında kabul ediliyor. Özel taban tasarımı, malzeme seçimi ve özenli işçiliği New Balance kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerinde göze çarpıyor. New Balance spor kıyafetleri, yüksek fiziksel aktivite sırasında güvenle tercih edebileceğiniz şık tasarımları barındırıyor.

New Balance 574 bayan spor ayakkabı modeli, çok renkli tasarımlarıyla öne çıkıyor. Toprak tonlarının kullanıldığı New Balance 574 erkek spor ayakkabı modelleri, retro çizgileri giyiminde kullanmayı seven erkekler için iyi bir tercih oluyor. Üzerinde New Balance ambleminin kullanıldığı bol kesim tişörtler, kamuflaj desenlerinin kullanıldığı eşofmanlar ve aynı rengin farklı tonlarının kullanıldığı kıyafetler, modası asla geçmeyen New Balance tasarımları arasında sayılıyor.

New Balance indirim ve fırsatlarından yılın 365 günü yararlanmanın en kolay yolu, Trendyol'u takip etmekten geçiyor. En şık New Balance bayan spor ayakkabı modellerinden en rahat New Balance çocuk ayakkabı çeşitlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz Trendyol, en yeni tasarımlarla ürün çeşitliliğini güncelliyor. Trendyol, avantajlı New Balance fiyat ve kampanyalarla rahat, kullanışlı ve şık spor ayakkabı modelleri satın almanızı sağlıyor.